2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Mayıs , 2011, 13:37:15
evet geçti sancım çok şükür ama korktum yani  :-\ şimdi daha iyi hissedilmiyo

geçmiş olsun cnm sancılanmışsın ..
maşşallah geçti dimi  :nazar: :nazar:

muhribe

zaten birgün yapışıcam bogazına kadfın kabus resmen ya of of ben böyle yıllarca nasıl yasıycam onu düşünüyorum salaga anneler günün cok beyendiyi bi canta vardı onu aldık eltisinde gördü ay cok güzel bende bulayım aynısından diye kendini yırttı aldım anneler gününde 2 gün sonra geldi ben o cantayı kulanmmam al sen kullan görgüsüz sonucta hediye insanın yüzüne tükürür gibi al sen kullan kızıma küvet alacaktım o paryla üzülmesin hediye alayım dedim 50 milyonda para baydım. sonra gecen kadınlar diyorki bizim gelinler bize birsey almadı burcu hersene sana alıyor ne aldı ay bi canta almış basik bişi işte diyor orada kalkıp sacına yapışmamak için kendimi zor tuttum
[/quote] :honk: :honk: canım bence sen de bundan sonra hakettiğinden fazla değer verme. demek ki hak etmiyor fedakarlıklarını

izemsevi

ay burcu bu kayınvalideyle bir ömür geçirisen bu sabırla sen heralde cennetlik olursun bizde kayınvalidemle anneme terlik aldık güzel şıktı 30tlye hediyenin büyüğü küçüğü olmazki dunkof kadın sende al götür değiştir kendine kullanışlı bir çanta al bebk doğunca kullanırsın.

Aytii

valla Burcu bence sen daha fazla sakin durma. DAL artık şu karıya yoksa ben dalacam  :cildir:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 18 Mayıs , 2011, 13:58:01
zaten birgün yapışıcam bogazına kadfın kabus resmen ya of of ben böyle yıllarca nasıl yasıycam onu düşünüyorum salaga anneler günün cok beyendiyi bi canta vardı onu aldık eltisinde gördü ay cok güzel bende bulayım aynısından diye kendini yırttı aldım anneler gününde 2 gün sonra geldi ben o cantayı kulanmmam al sen kullan görgüsüz sonucta hediye insanın yüzüne tükürür gibi al sen kullan kızıma küvet alacaktım o paryla üzülmesin hediye alayım dedim 50 milyonda para baydım. sonra gecen kadınlar diyorki bizim gelinler bize birsey almadı burcu hersene sana alıyor ne aldı ay bi canta almış basik bişi işte diyor orada kalkıp sacına yapışmamak için kendimi zor tuttum
:honk: :honk: canım bence sen de bundan sonra hakettiğinden fazla değer verme. demek ki hak etmiyor fedakarlıklarını
[/quote]

aaa kadına bak manyak .. töbe töbe özür dilerim burcu yani ama tutamadım kendimi .. geriiiiiiiiiiii..  :violent1:
araya mesafe koy .. soğuk tut arayı ..

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mayıs , 2011, 14:02:46
Alıntı yapılan: eylül_üm - 18 Mayıs , 2011, 13:59:56
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mayıs , 2011, 13:50:10
sağol eylül,hoşbulduk :hello:

:opucuk:  temizlik bittimi  :k06:

çok şükür bittiiiiiiii :basardim: hamilelikte epey zor oluyor yaa

valla bravo ben kendim yapamam..  :icon_pale: kuaför cart cart curt bitiriyor iki dk da ..
çığlık atmama bile izin vermior maşşallah ..  :ehi: kendi kendime çekemem .. ne kıymetli canım var  :-[
doğumda görcem ben biiliom  :icon_pale:

burcu MELEK

haklısın muhribecim bunsan sonra almam olur biter deymez hersene aynı seyi yapıyor. esim almayacaktı ben zorla götürdüm gönlü kalmasın diye keske aldırmasaydım bide diyoki ben bilirim oglum hersene hediye alır esimde dediki yok almayacaktım burcu zorla aldırdı. asim odaya gciyor yok yok ben bilirim oglum almıştır diyor esimede baharat takımı aldırdım ayrıca allah akıl versin dedim.
Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mayıs , 2011, 13:59:19
ay burcu bu kayınvalideyle bir ömür geçirisen bu sabırla sen heralde cennetlik olursun bizde kayınvalidemle anneme terlik aldık güzel şıktı 30tlye hediyenin büyüğü küçüğü olmazki dunkof kadın sende al götür değiştir kendine kullanışlı bir çanta al bebk doğunca kullanırsın.
sevalcim valla ben baska sekilde cennetlik olsam iyi olur  yoksa kalbim kaldırmayacak artık 
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Mayıs , 2011, 14:01:06
valla Burcu bence sen daha fazla sakin durma. DAL artık şu karıya yoksa ben dalacam  :cildir:
valla cok iyi olura kesin kocam cıldırı ben ona bişey desem hayatım oda var anasına laf yok

banu_fth

evet aslında öle yapıcaksın .. hiç bozulduğunu belli etmiycen .. kendisi bozulsun ..
git hakkaten öyle yap .. kendine bişe al .. o çatlasın ..  :cussing:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: eylül_üm - 18 Mayıs , 2011, 14:02:47
:honk: :honk: canım bence sen de bundan sonra hakettiğinden fazla değer verme. demek ki hak etmiyor fedakarlıklarını

aaa kadına bak manyak .. töbe töbe özür dilerim burcu yani ama tutamadım kendimi .. geriiiiiiiiiiii..  :violent1:
[/quote] hiç sorun deyil canım içimden gecenlere tercuman oluyorsun :toothy10:  :ehi:  :ehi:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: eylül_üm - 18 Mayıs , 2011, 14:06:26

evet aslında öle yapıcaksın .. hiç bozulduğunu belli etmiycen .. kendisi bozulsun ..
git hakkaten öyle yap .. kendine bişe al .. o çatlasın ..  :cussing:
esimde öyle dedi zaten getireyim sen kendine bile okadar pahalı canta almıyosun deyiş kendin kullan dedi bende öyle yapayım en iyisi birdahada alır hediye

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mayıs , 2011, 14:07:41
Alıntı yapılan: eylül_üm - 18 Mayıs , 2011, 14:02:47

hiç sorun deyil canım içimden gecenlere tercuman oluyorsun :toothy10:  :ehi:  :ehi:
[/quote]

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

tahmin edebiliyorum burcu ama bu kadına dersini en iyi saygıyı eşine çaktırmadan ve seni şikayet edemeyeceği şekilde azaltarak verebilirsin dersini !!
hiç takma .. taktığını belli etme yani .. illaki takar insan .. saygısız kadın çünkü .. bilerek yapıyor ama belli ..
oğlunu da kıskanıyor belli .. sen de aksine mutlu görün  :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mayıs , 2011, 13:36:01
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mayıs , 2011, 13:34:10
slm kızlarr biz geldikkk ay çok yorulduk çok şükür ama bitti işler :sunny:
hoşgeldin canım iş dedin simdi söylüycem kızacaksın bende sabah cam sildim evde cok sıkılıyorum cünkü ve suan yagmur yagacak gibi oturup aglasam yeridir

ahh burcum yaa ankarada bu zamanda cammı silinir bugün bilemedin yarın yine kırk ikindi yağmurları geliyorr hem yormaman gereklı kendını senın cam sılmek gıbı fuzuli bir işle riske atıyorsun kendını yaa kanaman olursa yıne :caca: :caca:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.