2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bende cıkacagım canım,bizde seni öptükk  :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

günaydın tüm yaz,kış,bahar anneleri kızımla öpüyoruz hepinizi

Aybüke fıstığım sanırım şuan doğum için ameliyathaneye girdin yada girmek üzeresin allah sana ve minik kızına yardım etsin canım senin için sabah dua ettim için rahat olsun rabbim hayırlısıyla prensesini kucağına almayı nasip edecektir herşeyin yolunda gitmesi ve bir avazda kurtulman dileğiyle .darısı bizlerin başına tüm dualarımız seninle  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

günaydın seval
allah yardımcısı olsun aybükenin  :amin: bizim tayfa açıyo yolu desene artık çorap söküğü gibi peş peşe gelicez allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin güzel doğumlar nasip etsin inşallah
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

günaydın nurum evet açılışı aybüke başlattı hayırlısıyla peşinden bizde gelelim sen nasılsın bebiş  nasıl

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

çok şükür canım ikimizde iyiyiz.sen nasılsın test sonuçların temiz çıktı değil mi?
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

evet  canım allaha şükür temiz çıktı ama şişlik devam ediyor dr tansiyon ve idrar tahlili 15günde bir yapacağız dedi öyle canım.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 08:55:30
evet  canım allaha şükür temiz çıktı ama şişlik devam ediyor dr tansiyon ve idrar tahlili 15günde bir yapacağız dedi öyle canım.

çok şükürr kötü bi şey çıkmamış takip altında bulunman iyi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

izemsevi

kızlar sabah sabah bir yoğunkluk varki anlatamam bugün ne böyle anlamadım

muhribe

kızlar günaydın  :opucuk:
gece rüyamda doğum yaptığımı gördüm. bir anda sancılarım başlıyor ve sıcak bir şeyler akıyor içimden. o esnada oğlumun hareketleri hızlanıyor. ama sancılar şiddetli olmasına rağmen o kadar tatlı geliyor ki bana. çünkü kendi kendime diyorum ki birkaç dakika içinde oğlum kucağımda olacak. ayyy rüyası bile ne güzel  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 09:35:38
kızlar sabah sabah bir yoğunkluk varki anlatamam bugün ne böyle anlamadım
bende halsizim  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Mayıs , 2011, 09:36:20
kızlar günaydın  :opucuk:
gece rüyamda doğum yaptığımı gördüm. bir anda sancılarım başlıyor ve sıcak bir şeyler akıyor içimden. o esnada oğlumun hareketleri hızlanıyor. ama sancılar şiddetli olmasına rağmen o kadar tatlı geliyor ki bana. çünkü kendi kendime diyorum ki birkaç dakika içinde oğlum kucağımda olacak. ayyy rüyası bile ne güzel  :love9:

GÜNAYDIN CANIM HAYIR OLSUN İNŞALLAH :D ben de rüyamda oğlumu gördümm :D çok güzeldi