2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ayy çok özür dilerim hamilelikte anne ile ilgili konularda
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

güneşş

selam kızlar nasılsınız bakalım bebişler nasıllar aytencim canım geçmiş olsunn..ama iyi olmanada sevindimm canım  :love7:

Aytii

biz geldik  :opucuk:

Sevalim merak etme tatlim dogurmadim daha :) geldik evimize çok sükür. yalanci sancilarim baslamis. doktor erken dogum tehdidin var dedi. nst ye soktular beni. sonra serum verildi. rapor yazdi 10 gün dinlen dedi bisey olursa mutlaka gel dedi. oglum bugün 30+6 ve 1954 gram olmus 44 cm masallah  :nazar: :nazar: kilosu baya ilerden gidiyo

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 24 Mayıs , 2011, 16:02:19

Sevalim merak etme tatlim dogurmadim daha :) geldik evimize çok sükür. yalanci sancilarim baslamis. doktor erken dogum tehdidin var dedi. nst ye soktular beni. sonra serum verildi. rapor yazdi 10 gün dinlen dedi bisey olursa mutlaka gel dedi. oglum bugün 30+6 ve 1954 gram olmus 44 cm masallah  :nazar: :nazar: kilosu baya ilerden gidiyo

hoşgeldin canımm..bebişin tombiş olucak desene annesi maşallah :nazar: bol bol dinlen canım hiçbirşey yapma ...

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mayıs , 2011, 16:04:40
oğuzcukk 3500 i geçecek sanırımm :opucuk:

aynen canim banada öyle geliyo tabi hayirlisi olsunda. ama böyle giderse ki daha 9 haftasi var normal zamana göre dogum anindaki kilosunu düsünemiyorum  :icon_scratch: ???

canım oturma bilgisayar basında sen iki büklüm hadi çık dinlen bakiimmmm

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 24 Mayıs , 2011, 16:05:58
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 24 Mayıs , 2011, 16:02:19

hoşgeldin canımm..bebişin tombiş olucak desene annesi maşallah :nazar: bol bol dinlen canım hiçbirşey yapma ...

sagol tatlim hosbuldum sende hosgeldin  :opucuk: annesi gibi dombili olacak bu oglan  :k06: bende 4 kilo dogmusum  :nazar: sen nasilsin  :)

Aytii

dünürüm merak etme ben laptoptan giriyorum koltukta uzaniyorum  :k06:

izemsevi

güzel haberler vermene çok sevindim yesin minişlerimiz tontiş doğsunlar sağlıklı olsunlar :hello2: :amin:

hıhh çok iyi ozaman benımde laptop ;D

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mayıs , 2011, 16:08:29
hıhh çok iyi ozaman benımde laptop ;D

:k06:

Elifim 31 haftada kaçti kilosu ? yani ozamanlar gittinmi doktora

güneşş

kızlar yeğenim cumartesi günü doğum yaptı ki daha vardı haziran 15 gibi alıcaklarda sezeryan olucaktı..ayın 13 ünde 2570 gr falandı ayın 21 inde doğum yaptı 3800 gr doğdu arada sekiz gün var..yani şöyle diyeyim ultroson ölçümleriyle tutmadı daha iri çıktı hatta ben 16 sında gittim 2761 gr ki aramızda iki hafta var diyorum bu durumda bizimki dört kiloyu geçmiş olmasın anam doğana kadar beş kilo oluyormuşş  :k06: :k06: :ehi: :ehi:  yeğenim bile dedi senin ki kesin dört kilo olmuştur senin kinin kilosu daha fazlaydı dedim normal doğum imkansız olur böyle giderse  :k06:  yani ultroson ölçümleriyle tutmayabiliyorr