2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 11:35:42
hıı vay bee  :k06: :k06: ee iyi yapmışın ozaman fazla bez göz çıkarmaz ;)herkez yoğun ve yorucu bir hafta sonu geçirmiş ben evdeydim ama agrılarla başa çıkmaya çalıştım bende  :-\gecede kramplar bir yandan o bıçak sol baldırıma gibi gıren agrılar bir yandan hiç uyuyamadım :icon_pale:birde elifin boyu epey uzun ya kaburgalarıma bastırıyor ayaklarıyla inanılmaz canım acıyor resmen kemiklerim kırılmış etime batıyor nefesim kesiliyor başlıyorum konusup karnımı okşamaya ,onu ıkna etmeye ozaman çekıyor ayaklarını biraz olsun rahatlıyorum ,sanırım kızım içime sığmıyor kızlar ???

maşallah benim gelinim manken gibi olacak  :nazar: :nazar: :nazar: ee anası güzel anasına bak kızını al  :laughing7: :opucuk:

benimde kontrolüm 4 Haziranda 17 Hazirandada işten çıkıyorum  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Mayıs , 2011, 11:40:05
kızlar hepinize merhaba  :flowers: uzun zaman sonra ilk kez hafta sonu 2 gün tatil yaptım ve resmen tüm kurtlarımı döktüm  :k06: cumartesi evlilik yıldönümümüzdü, eşimle romantik bir gün geçirdik. pazar da arkadaşlarlaydık bütün gün, piknik yaptık, gezintiye çıktık. ayaklarımız şişene kadar dolaştık. ama temiz hava çok iyi geldi, uzun zamandır ihtiyacımız vardı, oğluşum bile tüm hafta sonu içimde tepindi durdu, kıyamam anasıyla çok çalışmaya alışkın, tatil olunca garipsedi sanırım  :k06:

Nice yıldönümlerine canım hoşgeldin bu arada  :opucuk: oh ne güzel bi hafta sonu geçirmişsiniz Allah bozmasın ağzınızın tadını  :nazar: :nazar: bizde düğünden kurtulduk artık hep oğluma yoğunlaştım  :occasion14:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Mayıs , 2011, 11:35:42
hıı vay bee  :k06: :k06: ee iyi yapmışın ozaman fazla bez göz çıkarmaz ;)herkez yoğun ve yorucu bir hafta sonu geçirmiş ben evdeydim ama agrılarla başa çıkmaya çalıştım bende  :-\gecede kramplar bir yandan o bıçak sol baldırıma gibi gıren agrılar bir yandan hiç uyuyamadım :icon_pale:birde elifin boyu epey uzun ya kaburgalarıma bastırıyor ayaklarıyla inanılmaz canım acıyor resmen kemiklerim kırılmış etime batıyor nefesim kesiliyor başlıyorum konusup karnımı okşamaya ,onu ıkna etmeye ozaman çekıyor ayaklarını biraz olsun rahatlıyorum ,sanırım kızım içime sığmıyor kızlar ???

az kaldı be canım. sabır sabır ya sabır  :k06: aytenin de dediği gibi bi de doğurma işini atlatsak.  :occasion5: :occasion5:

muhribe

geçmiş olsun aytencim, verdiniz kızı kurtuldunuz mu  :k06: ben de sözde hafta sonu yiğit'in cicilerini yıkayacaktım, ama babamız madem iki gün tatilimiz var eve kapanmayalım felekten bi hafta sonu çalalım dedi. bu hafta içinde halledicem inş. işlerimi

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Mayıs , 2011, 11:45:31
geçmiş olsun aytencim, verdiniz kızı kurtuldunuz mu  :k06: ben de sözde hafta sonu yiğit'in cicilerini yıkayacaktım, ama babamız madem iki gün tatilimiz var eve kapanmayalım felekten bi hafta sonu çalalım dedi. bu hafta içinde halledicem inş. işlerimi

sağol canım :D valla verdikte kurtuldukmu yoksa daha mı kötü oldu bilmiyorum annemi 3 kere aradı ertesi günü :D ben annemi yılda 1 2 kere ancak ararım yani lafın gelişi bu tabide ne biliyim öyle zır zır hemde ilk günden. ama siz iyi yapmışsınız çıkmakla hafta sonu çok güzeldi hava. bende bikaç eksiği daha aldım oğluşuma  :love9: hasta bezim göğüs pompası küvetimiz eksik

°•.ℓανιηуα.•°

muhribecim hoşgeldin canım. oh oh iyi yapmışsınız valla. Allah ağız tadınızı hiç kaçırmasın  :amin: kızlar valla benim de bi hasta bezi,göğüspedi ve pompa işim kaldı. valizimiz de hazır. kocaman çek çekli bi bavul hazırladım :) içinde yok yok  :k06:

muhribe

kızlar bi de göğüs ucu çatlağı almayı ihmal etmeyin. ben lansioh'unkini aldım, %50 indirimliydi çok iyi oldu. ilk zamanlar alışana kadar göğüs uçları bayağı tahriş oluyormuş

muhribe

ayten tatile gitmedi mi onlar. ne o öyle ilk günden annesini mi özlemiş  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Mayıs , 2011, 11:52:49
ayten tatile gitmedi mi onlar. ne o öyle ilk günden annesini mi özlemiş  :k06:

gittiler gittiği yerden arıyo  :D

muhribe

muhribe

lavi canım kendinin ve bebeğin eşyalarını aynı hastane çantasına mı koydun? ben diyorum acaba ayrı iki çanta mı hazırlasam da orda ne nerdeydi diye aramasak? zor mu olur acaba iki çantayı idare etmek?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

Aytii

ben ayrı ayrı çantalara koycam kızlar kendi eşyalarımı biyere oğlumun eşyaları başka bi çantaya

bu arada bu sabah bi belediyeyi arıyorum numara sormak için

bana diyoki bizde oranın telefonu yok ee ben nasıl bulcam ozaman noyu diyorum 118 33 ü arayın onlar söyler diyo ya mal herif  :ehi: zaten nefret ediyorum o reklamdan

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol muhribecim iyiy çok şükür elifte annesinin canını çok acıtıyooo ayaklarını poposunu hep kaburgalarımın altına sokup itiyorr  :-\senin oğluşun nasıl?
dünürüm anası manken gibi değil ki güzelim bizimki daha şimdiden 49 cm doktor 54 cm falan doğar herhalde bacakları çok uzun dedi kendı bıle şaşırdı ultrasonda hatta :k06:beni korkutan kılosu azıcık tombiş olursa doğru sezeryanlık olacagımmm :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.