2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 14:14:23
Aytencim benimkide 32. hadtada 2210grdı düşün yani dün afrayla yazıştık onunda 2200 müş ve doktor iyi demiş ama o 35. haftada :dontknow:bende anlamadım ya,hep içtiğim ballı sütlerdenmidir nedir seval ,nur gelsin bakalım benım haftalara onlarınkiyle kıyaslayacagım birde

CANIM SİZİ BİLMEM AMA BİZİM AİLEDE IRSİDİR BEBEKLER BÜYÜK DOĞAR. BEN 56 CM 4 KİLO DOĞMUŞUM MESELA ABİM 5 KİLO KEMİKLİ YAPIMIZ VAR KODUMMU OTURTUYORUM  :ehi: DEMEKKİ OĞLANIN KEMİK YAPISIDA BANA ÇEKMİŞ  :love9: :nazar:

izemsevi

bende öyle diyorum zaten ayten bak arkadaşım 2gün öbce gitti benimle aynı hafta yani 1gün sonra oda 27ye giriyor ve dr 1300 demiş senlede arasında 2hafta varken sanada 1300dediyse onunkine göre normal dedim yani bende mesela baştan beri her gittiğimde 12ise 13 haftalık gibi diyor 20ise 21 haftalık gibi diyor hatta geçen haftada burda yazmıştım bence 3800le felan en fazla bititirler gibime geliyor yani sen normal doğum yaparsın istersen çünkü 4kiloya kadar zaten yaptırıyorlar bazen 4.150 ile normal doğum yapan bile oluyor çatı meselesi bakalım önemli olan son haftalardaki kilosu

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benimkide 1 hafta öndeymiş  ;D aceleci bunlar aceleci maşallah geriden gelmesinler de önden gitsin kuzucuklarımız :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

BEN KİLOLU OLACAĞINI BİLİYORUM ZATEN

BANA ÇEKMİŞ  :laughing7: BENDE KİLOLU DOĞDUM MAŞALLAH  :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benim bebekte 29+6 da 1720 gr geldi kilosu iyi dedi doktor 13 gün sonra kontrol var bakalım ne kadar büyümüş olcak sıpam
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

bizimde bu çarşamba bakalım nekadar büyümüş kızım benim

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Benimde bu cuma sabahı kontrolüm çok merak edıyrum acaba ne kadar oldu,kızlar bende 3500 doğmuşum eşimde o civarda doğmuş bakalım Rabbim sezeryan hayırlıysa onu ,normal hayırlıysada normali nasip etsin ben hep öyle dua edıyorum hepimiz için,Rabbimin takdiri :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Nurcum aytenle senın aranda pek fark yok sanırım 1 hafta var,senınkı sanki daha tombiş:) :nazar: birde arzu hanım baska tavsiyelerde bulundumu sana?benımkı bana 34ten sonra ilişki yasak erken doğum ıhtımalıne karsı dedi okadar
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 14:24:45
Benimde bu cuma sabahı kontrolüm çok merak edıyrum acaba ne kadar oldu,kızlar bende 3500 doğmuşum eşimde o civarda doğmuş bakalım Rabbim sezeryan hayırlıysa onu ,normal hayırlıysada normali nasip etsin ben hep öyle dua edıyorum hepimiz için,Rabbimin takdiri :amin:

evet allah hepimiz için hayırlısını versinn

kızlarc.tesi günü ana kucağını pusetini çantasını kıyafetlerini emziğini biberonunu çamaşır deterjanını chicconun setini(pişik kremi,sabunşampuan...) battaniyesini havlusunu bornozunu aldım başka ne eksiğim varba bilemedim

izemsevi

birgün hepiniz sezeryan olacaksınız yavaş yavaş herkes sezeryana dönüyor :k06: ilk başta ben hep sezeryan diyordum sizler normal diyordunuz şimdi siz sezeryan yaparmışsınız ben normal doğururmuşum allahın işi bu belli olmaz. :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 14:27:19
Nurcum aytenle senın aranda pek fark yok sanırım 1 hafta var,senınkı sanki daha tombiş:) :nazar: birde arzu hanım baska tavsiyelerde bulundumu sana?benımkı bana 34ten sonra ilişki yasak erken doğum ıhtımalıne karsı dedi okadar

yok canım bi şey söylemedi henüz çok hareketliydi benimki ultrason alet zıplata zıplat zor baktı kadın sadece her şey yolunda dedi şimdilik normal doğum diüşün sen bebeğin duruşu normale uygun dedi.ilişki durumunu da sormadım o da söylemdi bizim aylardır öyproblemimiz yok :D

Aytii

benim normal istememin sebebi daha sağlıklı olduğu için. hem anne hem bebek adına lakin risk olursa hangi akıllı anne zorla inatla normal doğum yapmak isterki  :-\

izemsevi

nur bende anakucaklarına bakıyordum ne kadara ve hangi markayı aldın canım.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 14:36:52
nur bende anakucaklarına bakıyordum ne kadara ve hangi markayı aldın canım.

canım bilindik bi marka değil ama annem terzi kumaşını dikişini beğendi sağlam geldi bize.3 lü set ana kucağı eşya çantası birde puset şu eskilerden 30 tl ye aldık 40 mış kadın yanlışlıkla 30 dedi :D aldık 30 a.aslında şu diğer pusetlerden istiyodum ama hani evdede içine koyup kemerini bağlayıp yemeğimi filan yaparım diye ama kumaş olandan aldık artık

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Mayıs , 2011, 14:33:57
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 14:27:19

yok canım bi şey söylemedi henüz çok hareketliydi benimki ultrason alet zıplata zıplat zor baktı kadın sadece her şey yolunda dedi şimdilik normal doğum diüşün sen bebeğin duruşu normale uygun dedi.ilişki durumunu da sormadım o da söylemdi bizim aylardır öyproblemimiz yok :D

:ehi: dünya ahiret bacımsın