2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 12:40:25
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 31 Mayıs , 2011, 12:37:04
öznurcum hoşgeldin cnm nasılsın?

canımmmm...... biz iyiyiz çok şükür. asıl haberler sende. sen nasıl oldun bakim  :icon_scratch:

eylülcüm evet canım ya... yarım metre  :ehi: ama merak etmeyin sizinki de öle olucak. şimdiki sıpalar hep uzun oluyolar. artık ne yediriosak  :ehi:

hayır şöyle bişe duydum .. çıkana kadar bütün acılar .. çıktıktan sora hemen bitiomuş . ya .. anam yarım metre çıkana kadar ..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: acının hepsini çekion zatii..  :k06: :k06: o yüzden şeyettim .. zaten  :icon_pale: korkuyorum ..

:love9: :love9:  :opucuk: )

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 12:38:11
saolasın nurum....  :-* beklicez artıkın.  :k06:

eylülüm bence o kürler hava cıva yaaa. benim demediğim şey kalmadı. olmamıştı. ne zamanki boş verdim,hiç düşünmedim o zaman oldu. bende pko vardı. adetlerim bile çok az ve düzensizolurdu. çünkü yumurtlamam yoktu. nasıl oldu hala anlayabilmiş değilim zaten  :k06:

ya bazen olucak olan oluyor ya ama işin bahanesi oluyor yani .. öyle işte .. işin bahanesi olsun istiyorum  :love9: :love9:
arkadaşım da stres yapmadan umutsuz olmadan denesin kafası rahat etsin istiyorum..
:amin: :amin: :nazar:

muhribe

eylül korkunun ecele faydası yok diye bi laf var. madem o çocuklar oraya girdi, bi şekilde çıkacaklar  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

HEP BERABER SUSUYORUZZZ CANIM.SEN NE YAPTIN YEMEĞİNİZİ YEDİNİZ SANIRIM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

kusura bakmayın valla arkadaş geldi hemen çıkmak zorunda kaldım yazamadım çıkıyorum diye evt yedik prensesimle geldik göbüşümüz doydu :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

AFİYET OLSUN SAĞLIK OLSUN İKİNİZE DE

izemsevi

tşkler teyzesi bitirdinmni hazırlıkları oğluşunun

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 13:29:07
tşkler teyzesi bitirdinmni hazırlıkları oğluşunun
OĞLUMUN HER ŞEYİ HAZIR CANIM AMA KENDİM İÇİN HİÇ Bİ ŞEY YOK HENÜZZ

izemsevi

CANIM KENDİN İÇİNDE AL ARTIK NE OLUR NE OLMAZ BENDE hiç bişey almamıştım baktım erken doğum yapan çok kişi var gözüm korktu hemen çıktım 3 tane pijama bir tane gecelik aldım bir tane emzirme atleti aldım

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 31 Mayıs , 2011, 12:43:46
buna şükür diyeyim öznurcum yarın hastaneye gideceğiz sabahtan bakalım değerlerim ne olmuş ve doktorum ne dıyecek :-\

dualarım seninle canım benim... hiç korkma. ben dün hastanede ne vakalar gördüm valla şükrettim halime. kadının mesela 32. haftasıymış ve suyu bitmiş. bi tanesi hamile olduğunu bilmiomuş ve böbrek ameliyatı olmuş ve üstelik hamile olduğunu 23 haftalıkken öğrenmiş. ay daha neler vardı neler. pisiciğim senin bebiş kısmetse erken doğan kategorisine bile girmeyecek. sen hiç üzülme tatlım  :-*

°•.ℓανιηуα.•°

alın kızlar alın. valla son haftalar yerinden kalkabilmesi bile çok zor. bir an evvel alın ve bitirin.

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Mayıs , 2011, 12:57:36
eylül korkunun ecele faydası yok diye bi laf var. madem o çocuklar oraya girdi, bi şekilde çıkacaklar  :k06:

aynen biliyorum ama elde diil..
nası olsa hepsi topu topu bir gün diyorum.. olup biticek .. diyorum .. öle geçiştiriyorum beynimde ..  :icon_pale:

izemsevi

öznur fıstığım böbrek ameliyatı olan bayan nasıl anlamamış 23 haftada karında çıkar nerdeyse 6 ay olmuş diycen yani çok ilginç   :dontknow: anlamadım açıkcası