2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

keşke numarası bizde de olsaydı.  :'(

izemsevi

aytenin oğluşu yoksa erkenmi gelmeye kalktı anlamadımki  sabah giti öğlen 3oldu yani bu kadar uzun sürmez sanmıyorum

muhribe

yok canım ya kötü şeyler getirmeyin aklınıza. bence doktor dinlenmesini falan tavsiye etti, o da kendini yormamak için nete giremedi. iyi düşünelim iyi olsun inş  :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

yok be canım sanmıyorum. doktorlar şimdi bi tehlike olduğunu görürlerse zaten ya hastaneye yatırırlar ya da önlem alırlar bi şekilde.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

izemsevi

kızlar bana ara ara hastalıktanmıdır nedir bir sıcak basıyor bir terliyorum anlatamam evde olsa şort felan oturum yani

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bencede,bende kötü düşünmek istemiyorum öznurun dediği gibi bu haftalarda kanaması gelen bile var Allaha şükür istirahat edip dinlenince gecikiyor,aytenimin yorgunluktan olabilir :(tansiyon önemli etken hamilelikte sonuçta,asitli su geldi yazmış onu anlamadım acaba midesine bişey falanmı dokundu ki ben zehirlenmiştim ya bir ara benden öyle su gelmişti
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 15:01:17
kızlar bana ara ara hastalıktanmıdır nedir bir sıcak basıyor bir terliyorum anlatamam evde olsa şort felan oturum yani
canım ilerleyen haftalarda sıcak basması doğal. kaldı ki sen bi de gripsin. aha da ateş olur sende. arada soğuk suyla elini yüzünü yıka ferahlarsın

°•.ℓανιηуα.•°

aynen sevalcim valla kıyafetler üzerimde fazlalık. eve bi gideyim.....  :hieyt: geceleri de ben çok terliyorum. eşimde hiç bişiy yok  :icon_scratch:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

şimdi yine aradım cevap vermiyo cnm  :dontknow:  :dontknow:     bende merak ediyorum ama yapacak bişey yok onun dönüş yapmasını beklicem artık haber gelirse kesin size bildiricem merak etmeyin

KIZLAR ORNA BÖLE YAZMIŞ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Mayıs , 2011, 15:03:55
şimdi yine aradım cevap vermiyo cnm  :dontknow:  :dontknow:     bende merak ediyorum ama yapacak bişey yok onun dönüş yapmasını beklicem artık haber gelirse kesin size bildiricem merak etmeyin

KIZLAR ORNA BÖLE YAZMIŞ

peki canımmm ,müsait değil demekki :-\,çok sağol
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ORNA

kızlar aradım ayteni cevap vermedi kevser arkadaşımızın yazdığı gibi inşallah kötü bişey yoktur bi haber olursa bildircem size

izemsevi

pisicik sen hamileykenmi zehirlendin kızlar birde balık yiyormusunuz artık ben cesaret edemiyorum artık yemeye siz ne durumdasınız.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

izemsevi

iyi haberlerini bekliyoruz orna hadi bakalım