2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

kızlar bi arkadaşımın komşusu 62 kiloyla hamile kalmış. şu an 85miş  :-ooo 3 haftası falan varmış doğuma.

Aytii

niye sasiriyosunki Muhrisim :D

Nez sen son haftamda bu baslikta bol bol takil olurmu jaaanemmm  :laughing7:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

iyidir canim hosgeldin  :-* sen nasilsin?

ay Burcu ne yapti acaba  ???

izemsevi

nez kesinlikle aytene katılıyorum sende hamile kaldığında bizde sana böyle manevi destek olucaz inşallah ayrıca hepimiz içinde biraz çocuk var çılgınız yani ben öyle çok kadın gibi olmak istemiyorum zaten protokol misali azcık espirili,hareketlide olmak lazım. akıntıdan kastın ney muhribe azcık açarmısın şekerim:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nolsun canımm ya çok sıcak hava evde dolanıp duruyorum öylee akşam yemeğimide yapayım bari dedim ,burcudan yok bir haber dimi daha,acaba alel acele doğumamı aldılarki :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Nezo

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 15:14:49
kızlar bi arkadaşımın komşusu 62 kiloyla hamile kalmış. şu an 85miş  :-ooo 3 haftası falan varmış doğuma.
aaaa Ne Kadar Az Almış  :k06: Ben Şuan 85 Filanım Zaten. Hamile Kalınca 120de Filan doğururum Herhalde. Nez = Godzilla  ;D

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Haziran , 2011, 15:19:42
aaaa Ne Kadar Az Almış  :k06: Ben Şuan 85 Filanım Zaten. Hamile Kalınca 120de Filan doğururum Herhalde. Nez = Godzilla  ;D
allah seni kahretmesin  :ehi:

yahu takmayin kilolari bukadar  :caca: hamilelikte aldigimiz kilolar su, plasenta, kaslar, bebek, ödemler  ::)

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 15:19:27
nez kesinlikle aytene katılıyorum sende hamile kaldığında bizde sana böyle manevi destek olucaz inşallah ayrıca hepimiz içinde biraz çocuk var çılgınız yani ben öyle çok kadın gibi olmak istemiyorum zaten protokol misali azcık espirili,hareketlide olmak lazım. akıntıdan kastın ney muhribe azcık açarmısın şekerim:
canım hani şimdilerde gün içinde akıntımız oluyor ya. herkesin kendine has. benimkisi mesela beyaza yakın açık sarı. kimisinin koyu sarı, kimisinin süt kıvamında. onu iyi tanımak lazım. sonlara doğru eğer ciddi farklılık olursa belki kese su kaybediyor olabilir. o zaman şüphelenmek gerek.

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 15:21:06
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Haziran , 2011, 15:19:42

yahu takmayin kilolari bukadar  :caca: hamilelikte aldigimiz kilolar su, plasenta, kaslar, bebek, ödemler  ::)

Hamilelikte Öyle. Bendekiler Ne Löp Löp Yağmı Yani Sağol Ayti Öyle Rahatladı ki İçim. Hamileyken Yağlarıma Ödem O Ödem Diyebilicem  :toothy10: Akıl İçin Teşekkür  :icon_thumright:  :ehi:

muhribe

göbek, kalça, baldır, bacak, vs  :ehi: kocam bana dün dedi ki hayatım dengeli kilo aldın, kalçan falan pek büyümedi. ben de açık konuş, kaportayı dağıtmadın de de tam olsun dedim  :k06: :k06:

Nezo

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 15:19:27
Sağol Canım İnşallah  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Haziran , 2011, 15:23:27

Hamilelikte Öyle. Bendekiler Ne Löp Löp Yağmı Yani Sağol Ayti Öyle Rahatladı ki İçim. Hamileyken Yağlarıma Ödem O Ödem Diyebilicem  :toothy10: Akıl İçin Teşekkür  :icon_thumright:  :ehi:

:ehi: :ehi: hamilelik bahane kilolar sahanee  :basardim:

izemsevi

nez kilolular az alıyor bea bende kilomla hamile kalmıştım 72.3 ile hamile kalmıştım şimdi 80.4 oldum abartı kilo almadım pisicik canım herkes doğuruyor sıra sana geldi gibi valla bu gidişle ayten ben muhribede doğurusakj direk kış annelerine jet hızıyla sıra gelecek gibi :k06:

muhribe

nayıııırrrr ben ağustos başından önce doğurmak istemiyorum. tam büyüsün benim sıpa  :laughing7: