2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

haklısın canım hakkımızda hayırlısı olsun inşalah,ne bileyim hani duygusal olursun bazen birazda asabi canın çok sıkılır öyleyım bugün umarım ılerleyen gunlerde geçer :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

zaten sanci geldimi artik unutursun panik bile olmaz hemen adapte olursun doguma :) ben kendimi öyle hayal ediyorum sancimin geldigini o anda ne yaparim diyorum okadar mutlu oluyorumki  :k06: biliyorum o adan çok sanci çekçem belki ama bilmiyorum o mutluluk nedense geliyo kendiliginden  :occasion5:

ben sancıdan korkmuyorumki canım keşke sancım gelsede o sancıyla doğursam  :)ne güzel olur
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

ee sorun ne ozaman tatlim  :dontknow:

evimin temizligi bitti ohhh nasil mutlu oluyorum böyle heryer temiz olunca  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

içim sıkılıyor ayten ya bir sorun yok aslında ne bileyim bugün herşey çok sıkıcı geliyor  :-\

Aytii

evdesin ya ondan olabilir

bende 4 hafta sonra artik hep evde olucam kendime isler bulmam lazim diyorum hep :) yoksa ne vakit geçer nede dogum düsünceleri. ben oyüzden simdiden herseyi hazirlamiyorumki ozamanda yapacak biseylerim olsun diye

bende izne çıkasıya kadar hazırlamadım işte 32. haftada izne çıktım 35. haftama giriyorum işler bitti sadece kendime hasta bezi falan alacağım,elifede küvet falan kaldı okadar .canım ya kendi doğum çantana neler koymayı düşünüyorsun ben iki gecelik takım,antibakterıyel sabun ve jel,havlu,terlik,iç çamaşırı,çorap-patik,yelek koydum birde göğüs ucu kremi alıp koyacagım hasta bezi ve pedde baska aklına glen birşey varmı ???

Aytii

ben iç çamasiri, gecelik 2 tane, terlik, gögüs pedi, hasta bezi, dis firçam dis macunu, fotograf makinami, hastaneden çikarken giyecegim kiyafetlerimi bu kadar. zaten en fazla 2 gün kaliyosun hastanede. oda sezeryan olursa

göğüs pedi ilk günlerde lazım oluyormuymuş canım :icon_scratch:

Aytii

bilmem ben ne olur ne olmaz diye koycam çantama  ::)

aytim ya ben deli gibi kaşınmaya başladım yine,özellıkle akşamları oluyor kollarım,bacaklarım her tarafım kaşınıyor şimdi baktım hamilelikte olabiliyormuş.benım haftalarda kaşınan bayanlar var acaba nedenki

Aytii

sanmıyorum canım,araştırıyorum şimdi 30lu haftalardan sonra oluyormuş bir sürü kadın yazmış hamıleyım sırtım,göğüslerim kollarım ayaklarım kaşınıyor diye neys eben gidip yağlanayım yıne vücut kuru kaldığı içinde oluyormuş kafayı yicemmm yıne tuttu birden şu kaşıntı :BangHead:

Aytii

iyy yoksa çatliyomusun  :-ooo bencede yag sür bol bol. ben kakao yagi sürüyorum devamli. öptüm canim stres yapma Elifimi üzme kendinide üzme  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

selam kızlar. bu gün burası ne kadar tenha  :-[

dün hastaneye gittik yine,kan ve idrar verdim .çok şüükür iyi çıktı. hatta kan değerim 13.1 çıktı  ;D

yalnız doktorumla görüşebilmek için ameliyathanenin önünde bekledim. kızlar kesinlikle sezeryan çok kötü. çıkan kadınların suratları canavar gibiydi. çok korktum. keşke hiç görmeseydim. gittim doğumhaneyi de gördüm. her şey çok ürkütücüydü. normal yapsan bi dert sezeryan yapsan bi dert anlicağınız. ama yine de normal daha iyi gibime geldi  :-[