2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 11:39:48
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 11:36:34
çık al canım benım evıne yakın en azından bir bakkal falan vardır ,yada eşin evde değilmi bugün onu gönder :k06:

bu sicakta esim gitmek istese bile ben yollamam :D kavruluyo disarisi  :sad1: evde bile tansyonum düsüyo sicaktan  :icon_pale: yarin alirim bende  ::) bakkal yok cnm bizim evin etrafinda çok tenha bir yer hep ormanlik etrafi ve yesillik bakkal merkezde oraya gitmekte bir ölüm bu sicakta. bi bayir var inmesi kolay ama dönüs fena olur  :laughing7:
HIMM CANIM SEN ELİNİ YALA GÖĞSÜNE SÜR EN İYİSİ HEP ÖYLE YAPTIRIRLAR YA ŞİŞMESİN DİYE. :laughing7: :laughing7: CANIM GÖĞÜS UCUNU ARKADASIM ALMISTI.GÖĞÜS UCU KÜÇÜKTÜ BEBEK EMMEDİ İLK ZAMANLAR ONUNLA EMDİ.SONRA  KENDİ ANNESİNİ EMDİ.ACIMASIN DİYEDE KULLANDI Bİ ABLAM BAYA FAYDASINI GÖRDÜ

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

bizim evin çaprazında bi kahvehane vardı. işe gelip giderken önünden geçmek zorunda kaldığım. adamlarlar dışarda oturuyorlardı, kaldırımı işgal ediyorlardı falan. bi gün ordan geçerken içimden dua ettim inş burası kapanır da market olur diye. bi haftaya kalmadı kocaman market açtılar  :k06: eşim diyor başka dua etseymişsin olacakmış  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 11:41:25
hımm anladım canımm,bizim eve bakkal çok yakın oldugundan aniden canım ısteyen şeyleri hemen gidip alıverıyorum :)

oh ne güzel bizim uzak kalmiyo ama bu sicakta çikilmaz  :sad1:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2011, 11:44:30
bizim evin çaprazında bi kahvehane vardı. işe gelip giderken önünden geçmek zorunda kaldığım. adamlarlar dışarda oturuyorlardı, kaldırımı işgal ediyorlardı falan. bi gün ordan geçerken içimden dua ettim inş burası kapanır da market olur diye. bi haftaya kalmadı kocaman market açtılar  :k06: eşim diyor başka dua etseymişsin olacakmış  :k06:
:toothy10:  AYY EVET NE GÜZEL DUA ETMİSSİN BAK RABBİM KABUL ETMİS.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 11:43:23
çık al canım benım evıne yakın en azından bir bakkal falan vardır ,yada eşin evde değilmi bugün onu gönder :k06:

bu sicakta esim gitmek istese bile ben yollamam :D kavruluyo disarisi  :sad1: evde bile tansyonum düsüyo sicaktan  :icon_pale: yarin alirim bende  ::) bakkal yok cnm bizim evin etrafinda çok tenha bir yer hep ormanlik etrafi ve yesillik bakkal merkezde oraya gitmekte bir ölüm bu sicakta. bi bayir var inmesi kolay ama dönüs fena olur  :laughing7:
HIMM CANIM SEN ELİNİ YALA GÖĞSÜNE SÜR EN İYİSİ HEP ÖYLE YAPTIRIRLAR YA ŞİŞMESİN DİYE. :laughing7: :laughing7: CANIM GÖĞÜS UCUNU ARKADASIM ALMISTI.GÖĞÜS UCU KÜÇÜKTÜ BEBEK EMMEDİ İLK ZAMANLAR ONUNLA EMDİ.SONRA  KENDİ ANNESİNİ EMDİ.ACIMASIN DİYEDE KULLANDI Bİ ABLAM BAYA FAYDASINI GÖRDÜ

http://www.biberon.com.tr/asp/product/293/Bebedor-Silikonlu-Gogus-Ucu

bu dedigim

KasrıCinan

KIZLAR BULANTILARINIZ NE ZAMAN GEÇTİ

muhribe

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 11:46:52
KIZLAR BULANTILARINIZ NE ZAMAN GEÇTİ
12. hafta sonu 13 başı gibi geçti canım benim

Aytii

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 11:45:45
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 11:43:23

http://www.biberon.com.tr/asp/product/293/Bebedor-Silikonlu-Gogus-Ucu

bu dedigim
TAMAM TATLIM AYNISI İSTE.Bİ ARKADASIM ALDI BİDE ABLAM ALDI ÇOK MEMNUN KALDI ABLAM ÇÜNKİ ÇOK ACIYORDU AĞLAYACAK OLUYORDU RESMEN ONUNLA ACITMIYORDU GÖĞSÜNÜ.ARAKADASIM DA BEBEK TUTSUN DİYE ALDI AMA UCU İNEK MEMESİ UCU GİBİYDİ KOCCAMAN :ehi:

Aytii

KasrıCinan

HIMM DAHA BİR AYIM VAR O ZAMAN ABOWWW :-ooo :-ooo

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 11:49:12
:ehi: :ehi: :ehi: montafon inegi olacagiz  :basardim:
:ehi: :ehi: İLAHİ AYTEN.AMA BEN BİLE SİMDİDEN DÜSÜNÜYORUM ÇÜNKİ ÇOK KÖTÜ OLUYOR İLK ZAMAN BEN ABLAMIN MEME UCUNU GÖRÜNCE İÇİM PARCALANMISTI YA.EN İYİSİ GÖĞÜS UCU AMA BEBEK ZOR ALIYOR O UCU.ANNESİNİNKİNİ ARIYOR :binkybaby: :binkybaby:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

açıkçası bende düşündüm silon göğüs ucu almayı ama bılmıyorumkı  göğüs ucum acaba yeterlimidir emzirmek için gerçi benımkılerın uçları içeride gibi duruyor sanki :D
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello: :hello: selamünaleyküm kızlar nasılsınız  :hello: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

muhribe

kızlar bebeğinizi sizin göğsünüzü alması için olabildiğince zorlayın. kimi bebekler tembellike diyor, anneler de alternatif yollar buluyor haklı olarak ama bence bebeğin anneyle olabildiğince tensel teması olmalı. benim ablam da bebek inat edince çok şey denedi, bebek de nihayetinde emmekten tiksindi ve mamayla büyüdü yazık. zorlayın azcık veletleri  :laughing7: