2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

kizlar günaydin bu arada  :opucuk: Aybüke dogum yapmis ve siz hiç konu açmamissiniz  :dontknow: neyse dünürüm çok sevindim canim benim yaa düstü demek degerlerin  :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: masallah gelinime kilosuna boyuna posuna  :nazar: :k06: yiriimm onu ben  :opucuk:

FeHi

Günaydın Canlar
Hayırlı Kandiller, Rabbim dualarımızı kabul etsin İnşALLAH :amin: :amin: :amin:

Aytii

günaydin Hilal  :opucuk: seninde kandilin mübarek olsun canim  :flowers: nasilsin.?

FeHi

Tşk Edrim Ayten iyi diyelim iyi olsun İnşALLAH
Dün kaynana küstü gitti:(
Moralim Çok bozuk Ayten
Eşimn Annesi gidince bende kızdım eşime ozaman benim anneminde gelmesine gerek yok dedim oda tamam dedi ben izine ayrılırım sana bakarım dedi :y25:
Görüyosun dimi Ayten Annesinin yaptgı hata yüzünden başıma gelene bak ya dünden beri ağlıyorum yok yere huzurum bozuldu :y25:

Aytii

neden ne oldu da gitti kaynanan  :dontknow: detayli anlatsana  :-\

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Haziran , 2011, 09:30:02
neden ne oldu da gitti kaynanan  :dontknow: detayli anlatsana  :-\
[/quote
Çamaşır asılcaktı Anne sen otur ben asarım dedim
oda neyse uyumaya gitti, sabah'da eşimin annesine bağırmasına uyandım neyse eşim işe gidince ben Günaydın Anne hayırdır noldu diye sordummmmmmmm hatun sesini yükseltmeye başladı ben gidiyorum ben g.zekalı salak diilim sen beni azarlayamazsın bağıramazsın gidim de rahatın bozulmasın dedi...
Tabiiii ben şok çünkü öyle bişi olmadı ben gayet uygun bi dille söyledim ben asarım diye, çünkü bundan bikaçgün önce yine gidicem diye tutturmuştu neymiş ben çok uyuyomuşum yanında oturmuyomuşum kiiii ben her defasında anne kusura bakma nolur hakkını helal et ben sana yardım edeiyorum filan diodum, oda işte yok kızım sen rahatına bak diyo amaaaaaaa
birde bakıosun geceden kuruo kuruo kafasında sonrada sabah ani çıkışları bavulunu hazırlayıp ben gidiyorum demeleri başlıyo  :y25: Ya benim derdim zaten bana yeter son günlerim iyiceeeeee ağırlaştım ağrılarım arttı nasıl doğum yapcam stresi yaşıyorum onun yaptığına bak o diil de ben şimdi aileme ne dicem Ayten nasıl diyebilirm Anne sen gelme uffffffffffff çok kötüyüm Ayten

Aytii

ya cnm sen esini dinleme o sinir anind demistir sana öyle. sen ara anneni söyle. kaynanan da harbi kaynanaymis yani. anlayissiz insanlara tahammül edemiyorum  :caca: sen ara anneni çekinme sakin kocandan senin durumun önemli suanda  :opucuk:

Aytii

Hilal bu arada sen nezaman doguruyosun canim? doktorun ne dedi? safak sayfasinda sanki bi ara 7 diye okumustum  :icon_scratch:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Haziran , 2011, 09:53:25
Hilal bu arada sen nezaman doguruyosun canim? doktorun ne dedi? safak sayfasinda sanki bi ara 7 diye okumustum  :icon_scratch:
canım bugün doktorun özeline gidicem ozaman belli olcak heralde

izemsevi

günaydın güzel anneler ve minişleri ya gene bir kayınvalide vakası çıkmış ortaya gün geçmiyorki bir kayınvalide vakası duymalayalım ama hilal canım giderse gitsin çokta tın yani çağır anneni gelsin kayınvalidende ister gelir ister gelmez paşa keyfi bilir

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Haziran , 2011, 10:34:43
günaydın güzel anneler ve minişleri ya gene bir kayınvalide vakası çıkmış ortaya gün geçmiyorki bir kayınvalide vakası duymalayalım ama hilal canım giderse gitsin çokta tın yani çağır anneni gelsin kayınvalidende ister gelir ister gelmez paşa keyfi bilir
Hoşgeldin Seval, eşimin annesi gidince bende eşime bağırdım benim anneminde gelmesine gerek yok ozaman demiştim
Oda bana şimdi dio ki tamam canım bundan sonra ailelerimizi karıştırmıcaz hiçbişiyimize ben bakarım ikinize ben her defasında kolay diil biz altın kalkamayıs deedikçe oda kalkarız sanki herkesin annesimi geliomuş doğuma dedi
şimdiben annemin gelmesini istiyorum , bu sefer annem gelsin istiyorum gelmesini dicem bu sefer bana dicekki ne diye getirmem annemi diodun ozmn (şöyle düşüncek tükürdünü yaladı) bide şunu düşünüyorum ben şimdi acaba benim annem gelince eşimin yüz ifadesi ne olur sonuçta kendi annesi durmadı gitti 

izemsevi

hilalim senin kayınvalidein gözü yememiş bahanesi de o olmuş gitmiş sen boşver eşine ben yanlız kalamam tek başına bakamam de tükürdüğünü yalamakda denmez canım buna hem öyle bile olsa biz daha çocuklarımız için nelere katlancaz birisi mutlaka olsun canım yanında

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 02 Haziran , 2011, 10:29:50
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Haziran , 2011, 09:53:25
canım bugün doktorun özeline gidicem ozaman belli olcak heralde

hayirlisi olsun canim  :amin:

muhribe

FeHicim, işine karışmak gibi olmasın ama bence de siz bu işin altından eşinle kalkabilirsiniz. eğer aileler araya girince sorun yaşanıyorsa belki de kendi yağınızda kavrulmanız daha kolay olacaktır. bizim ailelerle ilgili bir sorunumuz yok ama buna rağmen ben annemi ne kadar çok sevsem de evime karışmasına/müdahale etmesine izin vermem. eşimle annemin arası çok iyi, gerçek anne-oğul gibiler. ama ufak bir gerginlikte belki de ipler gerilecek. o yüzden herkesin uzakta iyi olması daha iyi. ben annemi karıştırmadıkça eşim de kendi annesinin bize karışmasına müsaade etmiyor. ki bu benim çok işime geliyor. mesela eltimle kaynanam sürekli birbirlerini yerler. ben kaynanamla yılda en fazla 2 kez görüşürüm, o bile çoğu zaman sinirlerimin alt üst olmasına yeter. yani demem o ki herkes iyi olsun varsın uzakta olsun. eğer eşin o güzel anların sadece size özel olmasını istiyorsa ona bir fırsat ver. ne dersin canım?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Günaydın hamişler  :flowers:
Dün geceyi hastanede geçirdik annemin tansiyonu 3-4 e düşmüş yere kapaklanmış kadıncağız yine kanama yüzünden işteydim öğleden sonra bir telefon nasıl gittiğimi bilmiyorum yeni geldik eve herkes uyuyor kafamı dağıtayım dedim geldim :sad1: Kanamasını durdurdular kan takviyesine bu sefer gerek yokmuş hep bu menapoz yüzünden of of  :BangHead: