2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

SLM KIZLAR HAYIRDIR gizemcim niye çok mutluusn allah mutluluğunu daim etsin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Mayıs , 2011, 12:47:37
Gizemim kontolden geldik elifim dönmüşşşşş başı aşağıda,doğum poisyonu almış dedi doktorumm :hieyt: :hieyt: ve kilosu 2436g boyuda 49cm daha şimdiden bacakları upuzun ,epey uzun boylu olacakmış :hello2:

sende varmı güzel haberler,mutluyum demişin ya :opucuk:

ay canım benim çok sevindim gözümüz aydın olsun  :hello2: :hello2: :hello2: :opucuk: :opucuk: :opucuk: inşallah herşey iyi gider son ana kadar ve Rabbim bir avazda kurtarır  :amin: :amin: :amin: vallahi çok sevindim ya  :love9: :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Mayıs , 2011, 13:05:25
SLM KIZLAR HAYIRDIR gizemcim niye çok mutluusn allah mutluluğunu daim etsin.

Selam tatlım hoşgeldin, kayınvalideme karşı bebek mobilyasında ve tülünde zafer kazandımda ondan  :k06: :k06: Herşey benim istediğim gibi alındı  :muzz: :muzz:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol dünürümm  :opucuk:darısı başınıza inşallah inş suyumda azalmaz hersey yolunda gıderde bır avazda sağlıklı bir normal doğum yaparım :amin:gizemcim çok güzel halıda Rabbim güle güle kullanmayı nasip etsin inş
sevalcim hoşgeldin :hello:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Mayıs , 2011, 13:09:16
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 13 Mayıs , 2011, 13:03:04
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Mayıs , 2011, 13:01:08
selam anneler :opucuk:

Selam hoşgeldin  :opucuk:

hoşbulduk canım sağol  :opucuk: hayırdır nedir bu mutluluğun sebebi :)

Kayınvalideme karşı bebek mobilyasında ve tülünde zafer kazandımda ondan  :k06: :k06: Herşey benim istediğim gibi alındı  :muzz: :muzz: Sadece mobilya hemen gelmesin nazar olur dedi 13 Haziranda gelecek  :sad1:

izemsevi

okudum kızalr yazdıklarınızı pisicik canım maşallah elifimize hep böyle sorunsuz gitsin, gizemcim senin adına çok ama çok sevindim kadının fendi erkeği yendi :k06: halısıda çok güzel güle güle kullansın ben mobilyanı unuttum göstermiştin ama unuttum ama hemen getirme doğuma yakın getirde bari kötü olmasın.

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 13 Mayıs , 2011, 13:11:27
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Mayıs , 2011, 13:09:16
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 13 Mayıs , 2011, 13:03:04
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Mayıs , 2011, 13:01:08
selam anneler :opucuk:

Selam hoşgeldin  :opucuk:

hoşbulduk canım sağol  :opucuk: hayırdır nedir bu mutluluğun sebebi :)

Kayınvalideme karşı bebek mobilyasında ve tülünde zafer kazandımda ondan  :k06: :k06: Herşey benim istediğim gibi alındı  :muzz: :muzz: Sadece mobilya hemen gelmesin nazar olur dedi 13 Haziranda gelecek  :sad1:

iyi bakalım gözün aydın seninde :) ne güzel bugün güzel şeyler duyuyoruz  :muzz:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Mayıs , 2011, 13:12:20
okudum kızalr yazdıklarınızı pisicik canım maşallah elifimize hep böyle sorunsuz gitsin, gizemcim senin adına çok ama çok sevindim kadının fendi erkeği yendi :k06: halısıda çok güzel güle güle kullansın ben mobilyanı unuttum göstermiştin ama unuttum ama hemen getirme doğuma yakın getirde bari kötü olmasın.

Aynen öle canım mobilyamız aşağıdaki linkteki sadece dolabımız 3 kapılı olacak, ayrıca 13 Haziranda gelecek mobilya çünkü günüm var kayınvalidem gelenler nazar değdirir çok erken gelmesine gerek yok dedi öyle karar aldık canım.

http://www.istikbal.com.tr/panel-mobilya/bebek-odalari/prenses-bebek-odasi-takimi

Shadowqueen

Kızlar kızımın 1-2 ufak şey dışında eksiği kalmadı maşallah herşeyi tamam  :nazar: :nazar: Sadece zamanında sağlıkla gelmesini bekliyoruz  :amin: :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar sizede söylıyım bol bol su için belli bir haftadan sonra bebeğin suyu gittikçe azalıyor ben günde 2.5 lt içmeme ragmen doktorumda suyumun hep ıyı oldugunu söylerdi bugun ne çok nede az ,sınırda suyun bol bol su iç dedi :-\

sağol sevalcimm sizin kontrollerınızı bekleyıp sızlerden guzel haberler almaya geldi sıra:) benım bıdahakı kontrol 26 mayısta
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Mayıs , 2011, 13:15:01
kızlar sizede söylıyım bol bol su için belli bir haftadan sonra bebeğin suyu gittikçe azalıyor ben günde 2.5 lt içmeme ragmen doktorumda suyumun hep ıyı oldugunu söylerdi bugun ne çok nede az ,sınırda suyun bol bol su iç dedi :-\

sağol sevalcimm sizin kontrollerınızı bekleyıp sızlerden guzel haberler almaya geldi sıra:) benım bıdahakı kontrol 26 mayısta

su içmekle bebeğin suyunun olup olmamasının alakası yok diye duydum ben  :icon_scratch: ben mesela fazla içemiyorum  :'( midem bulanıyo çok içince bi garip oluyorum  :sad1: inşallah sorun olmaz  :amin: :amin:

izemsevi

çok hoş çok güzel gizemcim bende bu yönden kayınvalidene katılıyorum canım hemen erken getirsen ne olcakki doğuma yakın getir daha iyi bende mesela temmuzun başında getircem ama iç düzenlemesini uyku setini felan doğuma 1 hafta kala koycam içine birde sen uyku seti nevresim onlarıda yıkayacakmısın biz büyüyen beşik almıştık öyle yani 4 yaşındada odasını düşünüyoruz.

Shadowqueen

Kızlar ben çıkıyorum akrabamızda cuma kuranı var oraya geçeceğim, kendinize ve meleklerinize iyi bakın görüşürüz   :opucuk: :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Mayıs , 2011, 13:17:56
çok hoş çok güzel gizemcim bende bu yönden kayınvalidene katılıyorum canım hemen erken getirsen ne olcakki doğuma yakın getir daha iyi bende mesela temmuzun başında getircem ama iç düzenlemesini uyku setini felan doğuma 1 hafta kala koycam içine birde sen uyku seti nevresim onlarıda yıkayacakmısın biz büyüyen beşik almıştık öyle yani 4 yaşındada odasını düşünüyoruz.

Sağol canım, sadece yastık başlığını ve nevresimini yıkayacağım kayınvalidem diğerlerini yıkamaya gerek yok dedi  :dontknow: Bende Doğuma kadar İst de olacağım için 18 haziranda gitmeden önce tüm odası hazır olsun istiyorum  :icon_thumright: