2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

slm kızlar nasılsınız dün dr gittim 35. haftadayız bebişim 2200 kg olmuş sağlıklı dedi dr kemikleri güzel gelişmiş çok mutlu oldum  :muzz:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: afra024 - 07 Mayıs , 2011, 16:14:52
slm kızlar nasılsınız dün dr gittim 35. haftadayız bebişim 2200 kg olmuş sağlıklı dedi dr kemikleri güzel gelişmiş çok mutlu oldum  :muzz:
masallah canım bebişine  :nazar:  :nazar:  ya kızlar bişi sorucam su profil ismini deyişebiliyormuyuz burcu melek yazan yeri

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Aytimm,afracım hoşgeldinizzzzz :hello2: ayy bende çok yoruldum yaa canım istedi bir yemek yapayım dedim ama belim çok ağrıyor
Aytim anlat hadi dinliyoruz .Afracım 2200 mü?3200 mü  :icon_scratch: ben bu çarşamba doktora gittim 32+2 idi ve 2210 kg meleğim .acaba benımkımı tombiş ya
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

dünürüm hosbuldum  :opucuk: oglumu gördüm  :hello2: :love9: 1300 Kg olmus masallah  :nazar: seker yüklemeside yaptik bisey çikmadi çok sükür  :amin: bide doktorumuz önden gidiyo dedi  :nazar: :nazar: nerdeyse bana rapor verecekti yasak izinle ilgili  :ehi: son anda 28 haftalik daha dedimde aa 31 gibi duruyo dedi :D

MAAŞALLAH OĞUZUMUZA YAAA :nazar: :nazar: aaaa bak ne diyeceğim elifin 28. haftada kilosuna bir bakayım nekadarmış merak ettim şimdi
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytiiii 28. haftada gitmişiz ve tam 1300 grmış  BPD si sanırım baş ölçüsü oluyor bu 72.1 mm   :k06: :nazar:

Aytii

evet bak canim

iri bir bebek dedi önden gidiyo çok dedi bide dogumla ilgili konustuk esimde vardi oda söyledi Ayten normal istiyo çok dedi oda dediki eger sartlar uyarsa tabiki neden olmasin ama 4 kiloyu geçtikleri zaman biz sezeryan yapiyoruz dedi artik hayirlisi diyorum bende  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Mayıs , 2011, 17:01:46
Aytiiii 28. haftada gitmişiz ve tam 1300 grmış  BPD si sanırım baş ölçüsü oluyor bu 72.1 mm   :k06: :nazar:

masallah ayniymislar  :D

evet canım ya benımde kafama takılan o işte,olsun tombiş olmasına olsunda 4 kilo üzerinde olursa napcaz doğru sezeryanaa ??? ben senden önce doğuracağım Rabbim nasip ederse bakalım elifin kilosuyla karşılastırırrız oğuzunkini ,aynı olmalarına bende şaşırdım ben ufak tefeğim ama bizimki babasına çekmiş anlaşılan .bu hafta çarşamba kanama olunca gitmiştim acile ozamanki kilosun 2210 gr. 13 mayıs yani haftaya cumada kontrolum var bakalım ozaman kaç kılo olacak sabırsızlıkla beklıyorum

Aytii

neyapalim canim demekki iyi besleniyolar  :nazar: artik takmiyorum sezeryanmis normalmis umurumda degil yeterki sag salim kavusayim ona diyorum  :amin: :amin: esimle hesap yaptik  :k06: 11 hafta kaldi dogumuma normal sartlarda ve her hafta 200 gram alirsa 2200 gram yapiyo + 1300 = 3500 kilo dogacakmis Oguz  :ehi:

iyi canım ne güzel işte başıda aşağıda olursa normal doğumla sıyırırsın sen:) sana birşey söyliyimmi kayınvaldemlere gitmeden önce 28 nisandaki kontrolümüzde elif 1860 gramdı kayınvaldemlerden döndüğümde 4 nisanda acilen gittik işte 2210 du  yani 350 gr almış oluyor 6 günde

Aytii

ya zaten 7 aya geldiklerinde artik kilo aliyolar hep oyuzden kilolu olurlar  ;)

başka doktorun birşey söyledimi canım dikkat etmen gereken falan

Aytii

çok sükür hersey iyi dedi çalismaya devam edebilirsin dedi ben 28 haftalik oldugunu hatirlatinca  :k06: birdahaki randevum haziranin 4ünde iste ama masallah çok tatliydi dilini çikarip sokuyodu agzina  :love9:

oğuzun fotoğ tarattırıp koymadın hala sen :-\