2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Vallahi benimde hazırlıklarım 6.ay gibi bitmişti ama duramadığımdan devamlı değişik ciciler alıyordum oğluşa  :k06: :k06: :k06:
yeni doğum günü cicilerimiz de küçük onları değiştirmemiz gerek allahtan değişim kartları var :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 16 Mayıs , 2011, 12:58:46
Vallahi benimde hazırlıklarım 6.ay gibi bitmişti ama duramadığımdan devamlı değişik ciciler alıyordum oğluşa  :k06: :k06: :k06:
yeni doğum günü cicilerimiz de küçük onları değiştirmemiz gerek allahtan değişim kartları var :k06:

Tatlım kıyafetler bizimde çoktan bitti de şimdi yıkarken bakıyorum da ne çok almışım birde hediye gelecekleri düşünüyorum da, ne yapayım bende unisex olanları giydirmem ikinciye kalır  :k06: :k06: Ohhh rüz paşanın hediyelerini gördüm hepsi birbirinden güzel, Rabbim iyi günlerde sağlıkla giymeyi nasip etsin   :amin: :amin:

Shadowqueen

KIZLAR SEVAL VE HİLAL İ GÖRDÜNÜZ MÜ BUGÜN  HİÇ GİRMEDİLER SANIRIM, MERAK ETTİM  :icon_scratch: :icon_scratch:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Görmedim gizemcim ya :icon_scratch: benımde aklıma takıldı acaba doktorda falan randevularımı vardı
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 13:25:44
Görmedim gizemcim ya :icon_scratch: benımde aklıma takıldı acaba doktorda falan randevularımı vardı

Bilmiyorum canım ama umarım iyilerdir  :amin: :amin: Rabbim hakkımızda hayırlısını versin  :amin: :amin: Ben şimdilik çıkıyorum komşu gelecek çok öptüm sizleri  :opucuk: :opucuk: Kendinize ve meleklerinize iyi bakın görüşürüz  :wave:

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 16 Mayıs , 2011, 13:29:05
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 13:25:44

Bilmiyorum canım ama umarım iyilerdir  :amin: :amin: Rabbim hakkımızda hayırlısını versin  :amin: :amin: Ben şimdilik çıkıyorum komşu gelecek çok öptüm sizleri  :opucuk: :opucuk: Kendinize ve meleklerinize iyi bakın görüşürüz  :wave:
[/quot

tamam canım dikkat et kendine,öpüyorum benimde çok ağrım var yıne bilgisayar basında değilim arada bakıyorum,görüşürüz :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

ayselife

merhaba arkadaslar ben bugun keşfettim burayı dogumun 12 haziranda kız bebegim olacak.... dr 30 mayısta olabilir dedi bu cuma izine çıkıyorum. evimdede internetim yok malesef burda olup sizle bişeyler paylaşmayı çok isterdim.

banu_fth

selam nasılsınız bakalım .. ayti senin mide bulantın olmuşmuydu ilk üç ay ??

Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Mayıs , 2011, 13:37:07

hoşgeldin eylül

Aytii

dünürüm ne oldu ?

8 hafta boyunca oldu Eylülüm bulantılarım ama sonra geçti

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 13:38:24
Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Mayıs , 2011, 13:37:07

hoşgeldin eylül

hoşbulduk canım .. pisicik senin olmuşmuydu ?/
ya ben cinsiyet merak ediyorum da .. erkekte olur kız da olmaz diye bişe var mı merak ettim ??
kızlardan biri öle bi laf etti de .. doğruluk payı var mı ??
:k06:

Aytii

alakası yok

herkesin bünyesiyle ilgili bişey

benim annemin 4 kızı bi oğlu oldu hamilelikleri hep zor geçti yani yapı meselesi ;)

dünürüm çok ağrıyooo ya kaburgalarım canım çok yanıyor :sad1:ayakları orda ya ittiriyor resmen
eylül bulantıdan ayırt etmen zor benımde olmuştu ama genelde mıde yanması yaşayanların kız oluyor benım çok yanma oluyor mesela,erkek çocuk bekleyenlerde genelde olmuyor mıde yanması