2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

ya bende tarayici yok :( is yerindede yok yani var ama kurulu degil kimseyede kurduramadim bide doktora söyledim bunu cd ye kopyalarmisiniz çektiginiz resimleri dedim bugün tamam dedi bi bakiyim dedim cd ye kaydedilmis hiç bisey yoktu  :'(

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 07 Mayıs , 2011, 16:56:38
dünürüm hosbuldum  :opucuk: oglumu gördüm  :hello2: :love9: 1300 Kg olmus masallah  :nazar: seker yüklemeside yaptik bisey çikmadi çok sükür  :amin: bide doktorumuz önden gidiyo dedi  :nazar: :nazar: nerdeyse bana rapor verecekti yasak izinle ilgili  :ehi: son anda 28 haftalik daha dedimde aa 31 gibi duruyo dedi :D

Maşallah Ayten Oğuz paşaya kocaman olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:

Aytii

sagol tatlim  :opucuk: evet çok fazla önden gidiyomus pasam  :k06: :nazar:

muhribe

tosun paşa yahu :) ayten oğuz'a söyle biraz rejim yapsın, bulunduğu yerden çıkması var bi de :)
biz de cuma gördük oğluşumuzu, 4 boyutluda baktık, anaaaam babasının kopyası yahu bu. bi burnu bana benziyo, doktor dedi zaten bu çocuğun burnu çok güzel diye. yavrum benim, resmen gülerken bi pozunu yakaladı doktor, eğer bi ara taratabilirsem koyucam buraya  :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Mayıs , 2011, 15:46:16
tosun paşa yahu :) ayten oğuz'a söyle biraz rejim yapsın, bulunduğu yerden çıkması var bi de :)
biz de cuma gördük oğluşumuzu, 4 boyutluda baktık, anaaaam babasının kopyası yahu bu. bi burnu bana benziyo, doktor dedi zaten bu çocuğun burnu çok güzel diye. yavrum benim, resmen gülerken bi pozunu yakaladı doktor, eğer bi ara taratabilirsem koyucam buraya  :love9:

:k06: :k06: :k06: :k06: zaten önden gidiyo canim 30 haftalik bir bebek kadar suanda masallah ona  :nazar: bizimkininde burnu babasina benziyo  :k06: yanaklarida tombislesmis nasil yiyesim geldi görünce bide dilini çikarip sokuyodu agzina  :D gülüyodu arada bi ama doktorum nasil becerdiyse iyi kaydedememis videolar  :sad1: moralim bozuldu göremeyince ama resmi var Allahtan  :love9: :love9: çikmasi var dedinde doktora sordum ben dogumla ilgili biseyler. dediki 4 kiloyu geçerse sezeryan yapiyoruz riske girmiyoruz ama geçmezse tabiki normal dogum firsatin olur dedi tabi eger oglum inerse ve çatim genislerse  :amin: hayirlisi Allahtan

muhribe

olur canım olur sen dert etme. benim bi arkadaşımın eşini annesi normal doğurmuş ve tam 5 kiloymuş! Allah yardım ediyor muhakkak. gelişimleri iyi olsun yeter ki. şimdi endişe değil tadını çıkarma zamanı.  :love9:
benimkisi bi ara parmaklarını ağzına sokuyordu, oy tatlım resmen oyunlar yaptı bize. doktor dedi bu çocuk çok kolay gösteriyor kendini. bizden önceki bayanın bi sürü uğraşmışlar bi görüntüsünü dahi alamamışlar yüzünün. bizimkisi ultrason açılır açılmaz poz vermeye başladı. :)

Aytii

:k06: masallah ona

benimde abim 5 kilo dogmus zamaninda normal dogumla ama bu hastanede kiloyu geçen karindan çikiyo :)

muhribe

artık risk almıyor doktorlar, belki de böylesi en iyisi. eskiden anne ve bebek ölümleri çok daha yüksekti. Allah korusun. haftaya Yiğit'in kıyafetlerini yıkamaya ütülemeye başlıycam. sen naptın hazırladın mı çantanı?

Aytii

yok canim ben daha hazirlamadim hiç biseyini sadece bazi kiyafetleri yikadim ütüledim ama daha çok isim var :) kendim çantamida hazirlamadim. dügün var haftaya oglumun halasi evleniyo o bi geçsinde sonra rahat olcam  ;)

banu_fth

maşşallah sizlere  :nazar: :nazar:  .. benimkide büyüsün .. badem şekeri kadar yaa  ::)
bizim masraf yapıcak gücümüz yok inşallah o dönemde elimiz bollaşır  :amin: :amin:
hafta hafta yediklerim değişiyor .. kız mı erkek mi tahmin edemiyorum .. sağlıklı olsunda kerata ..  :amin: :nazar:

Aytii

sizede masallah Eylülüm  :nazar: merak etme bebekler bereketleriyle gelirler  :love9:

banu_fth

inşallah tatlım yaa  inşallah .. babası biraz strese girdi bile ..  :-\

öle olunca kendimi suçlu hissediyordum .. sora dedim ki tek başıma yapmadım ki  :k06: töbe töbe ..  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Mayıs , 2011, 17:21:19
inşallah tatlım yaa  inşallah .. babası biraz strese girdi bile ..  :-\

öle olunca kendimi suçlu hissediyordum .. sora dedim ki tek başıma yapmadım ki  :k06: töbe töbe ..  :k06:

:k06: :k06: merak etme onu her erkek yapiyo  ::)

banu_fth

birde 1500 tl lik bilgisayar çalındı şirketten .. müşteriye ait uff . onla uğraşıp duruoz ..

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Mayıs , 2011, 17:22:38
birde 1500 tl lik bilgisayar çalındı şirketten .. müşteriye ait uff . onla uğraşıp duruoz ..

:-ooo ee ne olcak simdi :-\