2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

KIZLAR AKSAMKİ GÜLME SEANSI İÇİN...Kadincagizin biri her gün rahmete kavusmus kocasinin merzarina gelir. Dualarini ...okur, kabristanin etrafini temizler, sular, süsler, rahmetliye hayatindan bilgiler verir.

Rahmetlidenayrilirken her seferinde arkasini dönüp etegini kaldirir poposunu gösterir ve aglayarak evine gider.

Bu durum hocanin dikkatini ceker. Dayanamaz bir gün hanimin önüne cikar ve derki: " hamfendi, sizi senelerdiz görüyorum, hic aksatmadan hergün geliyorsunuz, dualarinizi okuyorsunuz. cok hanim, saygideger dinine bagli bir bayan oldugunuz belli. ama hamfendi anlamadigim, kabristandan ayrilirken neden eteginizi kaldirip poponuzu gösteriyorsunuz"

Kadincagiz derki : hoca efendi hic sormayin, rahmetli esim sagliginda hep derdiki, senin su popon var ya su popon, ölüleri diriltir..... benimkide bir umut iste .....:)

oslemturgay

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Mayıs , 2011, 15:03:56
bence kapatır cnm başlarda benımde 1 hafta gerıdeydı kapattı sonradan şimdi 1 hafta önde hatta :nazar:

eylül hg,16. haftada diye bılıyorum ben ama tabi daha erken söyleyenlerde var benım doktorum 12. haftada 2li test sırasında tahmın etmıştı 16.haftadada kesın söylemişti

maşallah bebişine :nazar: büyüsün büyüsn sağlıklı olsun

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Mayıs , 2011, 15:08:55
burcucum önceki sayfada sormuştum ama birden kayboldun ,görmedin sanırım.sen nerede oturuyordun ankarada batıkentmiydi?
Canım bende cevap yazdım amam görmemişsin  :ehi:  :ehi: batıkentte oturuyorum yeni yerleşimlerin oldugu yerde .ya ben senin adını bilmiyorum hep pisicik diyorum ayıp olmuyor dimi  :laughing7:

oslemturgay

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Mayıs , 2011, 15:07:12
anam yagmur fırtına bu ne üfffffffffffff

18 haftaya kadar bendede yoktu göbekte şimdi kocaman oldu popomla aynı orantıda büyüyorlar :D

oslemturgay

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Mayıs , 2011, 15:11:03
burcucum önceki sayfada sormuştum ama birden kayboldun ,görmedin sanırım.sen nerede oturuyordun ankarada batıkentmiydi?
Canım bende cevap yazdım amam görmemişsin  :ehi:  :ehi: batıkentte oturuyorum yeni yerleşimlerin oldugu yerde .ya ben senin adını bilmiyorum hep pisicik diyorum ayıp olmuyor dimi  :laughing7:

göbüşünüzden burnunuzun önünü göremez olmussunuz  :toothy10:  :toothy10:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: oslemturgay - 06 Mayıs , 2011, 15:12:17
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Mayıs , 2011, 15:11:03

göbüşünüzden burnunuzun önünü göremez olmussunuz  :toothy10:  :toothy10:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  biz o göbek yüzünden daha neleri göremiyoruz bir bilsen  :k06:  :k06:

banu_fth

teşekkür ederim kızlar .. hoşbulduk bu arada...

dün midem yandı ölüyorum sandım .. hiç geçmiycek sandım.. nefes borum asitten eriycek sandım  :icon_pale:

gaviscon şurup verdi dr um .. şükür o kurtardı beni.. iki ölçek te bitti ..

biz 11.hafta içinde gidicez bir daha doktora .. inşallah görür diyim o zaman ne diyim .. görmezse kız olduğuna meyillenicem  :k06:

melek-çağlar

bizde geldikkk nasılsınız bakalım :opucuk:

oslemturgay

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Mayıs , 2011, 15:14:01

dün midem yandı ölüyorum sandım .. hiç geçmiycek sandım.. nefes borum asitten eriycek sandım  :icon_pale:

biz 11.hafta içinde gidicez bir daha doktora .. inşallah görür diyim o zaman ne diyim .. görmezse kız olduğuna meyillenicem  :k06:

anam anam daha senin ufaccık tefecikkk allah tamamnıa erdirsin.. :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Mayıs , 2011, 15:09:24
KIZLAR AKSAMKİ GÜLME SEANSI İÇİN...Kadincagizin biri her gün rahmete kavusmus kocasinin merzarina gelir. Dualarini ...okur, kabristanin etrafini temizler, sular, süsler, rahmetliye hayatindan bilgiler verir.

Rahmetlidenayrilirken her seferinde arkasini dönüp etegini kaldirir poposunu gösterir ve aglayarak evine gider.

Bu durum hocanin dikkatini ceker. Dayanamaz bir gün hanimin önüne cikar ve derki: " hamfendi, sizi senelerdiz görüyorum, hic aksatmadan hergün geliyorsunuz, dualarinizi okuyorsunuz. cok hanim, saygideger dinine bagli bir bayan oldugunuz belli. ama hamfendi anlamadigim, kabristandan ayrilirken neden eteginizi kaldirip poponuzu gösteriyorsunuz"

Kadincagiz derki : hoca efendi hic sormayin, rahmetli esim sagliginda hep derdiki, senin su popon var ya su popon, ölüleri diriltir..... benimkide bir umut iste .....:)

:ehi: :ehi: :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşgeldin melek :hello:
burcum sorun değil çünkü forumda adımı kullanmıyorum ben
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

Alıntı yapılan: oslemturgay - 06 Mayıs , 2011, 15:15:36
Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Mayıs , 2011, 15:14:01

anam anam daha senin ufaccık tefecikkk allah tamamnıa erdirsin.. :nazar:

amiiinn hepimizin inşallah sağlıkla .. evet badem şekeri kadardı gördüğümde .. 7 haftalıkken görüştük kendisiyle  :love9:

melek-çağlar

oyy oyyy minicikler daha allah yardımcımız olsun. yolunuz uzun

melek-çağlar

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Mayıs , 2011, 15:19:28
hoşgeldin melek :hello:
burcum sorun değil çünkü forumda adımı kullanmıyorum ben

hb canım nasılsın

izemsevi

biz geldik  :hello2: eller havaya kocaman göbüşleri salla sağa birde sola şimdi vor popoyu duvaraaaaaaaaaaa amannnnnnnnnnnnnnnnnnn :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: