2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

izemsevi

güneşş

selam biz geldik kızımla kimsecikler yokmu..bugün kontrolümüz vardı meleğim 2873 gr olmuş ama bana az gibi geldi yani dokuz günde daha fazla alması gerekiyor gibi ...34+1 iz..kontollerimiz haftalığa düştü yedi günde bir doktordayız sizinde öylemi  :icon_scratch: nst ye girdim bebeğin kalp atışları normal ama benim biraz ağrım çıktı acaba onun içinmi artık haftalık çağırmaya başladı ..  bugün kıl oldum doktora zaten çok alakasız geldi ..haftaya aynı şekilde olursa açıcam ağzımı  :cildir: ..kerpetenle laf alıyorum ağzından şu internet olmasa hiç bir bilgiye sahip olamıycammm..paraya doymuşlar artık :caca: :cildir:

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Mayıs , 2011, 15:41:13
hoşbulduk kızlar nasıl olayım canım çok sıkkın.gebelik kolestazı diye bilinen bişey bulmuş işte kaşınıyordum ya kanda çıktı karaciğer enzimlerim yüksek epey ve kolestaz başlangıcı nedeni gebelıkten kaynaklanıyor.karaciğer ultrasonografisine girdim ne karaciğerde yağlanma nede  safrada bişey çıktı.bebeğin karaciğere baskı yapması sonucu olabılıyormuş çoğu gebede,tabi şanslıyım öncekı haftalarda olsaydı gebelik sonlandırmaya kadar gidiyormuş .doktorum takibe aldı bu cmtsi tekrar gidicem değerler yükkseliştemi değilmi diye eger seyir yükselişi gösteriyorsa 20 günü bile bulmaz dedi doktor 10-15gune doğurman gerek dedi çünkü bebekte ve bende sıkıntıya yol açarmış bu kolestaz.ama deger pek yukselme seyretmezse 38e kadar beklerız dedi yavrum 2600 küsürdü ve 49cm di bugün :y25:

canım geçmiş olsun üzülme az kaldı hayırlısı ile alacaksın meleğine kucağına benimde ilk aylarda tiroit bezlerimde sorun oldu ama çok şükür hepsi geride kaldı artık herşeyin çaresi var ..meleğin maşallah kilosuda iyi doğana kadar daha da alıcak annesi sen sakın üzme kendini meleğinde üzülmesinn  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 25 Mayıs , 2011, 19:18:33
selam biz geldik kızımla kimsecikler yokmu..bugün kontrolümüz vardı meleğim 2873 gr olmuş ama bana az gibi geldi yani dokuz günde daha fazla alması gerekiyor gibi ...34+1 iz..kontollerimiz haftalığa düştü yedi günde bir doktordayız sizinde öylemi  :icon_scratch: nst ye girdim bebeğin kalp atışları normal ama benim biraz ağrım çıktı acaba onun içinmi artık haftalık çağırmaya başladı ..  bugün kıl oldum doktora zaten çok alakasız geldi ..haftaya aynı şekilde olursa açıcam ağzımı  :cildir: ..kerpetenle laf alıyorum ağzından şu internet olmasa hiç bir bilgiye sahip olamıycammm..paraya doymuşlar artık :caca: :cildir:

slm canim hosgeldin sende bende yeni geldim  :k06:

masallah kizinin kilosu iyi bana kalsa  :nazar: neden kilosu fazla olsun istiyosunki? bazi bebekler son haftalarda az kilo alirmis bazilari daha çok yani bebege göre degisiyo. ben hala 3 4 haftada bir gidiyorum. haftaya 32+2 de gidicem çalisabilir raporu almak için oda.

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mayıs , 2011, 19:26:16
Alıntı yapılan: güneşş - 25 Mayıs , 2011, 19:18:33

slm canim hosgeldin sende bende yeni geldim  :k06:

masallah kizinin kilosu iyi bana kalsa  :nazar: neden kilosu fazla olsun istiyosunki? bazi bebekler son haftalarda az kilo alirmis bazilari daha çok yani bebege göre degisiyo. ben hala 3 4 haftada bir gidiyorum. haftaya 32+2 de gidicem çalisabilir raporu almak için oda.

hoşgeldin canım ..ya yok ben kilosu fazla olsun diye demiyorum  az almış gibime geldi neden kaynaklanır acaba diye dedim sağlıklı olsunda önemli olan bu ..ama doktorumuz bugün göbişli bir bebek dedi  :k06: beni artık haftalık çağırmaya başladı ama ağrılarım var nst de de çıktı biraz acaba anladıda ondanmı çağırıyor benii

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol güneşim Allah razı olsun tatlım,dualarınızı esirgemeyin olur mu
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

olabilir tatlim... benimde yalanci sancilarim basladi ben daha 31+0 haftadayim. ve dün gittigimde oglum 1957 gram çikti masallah  :nazar: suanda raporluyum evdeyim birdahaki Cumaya ise dönmem gerekiyo normalde ama o günü kontrole gidicem bakalim doktorum ne dicek. seninde doktorun soguk kanli sanirim. benimkide çok rahat davraniyo kaç yillik bir doktor  ::)

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mayıs , 2011, 19:34:49
olabilir tatlim... benimde yalanci sancilarim basladi ben daha 31+0 haftadayim. ve dün gittigimde oglum 1957 gram çikti masallah  :nazar: suanda raporluyum evdeyim birdahaki Cumaya ise dönmem gerekiyo normalde ama o günü kontrole gidicem bakalim doktorum ne dicek. seninde doktorun soguk kanli sanirim. benimkide çok rahat davraniyo kaç yillik bir doktor  ::)

hemde ne soğukkanlı kaç yıllık olduğunu bilmiyorum  ama 1987 mezunu olduğunu biliyorumm  :k06: yalancı sancımı oluyor şimdi bunlar şuan bile canım yanıyor  :sad1:

Aytii

evet canim adet sancisi oluyor bende ara ara  :sad1: bide oglumun kafasi asagidaymis erken döndü  :-\

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mayıs , 2011, 19:42:37
evet canim adet sancisi oluyor bende ara ara  :sad1: bide oglumun kafasi asagidaymis erken döndü  :-\

benimki kafası bayağıdır aşağıda ne zaman gitsem kafa üstü duruyor  :k06:

benımde karnıma ara ara agrılar gırıyor kızlar
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

sizin nst de sancilariniz çikmis agri olmasi normal bir bakima. lakin benim nst de sorun yok dedigi halde adet sancim var yani yalanci sancilar  :-\

evet nstde çıktı sancılarım doktor hıssetmıyormusun dedi hatta,bende ara ara karnım agrıyor gıbı oluyor dedim,bu cumartesi tekrar gırcm bakalım bu arada elifim 2600 küsür olmuş kızlar az kılo almışş bukez sanki

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mayıs , 2011, 19:53:58
sizin nst de sancilariniz çikmis agri olmasi normal bir bakima. lakin benim nst de sorun yok dedigi halde adet sancim var yani yalanci sancilar  :-\

bana bugün ağrın çıkmış biraz dedi şimdi ağrı dediği sancı oluyor dimi