2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 11:07:40
aybüke gözün aydın allah anneli babalı büyütsün h.g ayten yedinmi sütlü tatlıyı

hb canim yedim evet çok güzel olmus  :hungry:

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 11:09:16
Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 11:06:24
benim dr öyle söyledi 31.haftada 32 haftalık raporunu veririz dedi 36.haftandada 37.haftalık çalışamaz raporunu yazarım dedi bir hafta önden yani ve yarın 30 hafta bitiyor 31+ oluyoruz inşallah 8.aya giriyoruz geriye 5 hafta kalıyor 1ay gibi bir zaman kaldı allaha şükür izne çıkmama sonra aralık sonuna kadar inşallah prensesimle olcam aralıktan sonrada istersem yeniden 20gün yıllık izin ve 30gün rapor alabiliyorum ama sanmam alcağımı aralıkta inşallah mimnişim 5 aylık oluyor yaklaşık
canım doktor nasıl 31 haftalıkken 32 haftalık gösterecek ki?  :icon_scratch:sonuçta şimdiye kadar muayenelerimizde hep hafta hafta rapor edilmedi mi? yani sgk fark etmez mi o bir haftalık eksiği?  :dontknow:

valla canım benim dr sadece kağıda yazıyor ben devlete gitmiyorumki özeline gidiyorum 32.hftalık hamile diye yazacak zaten rapordada başka birşey yazılmıyorki ben daha önce 10günlük rapor almıştım nöbetten düşmek için 24.haftalık gebe nöbet tutması sakıncalıdır yazıyordu başhekime imzalattık öyle sonra kuruma teslim ettim

<<AyBüKe>>

Hoşbulduk Aytencim, Muhribecim  :opucuk:   Maşallah bebişlere kocaman oldular artık  :nazar:  Sizinde yaklaştı kucağınıza alma zamanı inş.  :amin:

Benim gecem gündüzüme karışmış durumda kızlar  :sad1:  Memede uyumaya alıştı kızım , beşiğine yatırdığım anda açıyo gözleri  :)  Annem de senin kokunu duymak istiyo diyo  :dontknow:  İnanki daha şimdiden dün gece yatakta 3 kişi yattık , eşimle biz sıkıştık maşallah bütün yeri kızım kapladı  :k06:   Foruma da giriyorum ama anca okuyup çıkıyorum, özledim sizlerle konuşmayı  :k06:

izemsevi

nasıl bir duygu aybüke onun karnında bir anda kucağına almak ilk duyguların neler oldu :dontknow:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 11:07:40
aybüke gözün aydın allah anneli babalı büyütsün h.g ayten yedinmi sütlü tatlıyı

Teşekkür ederim sevalcim amin  :amin:  Darısı sizlere inş.  :amin:   :)

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Haziran , 2011, 11:13:00
      Hoşbulduk Aytencim, Muhribecim  :opucuk:   Maşallah bebişlere kocaman oldular artık  :nazar:  Sizinde yaklaştı kucağınıza alma zamanı inş.  :amin:

Benim gecem gündüzüme karışmış durumda kızlar  :sad1:  Memede uyumaya alıştı kızım , beşiğine yatırdığım anda açıyo gözleri  :)  Annem de senin kokunu duymak istiyo diyo  :dontknow:  İnanki daha şimdiden dün gece yatakta 3 kişi yattık , eşimle biz sıkıştık maşallah bütün yeri kızım kapladı  :k06:   Foruma da giriyorum ama anca okuyup çıkıyorum, özledim sizlerle konuşmayı  :k06:

oyy yerim ben onuuuu  :love9: :love7:

peki sen sezeryan olmustun degilmi canim  :icon_scratch:

muhribe

aybüke maşallah o tontişe canım  :love9: bizim bebişler de doğsa da yataklarımızı işgal etseler. zaten eşimin en büyük hayali, oğlumuz doğunca onunla yatacakmış  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ay Aybükecim hoşgeldiniz caım analı-kızlı  :love9:
Daha dün karnındaydı bak şimdi kucağında  :nazar: :amin:
İlk 3 ay bu uyku düzensizliklerine alışmaya alışacaksın güzelim çünkü bebeğinde dünyaya senin sayende alışmaya çalışıyor :love9:

<<AyBüKe>>

Valla seval bunu anlatmak o kadar zorki  :y25:  Karnımdayken zaten seviyordum kızımı ama kucağıma aldığım anda daha da farklı bi duygu oldu, inanamadım bu benim yavrummu diye.. 9 ay merak içinde bekliyosun hep o anı hayal ediyosun ama kucağına aldığın zaman hayallerinden de güzel olduğunu anlıyosun. Çektiklerime değmiş diyosun.. Şimdi azcık ağlasa içimden bişeyler kopuyo sanki  :y25:  Hastanede topuktan kan aldılar ben dayanamadım anneme sen dur yanında dedim o orda ağlarken bende çıktım koridorda ağladım  :y25:  Annelik bambaşka bişey valla hiçbişeye benzemiyomuş  :love9:

muhribe

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Haziran , 2011, 11:21:19
    Valla seval bunu anlatmak o kadar zorki  :y25:  Karnımdayken zaten seviyordum kızımı ama kucağıma aldığım anda daha da farklı bi duygu oldu, inanamadım bu benim yavrummu diye.. 9 ay merak içinde bekliyosun hep o anı hayal ediyosun ama kucağına aldığın zaman hayallerinden de güzel olduğunu anlıyosun. Çektiklerime değmiş diyosun.. Şimdi azcık ağlasa içimden bişeyler kopuyo sanki  :y25:  Hastanede topuktan kan aldılar ben dayanamadım anneme sen dur yanında dedim o orda ağlarken bende çıktım koridorda ağladım  :y25:  Annelik bambaşka bişey valla hiçbişeye benzemiyomuş  :love9:
:y25: :y25: :y25: benim de gözlerim doldu.
kızlar kendinizdeki değişiklğin farkında mısınız? ben artık evin içine giren sineklere bile kıyamıyorum, eşime dokunma diyorum onların da canı var. iyice anaç tavuk oldun diyor bana  ::)

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Haziran , 2011, 11:21:19

:y25: :y25: :y25: :y25: ay canim ya

hamile kaldigimdan beri böyle yazilar okurken hep gözlerim doluyo :( ne güzel bir duygu  :love9: :love9: Allahim isteyen herkese nasip etsin bunlari yasamayi  :amin: :amin: :amin:

izemsevi

bende okadar heycanlıyımki ilk buluşmamız nasıl olcak onu ilk kucağıma aldığımda neler hissedeceğim kesin ağlarım çok duygusal biri olduğum için kafam okadar karışıkki bir anönce allahın izniyle onu kucağıma almayı istiyorum nasıl kime benzeyecek yüzü nasıl olcak gözleri nasıl olcak vs hep bir düş kuruyorsun

<<AyBüKe>>

Aytencim evet canım sezeryan oldum canım  :laughing7:  Spinal sezeryan oldum bebeğimin çıkış anını gördüm onu öptüm .. Korktuğum gibi olmadı çok şükür, şu an dikişlerim olmasına rağmen kızımın her ihtiyacını görüyorum   :nazar: 

Gözdecim hoşbulduk canım ikimizde birbirimize alışmaya çalışıyoruz  :k06:  Kızımın uykusu sanki tilki uykusu hemen açıyo gözleri  :sad1:  Birde canım ben sana bişey sorucam sen tecrübelisin. Biraz sarılığı var asyanın doktor az var kan almaya gerek yok dedi yrn kontrole götürücez tekrar ama ilerleme gibi bişey olurmu ? doktor kontrole getir deyince içime kurt düştü şimdide onu takıyorum kafama :sad1:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Günaydın şekerler,biz geldikkkk :hello2: nasılsınızz???
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 11:29:57
Günaydın şekerler,biz geldikkkk :hello2: nasılsınızz???

hosgeldiniz tatlislarim  :opucuk: biz iyiyiz siz nasilsiniz  :love9: