2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 09:57:26
şerife nur kasrican hepiniz şekerler hoşğeldiniz yellene yellene kızımla oturuyoruzzzzzzzzzzzzzzzz :k06:
hosbulduk canımm.ya siz böyle söyledikce benim içim gidiyoooor.masallah yellenin kızınla.bende hayattan bezmis gibi hissediyorum kendimide. :crybaby2:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

şerife nur kasrican hepiniz şekerler hoşğeldiniz yellene yellene kızımla oturuyoruzzzzzzzzzzzzzzzz :k06:

YELLENE YELLENE DERKENNN :D serinlemek amacıyla mı yellenmek yoksa gaz çıkarmak amacıyla mı yellenmek :D

OKUDUM CANIM ÖNCEKİ YAZDIKLARINIZI SICAK CİDDEN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Haziran , 2011, 14:51:53
Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 14:50:19
teyzeleri, şerbet takımımız
Süpeeeeeer Ya Müthiş Beğendim. Ama Ben O Bardaklarla Şerbet İçemedikten Snra Neylimm Ney  :-[

cankuşlar bunalr kızımın şerbet takımı dün aldım nasıllar :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 09:58:41
alıntı
  kıslar öğrendim ben şu çatı olayını.......
muayene eden doktor başparmağını vajinanın içine doğru sokuyormuş,
ona göre açılma olup olmadığını,hatta bebek hazneye indiyse onun başının
hangi yöne dönük olduğunu falan sölüyormuş.
Hani derler ya ya hep benimki iki parmak açılmış vs. öyle bişeymiş. Eğer kendini kasmassan bi acısı yokmuş.kafamçokkarıştı Alttan muayene gibi ben kesin kasarım. :oklava:Bu çatı mahvetti beni yaaaaaaa:1shok::delphin:

SÜMEYRACIM DOĞUMA GİDİNCE ESKİDEN YATIRIRLARMIŞ AÇARLARMIŞ BACAKLARINI ÖYLE BEKLERMİŞİN HER GELEN DOKTOR Bİ PARMAK ATARMIŞ AÇILMA VAR MI DİYE :D şimdi öyle değil allahtan rahat ol napalım katlanıcaz artık ben doğuruyum da artık ne yapıyolarsa yapsınlar :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 10:00:00

YELLENE YELLENE DERKENNN :D serinlemek amacıyla mı yellenmek yoksa gaz çıkarmak amacıyla mı yellenmek :D

bu aralar artık gaz çıkarmıyoruz kızımla o ilk zamanlardı :k06: yelpazaeyle yelleniyoruzzzzzzzzzzzzz :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

SEVAL ÇOKK GÜZELMİŞŞŞ GÜLE GÜLE İÇİN ŞERBETLERİNİZİ BAYILDIMMM

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 09:58:46
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 09:53:13
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 09:50:54
sümeyra ben de 4  ay bi şey yiyemedim şimdi 4 ayın acısını çıkarıyorum 15 kilo aldım ayıptır söylemesi  :ehi:
yaa masallah sana.benim de biter insallah hemencecik.o acı su varya sapsarı allahımmm :igrenc: :igrenc: acı acı ne kötü yaaa. :-ooo bende o günler gelsede yesem dursam acısını çıkarsam diye gün sayıyorum.masallah size. :nazar: :nazar:

sağol canım ama çok aldım kiloyuuuu doyduğumu anlamıyorum bazen hala sabahları kalktığımda öğhhhh yapıyorum bi kaç kere.ağzımdaki acı tat hala var zaman zaman bi doğursaydım normal hayatıma bi dönseydim artık yoruldum cidden sorunlu geçince insan yıpranıyomuş meğer.akşam eşime dedim çocuk mocuk deme bana bir daha dedim :D tek olunca şımarık olur diyo bi tane daha olsun diyo sen doğurcaksan olur ben doğuramam dedim :D
evet yaa insan beziyor resmen.ben simdiden öyleyim.ama tek sebebim bulantı.onu hissetsem ağrılarına katlanırım da.bulantı çok kötü.belki vurundugum iğne ve ilac da yapıyordur bu kadar yorgunlugu filan.ayy esinde seni iyi kızdırmaya ugrasıyor bak :laughing7: .hakkaten doğuracaksa kocalar hemn yapalım. :toothy10:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 10:02:21
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 10:00:00

bu aralar artık gaz çıkarmıyoruz kızımla o ilk zamanlardı :k06: yelpazaeyle yelleniyoruzzzzzzzzzzzzz :k06: :k06:

BEN HALA GAZLIYIM :D ilk günkü gibiii

izemsevi

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 09:59:59
hosbulduk canımm.ya siz böyle söyledikce benim içim gidiyoooor.masallah yellenin kızınla.bende hayattan bezmis gibi hissediyorum kendimide. :crybaby2:

niye için gidiyor canım benim :dontknow:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 10:01:37
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Haziran , 2011, 14:51:53
Süpeeeeeer Ya Müthiş Beğendim. Ama Ben O Bardaklarla Şerbet İçemedikten Snra Neylimm Ney  :-[

ayy süpeer bittim çok güzeller.bende geleyim içmeye barimm :laughing7: .insallah serbetini içmek de nasip olur canım.bu kucağınıza alsanız. :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:02:51
sümeyra ben de 4  ay bi şey yiyemedim şimdi 4 ayın acısını çıkarıyorum 15 kilo aldım ayıptır söylemesi  :ehi:
yaa masallah sana.benim de biter insallah hemencecik.o acı su varya sapsarı allahımmm :igrenc: :igrenc: acı acı ne kötü yaaa. :-ooo bende o günler gelsede yesem dursam acısını çıkarsam diye gün sayıyorum.masallah size. :nazar: :nazar:

sağol canım ama çok aldım kiloyuuuu doyduğumu anlamıyorum bazen hala sabahları kalktığımda öğhhhh yapıyorum bi kaç kere.ağzımdaki acı tat hala var zaman zaman bi doğursaydım normal hayatıma bi dönseydim artık yoruldum cidden sorunlu geçince insan yıpranıyomuş meğer.akşam eşime dedim çocuk mocuk deme bana bir daha dedim :D tek olunca şımarık olur diyo bi tane daha olsun diyo sen doğurcaksan olur ben doğuramam dedim :D
evet yaa insan beziyor resmen.ben simdiden öyleyim.ama tek sebebim bulantı.onu hissetsem ağrılarına katlanırım da.bulantı çok kötü.belki vurundugum iğne ve ilac da yapıyordur bu kadar yorgunlugu filan.ayy esinde seni iyi kızdırmaya ugrasıyor bak :laughing7: .hakkaten doğuracaksa kocalar hemn yapalım. :toothy10:
iğnelerde etkili olabilir dediğin gibi allahtan evdesin yat dinlen canım güzelce yorma kendini
evet kendisi ancak akşam gelince karnımı seviyo 2 dk o kadar doğuncada ağlayınca vercek hemen bana.anneler çekiyo her şeyi babalar söz sahibi oluyo ohh ne ala memeleket :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

seval ,sümeyra hangi şehirdeydiniz siz bacılarım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 10:03:31
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 09:59:59

niye için gidiyor canım benim :dontknow:
böyle bebisinizi hissediyorsunuz ya.sonra keyifleniyorsunuz ona :k06: .bende görürüm o günleri insallah :love9: :love9: :amin:

izemsevi

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:04:22
Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Haziran , 2011, 10:01:37

ayy süpeer bittim çok güzeller.bende geleyim içmeye barimm :laughing7: .insallah serbetini içmek de nasip olur canım.bu kucağınıza alsanız. :amin: :amin: :amin:

amin :amin: :amin: :amin: teyzesi teşekkürler gel gel lüpü lüpü iç canım 2 ay sık dişini geçer bulantılar benim 16.haftaya kadar sürmüştü
nur ben samsun

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Haziran , 2011, 10:04:37
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Haziran , 2011, 10:02:51

iğnelerde etkili olabilir dediğin gibi allahtan evdesin yat dinlen canım güzelce yorma kendini
evet kendisi ancak akşam gelince karnımı seviyo 2 dk o kadar doğuncada ağlayınca vercek hemen bana.anneler çekiyo her şeyi babalar söz sahibi oluyo ohh ne ala memeleket :D
oh demi ne ala memleket.analık diye boşa denilmemis.cennet annelerin ayakları altındadır.varsın biz cenneti kazanalım.çok kutsal bi meslek.aslında çok şanslıyız anne oldugumuz için.