2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mayıs , 2011, 11:48:03
Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mayıs , 2011, 11:47:25
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mayıs , 2011, 11:41:41
Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mayıs , 2011, 11:37:40
doğum iznim aslında 8 haziranda başlıyor ama işte 8inde gittiğimizde 37.haftaya kadar çalışabilir raporu alcaz  umarım 37.haftaya kadar çalışabilirim temmuz 13 izin günüm inşallah gözde canım ben şimdi emzirme atleti, külot ve sütyen alcam bunlardan kaç tane alayım sence birde gögüs pompası alalımmı :dontknow:
Canikom bana sorarsan doğum iznini 32.haftada al derim çünkü dayanamassın.Çok çok zor oluyor hele ki mevsim yaz zaten sıcaklardı çocuğun büyümesiydi karnının büyümesiydi şişmeler filan hem kendini hemde bebeğini riske atma derim ben :icon_thumright: Bende 32.haftada izne ayrılmıştım şükür allaha dedim yani :amin:
Emzirme atletine gerek yok ki herşey le emzirebilirsin önden düğmesi olsun yeter tatlım.Sütyenden bende geçende baktım da siyah bej beyaz 3ünden de almışım.Sütyen gerekiyor çünkü yazın terliyorsun emzirirken çok efor sarfediyorsun ve o sütün bir damlası
sütyene damladığında kokusu beter oluyor en az 3 tane al derim.Göğüs pompası en büyük ihtiyaçlardan zaten sakın ihmal etme hem elektrikli hemde pille çalışanlardan al :icon_thumright:

kevser benim kızda öyle esniyorduki gecen hafta uykucu şekerler gözde bende manuel alıyım diyordum chiconun biberonlu olanından 1 tane atlet almıştım yeter yani ozaman bende sık sık değiştirim diye 2-3 tane daha alıyım atlet diyordum bende penye battaniye 1 tane ama ince polar battaniye ve 1 tanede peluş battaniye aldım yeterlimi :dontknow:

kevser benim kızda öyle esniyorduki gecen hafta uykucu şekerler gözde bende manuel alıyım diyordum chiconun biberonlu olanından 1 tane atlet almıştım yeter yani ozaman bende sık sık değiştirim diye 2-3 tane daha alıyım atlet diyordum bende penye battaniye 1 tane ama ince polar battaniye ve 1 tanede peluş battaniye aldım yeterlimi
HEMDE TAM UYKUCU ELİNİ AGZINA GÖTÜRÜYO ÇEKİYO ESNİYO OYYY YERİM BEN ONLARI MASALLAH HEPSİNEE

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

izemsevi

pisicik canım benim kusura bakma  valla cidden ben bugün kimseyi göremez oldum hamilelik gözüme vurdu :k06: ttalım kaşıntılar ne durumda bittimi azaldımı :dontknow:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Pisiciğim benim o kaşıntı karında ve genital bölgede oluyor hamileliğin cilvelerinden karın büyüdükçe hatır hutur kaşıyası geliyor insanın :k06: Vazelin ve bebe yağı faydalı :icon_thumright:
Dünürcüm bizde ki battaniyelerin sayısını ben bilmiyorum valla  :k06: O kadar fazla ki hala kullanıyorum üstünü örtmek için battaniyenin fazlasından zarar gelmez :k06:
Ayrıca sakın manuel filan düşünme bende ilk önce chicco nun manuelini almıştım 3 gün sonra gitti elektrikli aldım çünkü canın çıkıyor sağana kadar :sad1: Elektrikli çok rahat korkma çarpılmıyorsun :k06:
Ne olsun Kevsercim diş çıkarma olayların da hırpalandı yavrum toparlanıyor çok şükür paşacım :amin:

Aytii

izemsevi

dün prensesin kıyafetlerinin bir kısmını yıkadım beyaz olanları nekadanda çok şey almışız daha kıyafet almıycam  3tane beşli 1tane 10lu hastan çıkışı var 6 tane pijama takımı almışım demkki aldıklarımı unuttum  :k06: ama battaniye bencede almak lazım 3 tane daha alayım en iyisi kızlar dr beni nezaman daha sık çağırmaya başlayacak hangi haftadan sonra :dontknow:

izemsevi

hoşgeldin ayten evde yatış nasıl gidiyor :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mayıs , 2011, 11:52:03
pisicik canım benim kusura bakma  valla cidden ben bugün kimseyi göremez oldum hamilelik gözüme vurdu :k06: ttalım kaşıntılar ne durumda bittimi azaldımı :dontknow:

sevalcim azalma var çok şükür ama hala kaşınıyorum ,katlanırım ben ama inşallah karaciğer enzimlerim düşüyordur bakalım çarşamba çağırdı doktor 3-4 gun arayla sıkı takip ediyor,erkenden doğurmak ıstemıyorummmm:(
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

izemsevi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Mayıs , 2011, 11:59:00
Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mayıs , 2011, 11:52:03

sevalcim azalma var çok şükür ama hala kaşınıyorum ,katlanırım ben ama inşallah karaciğer enzimlerim düşüyordur bakalım çarşamba çağırdı doktor 3-4 gun arayla sıkı takip ediyor,erkenden doğurmak ıstemıyorummmm:(

hayırlısıyla doğurmazsın canım sen dikkat et evdesinde daha rahat edersin ama sen heran doğuracak gibide eksiklerini tamamla derim.

Aytii

hosbuldum Seval Gözde  :opucuk: iyiyiz çok sükür bir sorun yok gibi simdilik :) ama bu gece yine adet sancisi oldu karnimda sonra geçti  :aferin: siz nasilsinz nasil gidiyo

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mayıs , 2011, 11:53:46
Pisiciğim benim o kaşıntı karında ve genital bölgede oluyor hamileliğin cilvelerinden karın büyüdükçe hatır hutur kaşıyası geliyor insanın :k06: Vazelin ve bebe yağı faydalı :icon_thumright:
Dünürcüm bizde ki battaniyelerin sayısını ben bilmiyorum valla  :k06: O kadar fazla ki hala kullanıyorum üstünü örtmek için battaniyenin fazlasından zarar gelmez :k06:
Ayrıca sakın manuel filan düşünme bende ilk önce chicco nun manuelini almıştım 3 gün sonra gitti elektrikli aldım çünkü canın çıkıyor sağana kadar :sad1: Elektrikli çok rahat korkma çarpılmıyorsun :k06:
Ne olsun Kevsercim diş çıkarma olayların da hırpalandı yavrum toparlanıyor çok şükür paşacım :amin:

gözdem onu demıyorum canım ben annelerle ılgılı bölüme konu açtım bir tür hastalık benımkı karaciğer enzimlerim yuksek çıktı doktor değerlerde önemlı ölçüde azalma olmazsa 37 . haftada doğum dedi çünkü bebeğin oksijensiz kalma durumu varmış daha fazla beklenemezmiş :sad1: