2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

doğum heyecanları doğum korkuları anammmm ne güzelll off bana çok var daha keşke benim de doğuma az kalsaydı  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 10:56:29
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Haziran , 2011, 10:55:18
Selam kızlar nasılsınız? Benim yine karın ağrım var arada sancı yokluyor ama sanırım böbreklerdeki problemden  :sad1: :sad1:

Ayrıca Fehi Hilali P.tesinden beri arıyorum msj atıyorum teli sürekli kapalı bende çok merak ettim umarım herşey yolundadır  :amin: :amin:

canim hosgeldin sen doktora gitmedinmi  :icon_scratch:

Hoşbulduk canım, gittim sancım çıktı bir gece hastanede yattım 5 şişe serum yedim 10 tane de dil altı hap aldım dün öğlen geldim eve, böbreklerimde kum döküyormuş şimdi antibiyotik kullanıyorum ama sancılarım arada vuruyor  :sad1:

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Haziran , 2011, 11:32:56
doğum heyecanları doğum korkuları anammmm ne güzelll off bana çok var daha keşke benim de doğuma az kalsaydı  :k06:

ah ah bende öyle diyodum bi zamanlar :) okadar çabuk geçiyoki  :nazar: :love9: son haftalarim resmen. son 49  :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Haziran , 2011, 11:33:50
Selam kızlar nasılsınız? Benim yine karın ağrım var arada sancı yokluyor ama sanırım böbreklerdeki problemden  :sad1: :sad1:

Ayrıca Fehi Hilali P.tesinden beri arıyorum msj atıyorum teli sürekli kapalı bende çok merak ettim umarım herşey yolundadır  :amin: :amin:

Hoşbulduk canım, gittim sancım çıktı bir gece hastanede yattım 5 şişe serum yedim 10 tane de dil altı hap aldım dün öğlen geldim eve, böbreklerimde kum döküyormuş şimdi antibiyotik kullanıyorum ama sancılarım arada vuruyor  :sad1:

:-ooo ee doktorun ne dedi? sancilarini kesmek içinmi verdiler okadar seyi? ayy aman dikkatli ol Gizem

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 11:34:26
Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Haziran , 2011, 11:32:56

ah ah bende öyle diyodum bi zamanlar :) okadar çabuk geçiyoki  :nazar: :love9: son haftalarim resmen. son 49  :nazar:

sonnn 49   :nazar: :nazar: valla aytencim çok heyacanlı  azıcık kaldı oğuz paşanın gelmesine
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 11:35:04
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Haziran , 2011, 11:33:50

:-ooo ee doktorun ne dedi? sancilarini kesmek içinmi verdiler okadar seyi? ayy aman dikkatli ol Gizem

Doktor ilk sancın yok dedi böbrekte kum var ondandır dedi ilaç yazıp gönderiyordu ki nst kağıdına bakınca ben görmemişim sancın baya varmış dedi hemen yatış verdi, ilk 1 şişe serum ve 4 tane dil altrı aldım geçmeyince servise çıkardılar orada 4 şişe daha serum taktı ve 6 tane dil altı verdi, ama hepsi sancı kesmek için miydi bilmiyorum sadece gelince verdiklerimiz işe yaramış sancın kesilmiş dedi taburcu edelim dedi canım. 1 hafta sonra kontrol verdi ama ben seçimden sonra ist ye gideceğim orada doktorumla görüşeceğim. Kızımda daha küçük çıktı 1750 gr doktor doğum olsada problem olmaz yaşatırız dedi ama ben daha erken olduğunu düşünüyorum umarım biraz daha bekler miniğim dua edin kızlar benim için  :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Aytii

Gizemcigim merak etme sen naz yapiyo prenses  :love9: insallah beklicek annesinin karninda öyle gelecek  :amin:

dünürüm hosgeldin nasil oldun  :opucuk:

hoşbulduk canlarım çok şükür akşam erkenden yattım ancak kalktım okadar bitkin düşmüşümki kendıme zor geldim Allaha şükür sık sık olan kasılmalarım geçti ,arada saatte 1-2 kez oluyor artık ..acaba erkenmı doğum yaparım yaa  :honk:bilmiyorumki
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 11:47:26
hoşbulduk canlarım çok şükür akşam erkenden yattım ancak kalktım okadar bitkin düşmüşümki kendıme zor geldim Allaha şükür sık sık olan kasılmalarım geçti ,arada saatte 1-2 kez oluyor artık ..acaba erkenmı doğum yaparım yaa  :honk:bilmiyorumki

belki yedigin hurmalardan olmus olabilir

sonra kestiysen yemeyi sancilarinda azalmis olabilir diye düsünüyorum  :dontknow:

hayirlisi olsu canim

bu arada Öznur dogurdu :) :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 11:43:30
Gizemcigim merak etme sen naz yapiyo prenses  :love9: insallah beklicek annesinin karninda öyle gelecek  :amin:

dünürüm hosgeldin nasil oldun  :opucuk:

Sağol canım inş. öyle olur, hepimizin melekleri vaktinde sağlıkla gelsin inş.  :amin: :amin:

NEEEE  Bİ DAKİKA YAA NASILLLLLLLLLLLLLLL :-ooohiallami öznurmu?öznursa nasıl yaa şok aoldum dünürr anlat çabukkkkk

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Haziran , 2011, 11:50:58
NEEEE  Bİ DAKİKA YAA NASILLLLLLLLLLLLLLL :-ooohiallami öznurmu?öznursa nasıl yaa şok aoldum dünürr anlat çabukkkkk

canim Lavi var ya bizim Lavi :D

bu gece dogum yapmis saat 2 de normal dogumla  :nazar: :love9:

zaten doktoru ona demisti geçen hafta 7 gün içinde gelir sancin diye :)

KasrıCinan

BİZ DELDİİK :opucuk: :opucuk: :opucuk:  GÜZEL ANNECİKLER BEBİSLERİNİZLE NASILSINIZ?

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ