2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: sekerbebe - 04 Haziran , 2011, 13:26:32
HOSBULDUK CANLARIM ..36 HAFTAM CANIM.PAZARTESİ 37. HAFTAYA GİRİYOZ.BENİM KIZ TERS HALA YA..PİSİCİK NUR  MON BEBE SİZİNKİLER NORMALMİ SEZARYENMİ BELLİMİ?

canım bana da en sonki kontrolde kafa çapı büyük dedi böyle giderse normal doğum riske girer dedi hafta içi kontrol var bakalım ne dicek henüz belli değil doğum şeklim
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 04 Haziran , 2011, 13:36:42
Dünürüm beni doktorum 2 kez alttan muayene etti zaten son iki gittiğimdede etti yani:) ilkinde açılma yok hiç dedi,ikinci muayenesindede açılma yok ama rahim ağzın yumuşamış dedi.çatı muayenesi bumu oluyor bılmıyorum ki,epey sokto elini içerisini yokladı falan
şekerbebe benim bebek aşağıda çok şükür 32 . haftamıydı neydi ozamandan beri aşağıda,Hayatcım hoşgeldin :hello:

evet cnm çati muayenesi o iste

ama erken yapti sanki

çati muayenesi erken doguma neden olur derler

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benim bebekte normal doğuma uygun 30.cu haftamdan beri ama ne olur bilemiyorum artık
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

evet öyle derler canım :-\37.haftada doğum söz konusuydu ya zaten benım şu enzimlerim yüzümden oyuzden yaptı sanırım orasını yoklamak için ne durumda dıye ,ama korktuğum gibi değilmiş yaa,kendını sıkmayıp derın derın nefes alınca hiç acımıyorkii
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Haziran , 2011, 13:37:56
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 04 Haziran , 2011, 13:36:42
Dünürüm beni doktorum 2 kez alttan muayene etti zaten son iki gittiğimdede etti yani:) ilkinde açılma yok hiç dedi,ikinci muayenesindede açılma yok ama rahim ağzın yumuşamış dedi.çatı muayenesi bumu oluyor bılmıyorum ki,epey sokto elini içerisini yokladı falan
şekerbebe benim bebek aşağıda çok şükür 32 . haftamıydı neydi ozamandan beri aşağıda,Hayatcım hoşgeldin :hello:

evet cnm çati muayenesi o iste

ama erken yapti sanki

çati muayenesi erken doguma neden olur derler

ne zaman yapılması gerekiyor ki o muayenenin ben doktora doğum şekli ne zaman belli olur dedim 38 de bakıcaz demişti ama doğum anında belli olur her şey dedi.acaba beni 38 de mi muayene edecek doğururum ben o zamana kadar :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 04 Haziran , 2011, 13:40:07
evet öyle derler canım :-\37.haftada doğum söz konusuydu ya zaten benım şu enzimlerim yüzümden oyuzden yaptı sanırım orasını yoklamak için ne durumda dıye ,ama korktuğum gibi değilmiş yaa,kendını sıkmayıp derın derın nefes alınca hiç acımıyorkii

evet erken olursa diye baktı sanırım o

sekerbebe

KIZLAR BEN ACAYİP KIRMIZI KIRMZI CİZGİLER YARIKLAR OLUSTU DOKTOR KREM VARDI COK YARILDI KARNIM SİZDEDE OLDUMU?KARNIM COK GERILIYO GECELRİ CATLICAK GİBİ OLUYOM :dontknow: :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 04 Haziran , 2011, 13:33:38
günaydın kızlar dun gece çok belim ağrıdı butun gece uyuyamadım belıme 2 yastık koydım oturur pozisyonda uyudum o kadar fenaydım yanı 3 4 kez de kasıklarıma ağrı girdi sabah 10 gıbı geçti ağrısı ancak bunlar doğum belirtisi olabilir miş sizce 37+6 günum bebişimin kafası aşağıda şuan sıkıntı yok ama geçen hafta daha doğum kanalına girmemişti

hoşgeldin hayat az kalmış seninde dayanınnn kızlarr dayanınnn

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: sekerbebe - 04 Haziran , 2011, 13:42:00
KIZLAR BEN ACAYİP KIRMIZI KIRMZI CİZGİLER YARIKLAR OLUSTU DOKTOR KREM VARDI COK YARILDI KARNIM SİZDEDE OLDUMU?KARNIM COK GERILIYO GECELRİ CATLICAK GİBİ OLUYOM :dontknow: :dontknow:
benim de göbeğim öyle canım bir de hafif mor gibi oldu göbek çevrem gece dönerken çok zorlanıyorum canım çok acıyo karnım çok büyük benim yaa herkes her an doğurcak gibi duruyosun diyo

sekerbebe

benimde ya cok şiş herkes ikizmi diyo.dün akşam dügüne gittik.36 haftalık hamile bı bayan vardı sanki 5 aylık gibi duruyodu benım karnım davul gıbıydı tombiş galıba seninki dedi kadın aban  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: sekerbebe - 04 Haziran , 2011, 13:45:01
benimde ya cok şiş herkes ikizmi diyo.dün akşam dügüne gittik.36 haftalık hamile bı bayan vardı sanki 5 aylık gibi duruyodu benım karnım davul gıbıydı tombiş galıba seninki dedi kadın aban  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

aman dikkat et çok nazar değiyo insanların sözlerinden bakışlarından

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar karnımın sol tarafı ağrıyor sabah biraz yordum kendımı sanırım temizlik falan...çıkıp uzanmam lazım batıyor sanki bişey canım acıyor görüşürüzz :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HAYAT29

hoşbulduk arkadaşlar valla heyecanlanmaya başladım annem de öyle dedı uzakta bırde bana haber ver hemen dedi:)) böyle gelir yavaş yavaş diyo bende gelsin artık diyorum evet arkadaşlar ya bende çatlak olacak dıye çok korkuyorum hepimiz için hayırlısı

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 04 Haziran , 2011, 13:50:14
kızlar karnımın sol tarafı ağrıyor sabah biraz yordum kendımı sanırım temizlik falan...çıkıp uzanmam lazım batıyor sanki bişey canım acıyor görüşürüzz :sad1:
dikkat et kendine canım dinlen geçer inşallah öptümmm

KasrıCinan

kızlar nasılsınız?ay ne güzel hepinizi doğum telaşı sarmış :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ