2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

az kaldı 30.haftanıza bende öyle diyordum şimdi 35 oldum

izemsevi

ay negüzel siizn bişey kalmamış sezeryan felanda olurda yaklaşık 3.5-4 haftanız kalmış

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol sevalcim iyiyiz bizde 12 kilo almış halimle:)sırtım çok ağrıyor sadece ya....yeni gelen fıstıklar hoşgeldiniz sizler nasılsınız,nurcum geçmiş olsun tatlım ya inş. düzelir benımde kontroller 2 haftada 1 e düştü bu cuma kontrolümüz var acaba kaç kılo olduk 33. haftamıza girdik bugün Allahın izniyle tabi ultrasona ve doktora göre 34. haftamız oluyor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mayıs , 2011, 13:20:11
canım iyiyiz bizde cumartesi günü direksiyon sınavım var kızımla sabah çalışmaya gittik iyiydik nurcum senin tiroid sıkıntısımı vardıki benimde var ben 6ayıldır işte ilaç kullanıyorum ama benimki allaha şükür normal hep sen ilaç felan kullanmıyormuusnki yükseldi değerlerin canım hamilelikte 2.5 geçmememesi lazım çok dikkat et

canım 5 yıldır tedavi görüyorum hamilelikte ayda 1 gel demişti doktor geçenkinde değerlerim yüksek çıktı ilacımı arttırdı 3 haftada gelcen artık dedi bugün gittim kan verdim çarşamba alıcam sonucu.ilaç 75 mg kullanıyorum 150 ye  kadar çıkarıcaz dedi doktor.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

melek-çağlar

sezeryan olacak canım  bu ayın sonunda sezeryan gününü kararlaştıracağız.

pisicik o sırt ağrısı şu an bendede var çok kötü hemde :sad1:

izemsevi

kızlar benim gece bel ağrım oluyor onun dışındada gündüz çok ayakta akalırsam öyle yani. nurcum ben levitron kullanıyorum 100+25mg  hamilelik öncesi 100alıyordum dr 25mg daha arttırdı ve 2.5 geçmemesi gerekiyor dedi her ay bende kontrole gidiyorum.

dünürümmm nerde yahuuu benimm dünür dünürrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :director:
melekçim ne yapsam agrıyor ya otursam yatsam tam göbeğimiz hizası arka tarafı işte :-\akşam deli gibi midem yandi yine artık çözümü buldum şurup içmiyorum kabızlığımı tetikliyor daha çok.yarım çay bardağı soğuk süt içiyorum ama yudum yudum acaip iyi geliyor kızlar aklınızda bulunsun buarada morelım bozuk şu sıralar  :crybaby2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

pisicik hiç kilo almamışsın valla çok zayıf gözüküyorsun maşallah :nazar: bende 27.haftaya gircem 1gün sonra 6kilo aldım

melek-çağlar

bebek büyüdükçe sırt ağrısı artıyor zaten o haftalarda bendede olmuyordu

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 13:25:49
sağol sevalcim iyiyiz bizde 12 kilo almış halimle:)sırtım çok ağrıyor sadece ya....yeni gelen fıstıklar hoşgeldiniz sizler nasılsınız,nurcum geçmiş olsun tatlım ya inş. düzelir benımde kontroller 2 haftada 1 e düştü bu cuma kontrolümüz var acaba kaç kılo olduk 33. haftamıza girdik bugün Allahın izniyle tabi ultrasona ve doktora göre 34. haftamız oluyor

teşekkür ederimm canım ben artık arzu hanıma gidiyorum 2 keredir 2 haftada bir çağırıyomuş o doğuma kadar 2 haftada 1 gidicem sanırım.maşallah kilo almış halin bu mu :D bir de göbüşün erkek bebek gibi duruyo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

hayırdır ne olduki bozuldu moralin bizde 21 mayısta eşimle benim ve bebeğin tüm eksiklerini alcaz ve yavaş yavaş yıkayıp ütülemeye başlamak  istiyorum.

melek-çağlar

noldu neden moralin bozuk sende benim gibimi oldun yoksa. herşeye kızıyorum ağlıyorum sinirlerim bozuluyor

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mayıs , 2011, 13:33:58
dünürümmm nerde yahuuu benimm dünür dünürrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :director:
melekçim ne yapsam agrıyor ya otursam yatsam tam göbeğimiz hizası arka tarafı işte :-\akşam deli gibi midem yandi yine artık çözümü buldum şurup içmiyorum kabızlığımı tetikliyor daha çok.yarım çay bardağı soğuk süt içiyorum ama yudum yudum acaip iyi geliyor kızlar aklınızda bulunsun buarada morelım bozuk şu sıralar  :crybaby2:

CANIM YA ÇOK YOĞUNUM İŞTEN DOLAYI  :sad1: Bİ BAKIYIM DEDİM SAYFAYA SENİ GÖRDÜM  :opucuk: MAŞALLAH YA BENİM KIZIMIN ANNESİNE ÇOK TATLI OLMUŞ  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: NASILSINIZ KIZLAR NE VAR NE YOK NASIL GİDİYO :flowers:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

neden moralin bozuk pisicik senin dünür meşgul galiba mi meşgul almış

vayyyy dünürüm geldiii :opucuk:anlıyorum cnm yoğunsundur ,Allah kolaylık versin yav herkes erkek bebek gibi duruyor diyor benım göbeğime elif erkek olabilir bizim dünürlük yalan olabilir bak :toothy10:

nurcum 8. aydayım ben işte 15 günde 1 çağırıyor seda hanım ama son ayda yani hazıranda her hafta çağıracakmış kontrollerde genelde öyle oluyormuş nst mi nts mi ayy hep karıştırıyorum işte ona gircekmişim

melekçim sen kaç haftalıksın birde meleğin kaç kilo?neden morelımı bozuk bılıyormusunuz kızlar akşam arastırdım nette pey 32. haftada sonra bebek pek dönmezmiş zor diyorlar en son gittiğimde işte 32+4 doktorun deyımıyle 33+4 ken tersti meleğim :sad1: sezeryana doğru gidiyorum sanırım