2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

paranimi vermiyolar Nur  :caca: sinir oluyorum böyle insanlara yaaa is verirken iyi para verirken yok  :cildir:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 16:03:19
paranimi vermiyolar Nur  :caca: sinir oluyorum böyle insanlara yaaa is verirken iyi para verirken yok  :cildir:

vermedi canım işten çıktığımdan beri süründürdü resmen bugün yarın bugün yarın parça parça aldım da artık sabrım taştı 1.5 yatırması gerekiyo 500 yatırıyım kalanı perşembe diyo ben biliyorum o perşembeleri dedim küstü gitti :))
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 16:05:10

vermedi canım işten çıktığımdan beri süründürdü resmen bugün yarın bugün yarın parça parça aldım da artık sabrım taştı 1.5 yatırması gerekiyo 500 yatırıyım kalanı perşembe diyo ben biliyorum o perşembeleri dedim küstü gitti :))

birak bence ya çalisma böyle orangutanlar için  :violent1: ödesin önce parani malak

Nezo

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 15:59:28
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Haziran , 2011, 15:57:02
Nur  :k06: Hoş Gördüm Güzelim. Bizim Evde Alaturka Var Hiiç Sorun Olmuo Çok Rahat. O Olmasada Olur Lazımlık Bile Olabilürdü Yane  ;D

kızzz elim ermiyo artıkkk :)) benim içinde sorun değildi de :))
Benim Yeğen Wc Den Çıkmadan Totosunu Kapıya Çevirir Anne diye Bağırdı Yengem silerdi. Bu Yöntemi Kocana da Uyarlayabiliriz. Ayh Çok İğrencim  ;D :igrenc:

izemsevi

nur canım sen mimarimi statikmi çiziyorsun ne çiziyorsun birdaha çizim yaprsan para peşin kırmızı meşin de saflar ben doğuma gidicem paraya ihtiyacaım var de bak bende sinir oldum şimdi

Aytii

Nur dogum yapacagin hastanede kaç TL dogum?

Nezo

Allah Allah Ne Meraklısınız Sinir Olmaya. Boşverin. Seve Seve Olmazsa da Seve Seve Verecek Yani Sonuçta Ona Mı Taktınız Şimdi.  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 16:06:04
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 16:05:10

birak bence ya çalisma böyle orangutanlar için  :violent1: ödesin önce parani malak

çizmicem artık her yerim ağrıyo zaten akşama kadar amannn benden bu kadar azcıkta koca idare etsinn
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Haziran , 2011, 16:08:24
Allah Allah Ne Meraklısınız Sinir Olmaya. Boşverin. Seve Seve Olmazsa da Seve Seve Verecek Yani Sonuçta Ona Mı Taktınız Şimdi.  :dontknow:

süpersinnnn valla iyi fikir ama kocamın evde olduğu sattlere denk getirmem gerekiyo :))

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Nezo

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 16:09:08
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Haziran , 2011, 16:08:24

süpersinnnn valla iyi fikir ama kocamın evde olduğu sattlere denk getirmem gerekiyo :))

Sevdirmek İçin mi  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 16:06:50
nur canım sen mimarimi statikmi çiziyorsun ne çiziyorsun birdaha çizim yaprsan para peşin kırmızı meşin de saflar ben doğuma gidicem paraya ihtiyacaım var de bak bende sinir oldum şimdi

diyorum canım adam halimi de biliyo yani.yok ben doğalgaz projesi çiziyorum bana da doğalgaz yakışırrr dimi zaten gazman gibi gacıyım

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 16:09:48
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Haziran , 2011, 16:08:15
Nur dogum yapacagin hastanede kaç TL dogum?

normal 450 sezeryan 750 canım

iyiymis

benim normal 750 sezeryan 900 ama tabi ekstralar vardir bu fiyatlara eklenir

muhribe

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Haziran , 2011, 16:10:06
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 16:09:08

Sevdirmek İçin mi  ;D

yok yanlış yerden alıntı yapmışım :)) o tuvalet mevzusu içindi popomu sildirmek için