2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

altımıza bez falanda bağlıyacaklar tabi ben unuttum bak o detayı :Dee uzun süre adet olmayınca insana garip geliyor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Ben hastanede yattığım zamandan tecrübeliyim  :laughing7:  Normal doğumu bilmiyorum ama sezeryanda ameliyathanede bağlıyorlar hasta bezini, ama üzerini giydirmemişlerdi. Yeşil ameliyat önlüğüyle getiriyolar, üzerini refakatçin giydiriyor ..

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 23 Mayıs , 2011, 14:47:35
   Ben hastanede yattığım zamandan tecrübeliyim  :laughing7:  Normal doğumu bilmiyorum ama sezeryanda ameliyathanede bağlıyorlar hasta bezini, ama üzerini giydirmemişlerdi. Yeşil ameliyat önlüğüyle getiriyolar, üzerini refakatçin giydiriyor ..

yani kayınvalidem  ::)

ayy hertarafımızı herkes görecek acaba kaç kişi olacak ameliyathanede birde bazen stajerler falan oluyorr gıcıkk oluyorummmmm :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 23 Mayıs , 2011, 14:48:16
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 23 Mayıs , 2011, 14:47:35

yani kayınvalidem  ::)

Aynen  :laughing7: :laughing7: 

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Mayıs , 2011, 14:49:38
ayy hertarafımızı herkes görecek acaba kaç kişi olacak ameliyathanede birde bazen stajerler falan oluyorr gıcıkk oluyorummmmm :-\

Canım en az 10 kişi oluyomuş  :suclu:

izemsevi

mantık öyledir zaten aybükecim bende çok defa hastaneye gittiğimde gördüm sadece bez bağlanır kıyafetin odada giydirilir zaten ameliyathane fazlasıyla soğuk oluyor sende doğumdan sonra çıktığında vücut ısın dahada düşmüş oluyor oyüzden okadar zaman orda uğraşmazlar ebe ve hemşireler sağolsun annem var hiç kimseye bırakmaz bende zaten annem dışında başka kimseye elletmem

FeHi

23 Mayıs , 2011, 14:51:40 #8992 Son düzenlenme: 23 Mayıs , 2011, 14:57:19 FeHi
Allaha büyük konuşmayım da kayınvalideye giydirtmeyi bi tarafa bırak yanında emzirmeyi bile düşünmüyorum,
mecbur evde köşe kapmaca oynarıs artıkın  8)
Annem ve kızkardeşim olur, onlar giydirirler Allahın izniyle :amin:

Aytii

dünürüm o telaşla kim gördü kim vardı bakmazsın bence  :ehi:

izemsevi

aybükecim o hastaneden hastaneye değişir benim bulunduğum yerde 3 hemşire ve bir dr dışında kimse girmez normal doğumda belki ebe daha fazla girebilir

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Mayıs , 2011, 14:49:38
Ayyy sorma onu bende düşünüyorum ben kocama rahat diilim doktorlar bizim her tarafımızı görcek :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

en az 10 kişi hımm iyiymişş :toothy10: ayy evet ya o anda ne düşünürüm ki dediğin gibi ne olursa olsun ,doğurtsunlarda beni sağ salim :amin:

izemsevi

bende öyle düşünüyorum hilalcim emzirmekte çekinmem ama annem durukende kayınvalideme giydirmem ki benim kayınvalidemde yani müthiş anlayışlı uyumlu sakin kendi halinde biridir ve allaha şükür hiçte bir sorunumuz olmadı ama anne gibisi yok

Aytii

aman kızlar çocuğum sağ salim doğsunda isterse cumhurbaşkanı girsin amelyathaneye pıırttt yani

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: izemsevi - 23 Mayıs , 2011, 14:44:53
yok canım onu duymadım batıl inançlara sahip biri değilimdir ama bu albasması yada halk dilinde karabasana inanırım allah korusun

Ayy Seval sorma o karabasanlar şimdi başladı bende  :cildir: :cildir:  Kaç gündür geceleri mahvoluyorum o kadarda duamı okuyorum, ayetel kürsiyi okuyorum ama yok yine korkutuyolar  :y25: :y25:  Tek uyuyamaz oldum ben eşimde geç yatıyo onun yanına kıvrılıyorum öyle uyuyorum sonra onunla birlikte geçiyorum yatağa kaç gündür  :y25: