2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Mayıs , 2011, 11:35:00
Hilalcim benimde aynı sırtım ağrıyor bir yandan sol bacagım tuttu dün yıne kasılsı resmen özellıkle baldır kısımları acaip agrıyordu akşam magnezyum aldım öyle ayagımın arasına yastık koyup uyumusum :(
İnan canım magnezyumu her akşam uyumadan içiorum,sola yatıyorum karnıma ve bacağım arasına yastık koyarak yatıorum yokkk yokkk fayda yokkk, sabaha kadar ayyy uyyy demekten perişan oldum
Avazım çıktığı kadar ağlamak istiyorum.. o derece psikolojim alt üst
PSİKOLOJİ denen bişi kalamadı bende :y25:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Mayıs , 2011, 11:38:25
    İyiyim canlarım çok şükür :amin:  Bebişim hala karnımda  :toothy10: :toothy10:  Haplar işe yarıyo bende ama geçen gün doktora giderken tahlil yapılıcak diye içmedim, sonra nst ye girince sancılar yine tavan yaptı.. Demekki kullanmasam hapları hemen gelcek benim cadı  :k06:  Hastaneye yatırmaya kalktı tekrar doktor aman istemiyorum dedim hapımı içmedim ben ondan oldu dedim de kurtuldum  ;D

Ben daha doğuma girmeden alttan bakan bakana valla    :violent1:  Artık alıştım da açıyorum kendiliğimden  :ehi: :ehi:

Burcu'cum geçmiş olsun canım bu bebişler neden böyle erken gelmek için acele ediyolar bilmiyorumki  :sad1:  Bol bol dinlen bak canım ben kalkmadan yatıyorum haftalardır yoksa çoktan doğururdum .. Ağır işler sakın ha sakın yapma  :nono:

Hadi hayırlısı canım kızın vaktinde gelir inş. ama annesini de çok üzmesin sağlıkla gelsin. Bu sene kızlar aceleci, erkekler geç gelecekler sanırım baksanıza erkek analarından ses çıkmıyor  :k06: :k06: Sende bol bol dinlen bak canım  :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Mayıs , 2011, 11:38:25
    İyiyim canlarım çok şükür :amin:  Bebişim hala karnımda  :toothy10: :toothy10:  Haplar işe yarıyo bende ama geçen gün doktora giderken tahlil yapılıcak diye içmedim, sonra nst ye girince sancılar yine tavan yaptı.. Demekki kullanmasam hapları hemen gelcek benim cadı  :k06:  Hastaneye yatırmaya kalktı tekrar doktor aman istemiyorum dedim hapımı içmedim ben ondan oldu dedim de kurtuldum  ;D

Ben daha doğuma girmeden alttan bakan bakana valla    :violent1:  Artık alıştım da açıyorum kendiliğimden  :ehi: :ehi:

Burcu'cum geçmiş olsun canım bu bebişler neden böyle erken gelmek için acele ediyolar bilmiyorumki  :sad1:  Bol bol dinlen bak canım ben kalkmadan yatıyorum haftalardır yoksa çoktan doğururdum .. Ağır işler sakın ha sakın yapma  :nono:

aybükecim haklısın bende öyle yapıyorum valla  :ehi:  :ehi: kendimi yatma moduna verdim hiç birşey umurumda deyil valla bende 2 gün boyunca her gördüyüme actım kocama dedimki alıştım artık herkes gördü gülüyor oda aletle bakan elle bakan bakana önce bacaklarım titriyordu amam artık rahatladım ön alıştırma oldu bir gün öncede agdaya gittim ilk oradad actım hepsi arka arkaya oldu  :ehi:  :ehi:  :ehi:

izemsevi

aybüke sen beni güldürdün allahta seni güldürsünnnnnnnnnnn alıştım kimse demeden açıyorum yazmışsınya  :ehi: kızlar soruma cevapppppppppppppp lütfennnnnnnnnnnnnnnnn

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 11:39:33
iyi hadi bakalım öyle olsunnnnnnnn burcu açıktım sanırsam kızlar ben kızımı resmen gögüs altımda hissediyorum oraya kadar çıkıyorlarmıki bebekler ya anlamadım :dontknow:
Çıkıyorlar tabi

Shadowqueen

iyi hadi bakalım öyle olsunnnnnnnn burcu açıktım sanırsam kızlar ben kızımı resmen gögüs altımda hissediyorum oraya kadar çıkıyorlarmıki bebekler ya anlamadım :dontknow:

Tatlım benim sıpa dik oturuyordu ultrasona girdiğimde yani kafası midemin orada ayakları rahmime doğru doktor bir sakınca yok ama zor nefes alırsın uyumanda güçlük olur dedi. Bende göğüsümün orada hissediyorum o yüzden dik yatıyorum artık yani normal  :icon_thumright: :icon_thumright:

Aytii

evet çıkıyolar ama genelde son haftalarda diye biliyorum ben  :icon_scratch:

izemsevi

dikakt dikkatbu bir sorudur dikkata alın ve ona göre cevap verinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :director: :director: :director: :director:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hilalcim doktorun doğum hakkında birşey söyledimi sana yani şu haftada falan  hazırlıklı ol dedimi,doğum çantanı hazırladınmı benımkıler kuruyor gecelıklerı yıkadımda yarın utuleyıp yerlestircem inş.
normalde32+3 olmam gerek  ama 33+3 ultrasonda öyle görülüyor,
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Sevaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllll  :cildir:

öyle hissetmen normal canikooommmm sürekli yer değiştiriyolar ama genelde ters döndüklerinde tekmeleri göğüs hizasına geldiği için hissedilir diye biliyorum ben

izemsevi

ayten ne son haftası kız son hafta bebekler aşşağı iner yukarı çıkmaz karın aşşağı düşer benimde sanırım dik duruyor gizemcim hazırol vaziyetinde galiba kızım  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 11:46:16
ayten ne son haftası kız son hafta bebekler aşşağı iner yukarı çıkmaz karın aşşağı düşer benimde sanırım dik duruyor gizemcim hazırol vaziyetinde galiba kızım  :k06:

ayyyhhhhhh

tekmelerini son haftalarda göğüslerde hissediyorum diyorummmmmmmm

sen nesini hissediyosun  :ehi:

izemsevi

tamam anladım siiznkilerde çıktığına göre problem yok  :k06:

burcu MELEK

benimkinin ayaklar suan asagıdaymış şeyime seyime vurup duruyor :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Mayıs , 2011, 11:44:58
hilalcim doktorun doğum hakkında birşey söyledimi sana yani şu haftada falan  hazırlıklı ol dedimi,doğum çantanı hazırladınmı benımkıler kuruyor gecelıklerı yıkadımda yarın utuleyıp yerlestircem inş.
normalde32+3 olmam gerek  ama 33+3 ultrasonda öyle görülüyor,

Canım bebek tersti bende bu gidişimde düzelmeye başlamış kerata, bi sorun olmassa haziran 5-6 gibi yatışını yaparız dedi ama ben hiç haziran 5'i 6'yı bekleyebilcek gibi diilim Canım çok yanıo Çünkü  :y25: :y25: :y25:

Eline sağlık Bu arada ben haftaya eşimin halasının gelini gelio 1 hafta filan burda kalcak o burdayken işlerimi yapayım diorm
yoksa ben bu halde bardağı bile yerinden kaldıramıyorum düşün artık halimi..