2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

bugün bizim de kontrolümüz var  :muzz: :muzz: ama akşam 6:30'da

Aytii

oh oh masallah

benimkisi haftaya Cumartesi daha çok var  :'(

muhribe

ben en son 6 mayısta gördüm. çok oldu ya  :-\ çok merak ediyorum, boyu kilosu ne oldu diye.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

aman canim hersey yolund gitsinde zaman önemli degil

ben geçen ay 2 kere hatta 3 kere gördüm ama gel bana sor  :( korktum dogacak diye

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bugün sayfamızda 1 gr ekşın yok nerde bu kızlarrrrrrrrr gellllll yaz bebeklerine gel vatandaşşşşşşş izemsevi,pisicik eylül gellllllllllllllllllllllllllllllllll gellllll sen de gelll  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben bugün doğurup gelicem artık yeterrr yaaaa  :cildir: geceleri çok sancım oluyooo

muhribe

nur tut bi tarafını  :k06: daha erken kuzum.

muhribe

kızlar ben epidural normal doğumu araştırdım, bayağı aklıma yattı. kalçadan bi iğne vuruyorlarmış. doğum sancısını adet sancısı gibi hissediyormuşsun. bize sadece ıkınıp bebeğin çıkmasına yardımcı olmakk alıyormuş. doktoruma sorucam bugün

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Haziran , 2011, 10:50:23
ben bugün doğurup gelicem artık yeterrr yaaaa  :cildir: geceleri çok sancım oluyooo

nasil sanci mesela? benim dün rahmimde kasilmalar oldu dondum kaldim  :icon_pale: sonra geçti ama bu haftada baslarmis o kasilmalar  :laughing7: ay kizlar bir arkadasim Fransada dogumunu anlatti bana  :icon_pale: anlatsam eminim normal dogumdan vazgeçersiniz :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Haziran , 2011, 10:51:50
nur tut bi tarafını  :k06: daha erken kuzum.

evet tutmam lazım amaaaaa çok zor olacakkk :)

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız? Benim yine karın ağrım var arada sancı yokluyor ama sanırım böbreklerdeki problemden  :sad1: :sad1:

Ayrıca Fehi Hilali P.tesinden beri arıyorum msj atıyorum teli sürekli kapalı bende çok merak ettim umarım herşey yolundadır  :amin: :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Haziran , 2011, 10:55:18
Selam kızlar nasılsınız? Benim yine karın ağrım var arada sancı yokluyor ama sanırım böbreklerdeki problemden  :sad1: :sad1:

Ayrıca Fehi Hilali P.tesinden beri arıyorum msj atıyorum teli sürekli kapalı bende çok merak ettim umarım herşey yolundadır  :amin: :amin:

canim hosgeldin sen doktora gitmedinmi  :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 10:53:47
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Haziran , 2011, 10:50:23

nasil sanci mesela? benim dün rahmimde kasilmalar oldu dondum kaldim  :icon_pale: sonra geçti ama bu haftada baslarmis o kasilmalar  :laughing7: ay kizlar bir arkadasim Fransada dogumunu anlatti bana  :icon_pale: anlatsam eminim normal dogumdan vazgeçersiniz :D

ayyyyyyyyyyyyy anlatma ayten zaten sancım oldukça gece azcık uykuya dalıyorum sürekli doğuma gidiyorum zıplayarak kalkıyorum.benim adet sancısı gibi bacaklarıma filan vuruyo ağrı.kasılmalarda yataktan kalarken çocuk toplanıyo karnımın ön kısmında hafif kasılıyo ovuyorum ayakta duruyorum geçiyo

Aytii

Nurum yalanci sancilarin çogalmis

dakikalarini takip et istersen

yani ne kadar aralikla oluyo

vallahi istesenizde anlatmam

ben korkmadim sahsen

ama kisaca söyliyim nazi kampindaki iskenceler gibi anlatti kiz  :suclu: