2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 10:58:23
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:54:30
Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 10:49:36
sümeyram  :y25: :y25: ay çok fena oldum yazdıklarını okurken. ama sakın bırakma iğneyi. doktorların bi bildiği var ki onca ilaç kullandırıyorlar. inş bebeğini sağlıkla kucağına alırsın canım
İNSALLAH CANIM BENİM İNSALLAH.AMA ÖYLE İYİKİ BASLAMIS DİYORUM ONUN SAYESİNDE TUTUNUYOR BELKİ BEBEĞİM DİYORUM.AMA GÜCÜME GİDİYOR BAZEN.EŞİMDE DİYORKİ BİZİM NİYE HİÇ BİRSEYİMİZ NORMAL OLMAZ.MİLLET HAMİLE KALIYOR GÜLÜP GEZİNEREK HAMİLELİK GEÇİRİYOR AMA SEN SÜREKLİ HERSEYDE SIKINTI YASIYORSUN DİYOR.DÜN ATISTIK BAYA,SÖYLEDİKLERİ AĞRIMA GİTTİ ÇOK. :crybaby2: :crybaby2: BASLADIM YİNE AĞLAMAYA.SANKİ BEN Mİ İSTEDİM BÖYLE HAMİLELİK.İYİ DEDİM GİDEYİM GÖZÜNÜN ÖNÜNDEN.GÖRME BU HALİMİ DEDİM.NEYSE NAPAYIM.ACISADA YETERKİ DOĞSUN İYİ OLSUN BEN KATLANACAĞIM.DOKTORUMDAN ALLAH RAZI  OLSUN BU GÜNLERE GELDİM YA SÜKÜR RABBİME.

CANIM BENİM YAAA O DA SANA ÜZÜLDÜĞÜNDEN ÖYLE DEMİŞTİR YOKSA SENİN ÜZÜLMEN İÇİN SÖYLEDİĞİNİ SANMIYORUM.AMA ŞÜKRET BİTANEM ALLAH KAVUŞTURDU BEBEĞİNE ZOR Bİ HAMİLELİK OLUCAK EVET AMA SONU GÜZEL OLACAK ALLAHIN İZNİYLE.BENİM KUZENİM VAR O DA ŞEKER HASTASI OLDU SÜREKLİ İĞNE YAPIYODU KENDİNE ÇOK YÜKSEK ÇIKTIĞI İÇİN ÇOKTA İĞNE OLUYODU O DA AĞLIYODU BIKTIM ARTIK CANIM ÇOK ACIYO DİYE AMA ŞİMDİ HER ŞEYİ UNUTTU O KADAR GÜZEL Bİ OĞLUMUZ VARKİ HER ŞEYİ UNUTTURDU ANNESİNE.SENİ DE ÖYLE OLCAKSIN BUGÜNLER GEÇECEK ALLAHIN İZNİYLE.
[/quote]AYY İNSALLAH TEK TEMENNİM O.ÇEKTİĞİM SIKINTIYA ACIYA DEĞSİN RABBİM KUCAĞIMI DOLDUR DİYORUM.AMA ESİM DEDİ YANİ BENDE SANA ÜZÜLÜYORUM SANA KIYAMIYORUM BENİM HOSUMAMI GİDİYOR BU DURUM SANIYORSUN DEDİ.SENDEN OLACAĞIM BEBEK DERKEN DEDİ.BİRAZ ABARTTI TABİ. :ehi: BENDE ELİMİ KARNIMA KOYDUM DEDİM Kİ SEN BABANI DUYMA KUZUM SAKA YAPIYOR BABAN DEDİM,BU SEFERDE DİYORKİ SEN Bİ DOĞ O Bİ DOĞSUN ZATEN BAK ONA NELER YAPACAĞIM BURNUNU SIKACAĞIM FİLAN DİYOR.İYİCE DUYGUSALLASTIM BEN.BİRAZDA ONDAN OLUYOR GALİBA.HAMİLE KALDIM HİÇ TANIMADIĞIM Bİ YERE TASINDIM ZORLANIYORUM KİMSEM YOK YANIMDA ONDAN HERHALDE.AMA GECECEK İNSALLAH.ZATEN SİZİN GİBİ ARKADASLARIM OLDUGU İÇİN ÇOK MUTLUYUM İÇİMİ DÖKÜP RAHATLIYORUM :opucuk: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

bebeği doğunca totoşunu ısıracaklar parmak kaldırsın  :basardim:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:08:21
bebeği doğunca totoşunu ısıracaklar parmak kaldırsın  :basardim:
:basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim :ehi: :ehi: :ehi: HER YERİNİ HEMDE

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:basardim: BU KADAR ÇEKTİRDİLER POPOLARI BURUNLARI KOLLARI HER YERİLERİNİ ISIRCAZZZ  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

canım bu kan pıhtılşamasının olup olmadığını gösteren tahliller var aptt,ptt diye yanlış hatırlamıyorsam banada 2 defa yapıldı bir ilk aylarda birde 10gün önce bunda sıkıntı çıkarsa ilaç veriliyor

KasrıCinan

KIZLAR TAM KAÇ HAFTALIK OLUNCA OLUYOR DOĞUM.BENİM ARKADASIMIN BU HAFTA DOĞUMU  OLACAKTI HAFTA BASINDA DOKTORU DEMİSKİ,HİÇ DOĞUM BELİRTİSİ YOK DEMİS. BEKLEYİP DURUYORLARDI.AYY BÖYLESİDE ZOOR.

muhribe

ben dün akşam bebişimin yorganlarını, yastıklarını, uyku setini falan da yıkadım. artık her şeyimiz hazır inş. haftaya babamız bebek arabamız, beşiğimiz ve ana kucağımızı da alacak. sonra gelsin yiğit paşa  :hieyt:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 11:10:59
canım bu kan pıhtılşamasının olup olmadığını gösteren tahliller var aptt,ptt diye yanlış hatırlamıyorsam banada 2 defa yapıldı bir ilk aylarda birde 10gün önce bunda sıkıntı çıkarsa ilaç veriliyor
BANA YAPMADI DOKTOR.KÜRTAJI BASKA DOKTORDA OLMUSTUM.15 GÜN İCERDE ÖLÜ KALMIS DEYİNCE HEMEN İĞNE DEDİ.BELKİ ERKEN KESER YA.KENDİMCE ÖYLE ÜMİT EDİYORUM. :amin: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2011, 11:13:09
ben dün akşam bebişimin yorganlarını, yastıklarını, uyku setini falan da yıkadım. artık her şeyimiz hazır inş. haftaya babamız bebek arabamız, beşiğimiz ve ana kucağımızı da alacak. sonra gelsin yiğit paşa  :hieyt:
OOHH MİS GİBİ NE GÜZEL :nazar: DAHA ALMADINIZ MI CANIM BESİĞİNİ ARABASINI.EN İYİSİNİ YAPMISSINZ ASLINDA.BENDE ÇOK ACELECİYİM HEMEN ALASIM VAR HERSEYİ AMA SIKIYORUM KENDİMİ HER YÖNDEN. :nazar:İNSALLAH GELSİN SONRA PASAMIZ TAHTINA. :nazar: :ehi:

izemsevi

bana dr 3-4 sayfalık bir test yapmıştı 4 tüp kan vermiştim muhriş fısıtığım canım bebek arabası için erken değilmi sonuçta bizim minnoşların 40 çıkınca kış oluyor yaz bitiyor kışında bebk arabası kullanılmazki kendi arabanızda varsa biz kısmetse nisan mayıs gibi alcaz bende 25-26 haziranda eve temizlikççi kadın alıyorum 2gün gelcek evimi temizliycek ondan sonrada beşiğini kurcaz kızımızın inşallah :amin:

muhribe

sümeyram almadık daha çünkü ev komple temizlenecek, ortalıkta tozlansın istemedim. hem zaten hala erken bence. modellerini seçtim ama biraz daha bekleyelim dedim. önümüzdeki haftalarda perdeleri yıkıycaz, halıları yıkamaya vericez, dip bucak bahar temizliği olacak. ondan sonra kurucaz paşamın beşiğini falan

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 11:20:05
bana dr 3-4 sayfalık bir test yapmıştı 4 tüp kan vermiştim muhriş fısıtığım canım bebek arabası için erken değilmi sonuçta bizim minnoşların 40 çıkınca kış oluyor yaz bitiyor kışında bebk arabası kullanılmazki kendi arabanızda varsa biz kısmetse nisan mayıs gibi alcaz bende 25-26 haziranda eve temizlikççi kadın alıyorum 2gün gelcek evimi temizliycek ondan sonrada beşiğini kurcaz kızımızın inşallah :amin:
canım bence de bebek arabası için erken ama babamız çok hevesli. 40'ı dolunca oğlunu parklara götürecekmiş, gezeceklermiş. hevesini kırmak istemiyorum. kullanmadığımız zamanlar katlar koyarız bi köşeye

KasrıCinan

OLSUN CANIM ALIN ARTIK KATLAR KOYARSINIZ Bİ KÖSEYE.EKSİĞİNİZ KALMASIN.OHH TAM BAHAR TEMİZLİĞİ.TERTEMİZ EVE MİS GİBİ BEBEK GELECEK NE GÜZEL. :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

AYY BİZİM DE PERDELER YIKANCAK HALILAR YIKANMAYA GİDECEK EV TEMİZLENCEK BİR DE GÖRÜMCEM GELCEKMİŞ DOĞUMDAN SONRA KALICAKMIŞ BAYA TANIMADIĞIM BİR KADIN NASIL OLACAK BİLMİYORUM  :cildir: