2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

melek sen çalışıyor musun canım?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Karındayken zaman geçmiyor doğdukları andan itibaren de zamanı tutamıyorsunuz.Hayatımın en hızlı 1 yılını geçirdim resmen ve bundan sonraki zamanlarımda böyle olacak alışmam alışmamız lazım :icon_thumright:

izemsevi

muhribe

bana ilk aylarda zaman geçmiyor gibi geliyordu, şimdi de aksine sanki çok hızlı geçiyor. çalışıyor olmamın da etkisi var sanırım. zaten haftanın 6 günü işteyim, kalan 1 günde de hem dinlenmeye hem de oğlumun eksiklerini tamamlamaya çalışıyorum. erken yaşlanıcam ben bu tempoyla  :k06:

muhribe

melek-çağlar

çalışıyorum canım bu hafta son artık benimde. evde olsam hiç zaman geçmeyecek.

Aytii

izemsevi

muhribe şekerim sen bence bebiş geldikten sonra haftasonu çalışmayacağın başka bir firmayla anlaş derim çünkü çok zor olur canım

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 10:44:14
muhribe şekerim sen bence bebiş geldikten sonra haftasonu çalışmayacağın başka bir firmayla anlaş derim çünkü çok zor olur canım
öyle yapıcam canım inş. bikaç teklif geliyor bakalım onları değerlendiricem. ama zaten bebek doğunca en az 7-8 ay çalışmayı düşünmüyorum. belki de daha fazla

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytenim hoşgeldiniz gülüm bebeğim canım :love9: :flowers: :opucuk: Özledin mi beni bakayım :love9:
Ahh ahh bende 32.haftama kadar 1 ay gündüz 1 ay gece vardiyasında çalışmıştım.2 gün çalışıp 2 gün çalışmıyordum döngü bu şekilde idi 2 çalış 2 çalışma 2 çalış...12şer saat :sad1:
Allahtan şimdi artık full gündüz :hieyt:

muhribe

ayten hoşgeldin tatlım  :opucuk:
nasılsın bugün?

melek-çağlar

hg. ayten dün rahatsızlanmışsın çok geçmiş olsun. bugün nasılsınız  :opucuk:

Aytii

hobuldum kizlar sagolun iyiyiz bugün biraz  :opucuk:

Gözdem özledim valla  :love9: giremiyosun hiç artik  :-\ nasil gidiyo bakalim? pasam ne alemde?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Paşanın keyfi yerinde ne olsun hayatım büyümeye ve yaramazlığa devam :k06:
Hayırdır senin neyin vardı ne oldu meraklandırma beni :sad1:

izemsevi

hg ayten valla bazen hemşirelere özenyiorum nöbet tuttuklarında 2gün evde oluyorlar oh valla biizm akraba var acilde çalışıyor haftada 2gün nöbet tutuyorum diğer günler evdeyim dioyr