2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 03 Haziran , 2011, 16:49:25
inş Rabbim daha güzel günlerini, okul heyecanını, düğün telaşını da yaşatsın..
ayyy ne güzel dualar muhribe  :nazar: :nazar: :nazar:
Rabbim hayırlısıyla kabul etsin canımm :opucuk:

muhribe

annem yarın gidiyor :( iki haftadır bizdeydi ne güzeldi ya.

aydinays

Alıntı yapılan: FeHi - 03 Haziran , 2011, 16:50:37
Alıntı yapılan: muhribe - 03 Haziran , 2011, 16:49:25
inş Rabbim daha güzel günlerini, okul heyecanını, düğün telaşını da yaşatsın..
ayyy ne güzel dualar muhribe  :nazar: :nazar: :nazar:
Rabbim hayırlısıyla kabul etsin canımm :opucuk:

:amin: :amin: :amin: :amin: canım inşallahla bir avazda bebeğine kavuşursun allahım yardımcın olsun cnm benim. İnşallah darısı bizlerin başına buraya doğuma gidiyorum diye yazarız.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HAYAT29

kzlarrrrrrrrrrrrr yazdım ama kımse görmedı umursamadı benıııı:((((((((((((( 36. haftadan sonra olupta hiç ağrısı olmayan var mı ne olcak böyle benım hıç ağrım yok be 37+4 teyım normal doğum ıstıyorum ama tık yok:((((((((

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 03 Haziran , 2011, 16:52:19

Allah kavuştursun canım. Bu arada kayınpederinin ilgisine çok sevindim. Allah dahada artırsın canım benim. Benimde kayın validem dün 2 tane baş örtü dantellemiş eşimle yollamış. Ben akşam vardiyesinde çalışıyorum göremiyorum onları. İnsan ufacık bişi bile olsa çok seviniyor. :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Haziran , 2011, 17:00:29
Alıntı yapılan: muhribe - 03 Haziran , 2011, 16:52:19

Allah kavuştursun canım. Bu arada kayınpederinin ilgisine çok sevindim. Allah dahada artırsın canım benim. Benimde kayın validem dün 2 tane baş örtü dantellemiş eşimle yollamış. Ben akşam vardiyesinde çalışıyorum göremiyorum onları. İnsan ufacık bişi bile olsa çok seviniyor. :k06: :k06: :k06:
canım ne güzel. insanın gerçekten böyle dönemlerde destek görmesi hoşuna gidiyor. gerçi benim kayınvalidemin bayağı yol katetmesi gerek seninkine yetişmesi için  :k06: ama napalım buna da şükür

muhribe

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 03 Haziran , 2011, 16:54:40
kzlarrrrrrrrrrrrr yazdım ama kımse görmedı umursamadı benıııı:((((((((((((( 36. haftadan sonra olupta hiç ağrısı olmayan var mı ne olcak böyle benım hıç ağrım yok be 37+4 teyım normal doğum ıstıyorum ama tık yok:((((((((
hayat canım benim daha birkaç haftam var sana ulaşmak için :) ama doktor suni sancı veremez mi madem normal istiyorsun?

HAYAT29

40. haftaya kadar bekleyuelım dedı gelmezse sezeryan dıyo of of  beklemesı çok zor bugun gittim kalp atışalrı çok normal bir sıkıntı yok ama normalde ağrı olması lazım başlaması lazım ama yok dedı:(( haftaya gideceğim haftaya da 39 haftalık olacak heralde ondan sonra da karar verır beklemesı çok zor bişi yaaaa belkı her an başlar ağrın belkı de ağrıdan önce suyun gelir dedi allahım nolur gelsın artık ya  oğluşum çok seviyo yerını sanırım:))

muhribe

hayat hayırlısı olsun canım. ben de sezeryandan çok korkuyordum ama bi arkadaşla konuştum korkularım hafifledi. doktoru plastik cerrahi yapmış, yani dikmemiş yapıştırmış kesiği. ameliyattan 3 gün sonra hiçbir şeyim kalmamıştı hiç pişman değilim sezeryan olduğuma dedi. belki de böylesi hayırlıdır bilemeyiz ki. Allah doğum anında zorda bırakmasın inş. su gibi doğumlar nasip etsin  :amin:

HAYAT29

amın ınşallah hayırlısı olsun da gelsın artık dıyorum:)) beklemelsı zor ama ne yapalım hayırlısı

°•.ℓανιηуα.•°

hayatçım meraklanma senin gibi biri daha var burda. yani ben. bizimki 38+4 bu gün itibariyle ama hiç doğum belirtisi yok. beklicez artık. hayırlısı  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: FeHi - 03 Haziran , 2011, 16:13:41
Slm kızlar nasılsınız
P.tesi günü doğuma gidiorum hastaneye yatışım olcak sancı verilcek Rabbim kısmet ederse normal doğum yapcam Doktorum normal doğum için müsait olduğumu söyledi

hilaaaaaall inanmıyorum yaaaa... 2 gün sonra bebeğin kollarında olucak canım benim...  bak ben bile heyecanlandım. Allahım yardım etsin sana,inşallah en kolay şekilde doğurup kucağına alırsın kuzunu.  :amin: normal olmasına da çok sevindim canım... öpüyorum seni...

FeHi

Hayatcım benim de ağrılarım 37.haftadan sonra hafifledi doktorum p.tesi 40. haftaya giriyorum diye p.tesi yatışımı yapcak bebişimde normal durum da tık yok içerde gayet memnun artık yavruşumu suni sancıyla doğurcakmışım doktorcuk öle söyledi.
Öznurcum çok teşekkür ederim bitanem darısı tüm hamişlerin başına en hayırlısından doğumlar diliyorum ezanda okunuyo şuan Allahım kabul etsi İnşALLAH :amin:

FeHi

Allah razı olsun Aydinayscım darısı en sağlıklısından en hayırlısını nasip etsin İnşALLAH Rabbim

Aytii

günaydin diyelim oglumla  :opucuk:

dün hastanede konustugum kadin bana dediki 6 aylik bir hamile dogum yapmis ve kizi 600 gram dogmus  :-ooo ama yasiyomus bebek  :nazar: :love9: küveze koymuslar. birde 5 sene öncesinde küvezin bir günlügü 1000 liraymis  :-\