2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 23 Mayıs , 2011, 14:07:59
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 23 Mayıs , 2011, 14:04:38
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 23 Mayıs , 2011, 14:01:42
kızlar bizim bebeişler yaz bebesi olucak. su vermeden nasıl yaşasınlar değil mi. forumda öle bi konu da vardı. melekler su getirirmiş falan filan. düşündüm de doktor ne derse desin ben vercem sanırım...

sanırım diye bişey yok. vermediğinde böbrekleri mahvolur. benim ablamda gerizekalı öyle yaptı 4 aya kadar su vermedi ben gittim kaynattım suyu soğuttum küçük bi kaşıkla ağzına verdim yavrum nasıl içti suyu var ya az daha ablama tekme tokat dalacaktım  :violent1: kızdım onada başlarım senin doktoruna dedim. benim babaannemin en küçük çocuğu susuzluktan öldü. melaikeler su verirmiş dediler ona oda cahil işte dinlemiş sonra böbrekler kuruyo ve ölüyo  :'( ben bir anneysem eğer ve içgüdülerim beni birşeye yönlendiriyosa onu uygularım doktorun dediğine bakmam  :icon_thumright:

hheeeyyyyttttt beeee....  8) helal sana ayti. tamam abla kızma sanırım diye bişiy yok, ben de vericem oğluşuma.. benim yüzümden bebeğime bişiy olursa asla yaşayamam  :icon_pale:

:ehi:

aynen canım. sonra doktorun kurtarmaz oğluşunu  :sad1:

Aytii

yahu çayın içindede su vardır değilmi?

6 ay boyunca çay için bakalım. şekersiz. sizce su gibi olma ihtimali 100de kaç  :-\

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Mayıs , 2011, 14:08:33
evet çok mantıklı aytenim :icon_thumright: zaten kaynamış soğutulmuş su veriliyor açıkçası Rabbim nasip ederse çocuğum doğduğunda çok az zemzem suyu damlatmayı düşünüyorum ağzına bende
canım bende 3-4 yıllık bi zemzem suyu var o içilir dimi..

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Mayıs , 2011, 14:12:01
evet çok mantıklı aytenim :icon_thumright: zaten kaynamış soğutulmuş su veriliyor açıkçası Rabbim nasip ederse çocuğum doğduğunda çok az zemzem suyu damlatmayı düşünüyorum ağzına bende

:k06: bendede var dolapta duruyo. bişey olmaz diye düşünüyorum

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hilalcim benimkide yeni sayılmaz 1-1,5 yıl oldu içilir sanırım ya ::)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 23 Mayıs , 2011, 14:12:57
Alıntı yapılan: FeHi - 23 Mayıs , 2011, 14:12:01

:k06: bendede var dolapta duruyo. bişey olmaz diye düşünüyorum
:k06: :k06: :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

çantamı hazırladım en son terlikte koydum  kızlar,hasta bezi ve pedde bugün yarın alıp koyacagım başka bişey kalmadı ,elifinkide hazır hastane çıkış takımını-tulumunu falanda koydum ,ağız bezleride yanında,aldığım çocuk bezlerinden kyup hazırlığı sonlandıracagım artık ;)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Mayıs , 2011, 14:13:26
hilalcim benimkide yeni sayılmaz 1-1,5 yıl oldu içilir sanırım ya ::)
iyi bakalım cankuş

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Mayıs , 2011, 14:16:08
çantamı hazırladım en son terlikte koydum  kızlar,hasta bezi ve pedde bugün yarın alıp koyacagım başka bişey kalmadı ,elifinkide hazır hastane çıkış takımını-tulumunu falanda koydum ,ağız bezleride yanında,aldığım çocuk bezlerinden kyup hazırlığı sonlandıracagım artık ;)

oh ne güzel. ben daha hazırlıcam oğlumun çantasını  ::) şöyle bi izne çıkayımda rahat rahat hazırlıyayım  8)

Aytii

zemzem suyundan zarar gelmez. yani şöyle. bağışıklıkları güçlenir ;) öyle herşeyden korumaya çalışmayın. sonra çok çabuk hastalanırlar Allah korusun. biraz mikroplansın içleriki bağışıklıkları kuvvetli olsun

FeHi

Fıstıklar ne renk aldınız gecelik,pijama  takımlarınız ve saç bantlarınızı (kurdela,taç,band)..

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 23 Mayıs , 2011, 14:18:29
zemzem suyundan zarar gelmez. yani şöyle. bağışıklıkları güçlenir ;) öyle herşeyden korumaya çalışmayın. sonra çok çabuk hastalanırlar Allah korusun. biraz mikroplansın içleriki bağışıklıkları kuvvetli olsun
Doğrusun bacikom :icon_thumright:

Aytii

ben kurdalemi henüz almadım ama açık mavi renkte almak istiyorum  :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Mayıs , 2011, 14:16:08
ooooo MaşALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:

<<AyBüKe>>

Ben 2 pijama takımı 1 tanede gecelik koydum .. gecelikle pijamamın biri pembe renkte, diğer pijamamda lila renkli :)   Saç bandımıda annem almış kırmızı renkte..