2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

hoşgeldin aybüke hala bebiş göbüşünde kucağında değil demi :dontknow:

FeHi

izemsevi

baıldımaradababamıaksamodayı deyiştiripbeşiyin yerini yapacak yaaızınerini   burcum fıstığım burda ne yazıyor hangi dilde yazdın ben çözemedimde bir açıklarmısınnnnnnnnnn :ehi: :ehi:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 11:26:12
çok güzel gizemcim güle güle kullansın sepet peşiklerden fortbeb gibi taşınabiliyorda bu tarz şeyler.

Sağol tatlım evet evin heryerine rahatlıkla taşınabilir kuzum içinde uyur diye düşündük, ev 2 katlı olunca böyle daha iyi oldu  :icon_thumright:

burcu MELEK

aybükecim hoşgeldin canım feysten bakıyorum dogum yapsa yazarlardı diyorum umraım dogru demişimdir. senden sonra benim bebişte erken gelmek istiyor kötü örnek oldunuz cocuma  :k06:  :k06:  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 11:29:22
baıldımaradababamıaksamodayı deyiştiripbeşiyin yerini yapacak yaaızınerini   burcum fıstığım burda ne yazıyor hangi dilde yazdın ben çözemedimde bir açıklarmısınnnnnnnnnn :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

izemsevi

gizem sen bu küzev parası alınmıyor diye demekle iyi etmedin şimdi burcu yazar gene meleyim çabuk gel diyeeee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bak daha der demez bir rahatlama hissetti kendinde

FeHi

Valla Bende bugece ağrıdan sabaha kadar doktoraa gitcem sezeryan olmak istiyorum erken doğum istiyorum dicem demiştim yaaaaa
Kızlar ciddi anlamda tadım tuzum kalmadı vucüdumda ağrımayan yerim yok ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum ne yürüyebiliyorum ne yapcam ben böyle  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk sevalcimmm
aybükecim hoşgeldin canım merak ettik seni nasılsın,iyimisin?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Hilalcim benimde aynı sırtım ağrıyor bir yandan sol bacagım tuttu dün yıne kasılsı resmen özellıkle baldır kısımları acaip agrıyordu akşam magnezyum aldım öyle ayagımın arasına yastık koyup uyumusum :(
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Kızlar 2-3 gündür foruma girerken problem yaşıyorum sürekli sayfa yenilerken hata veriyor ondan cevap veremiyorum sizlere bilginiz olsun. Aytencim ben bir başlık açmıştım bir müddet önce orada doğum yapmış tecrübeli anneler yazdı artık küvez parası yok diye  :icon_thumright:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 11:29:22
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  ay koptum yazmasan hiç görmedim canım benim kılavyenin pili mazalmışta eksik yazmış söylemesen görmezdim karizmayıda cizdik  :ehi:  :ehi: canım aksam besiyin yerini yapıcaz odayı deyiştirecek babamız komidinleri yataggın yanından kaldırıp besiyi koyucaz ne olur ne olmaz
Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 11:30:41
gizem sen bu küzev parası alınmıyor diye demekle iyi etmedin şimdi burcu yazar gene meleyim çabuk gel diyeeee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bak daha der demez bir rahatlama hissetti kendinde
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: ilahi seval suan hiç dogum yapma modunda deyilim  :ehi:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 06 Mayıs , 2011, 11:32:25
Valla Bende bugece ağrıdan sabaha kadar doktoraa gitcem sezeryan olmak istiyorum erken doğum istiyorum dicem demiştim yaaaaa
Kızlar ciddi anlamda tadım tuzum kalmadı vucüdumda ağrımayan yerim yok ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum ne yürüyebiliyorum ne yapcam ben böyle  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Tatlım senin az kaldı ya biz ne yapalım?? Ben 1 haftadır etlerimin acısından ve kemiklerimin ağrısından hiç uyuyamıyorum, anneannem arada gelip bakıyormuş uykuya daldığında inliyorsun diyor offf foffff meleklerimiz sağlıklı gelsin de sabredeceğiz ne yapalım  :y25: :y25:

<<AyBüKe>>

İyiyim canlarım çok şükür :amin:  Bebişim hala karnımda  :toothy10: :toothy10:  Haplar işe yarıyo bende ama geçen gün doktora giderken tahlil yapılıcak diye içmedim, sonra nst ye girince sancılar yine tavan yaptı.. Demekki kullanmasam hapları hemen gelcek benim cadı  :k06:  Hastaneye yatırmaya kalktı tekrar doktor aman istemiyorum dedim hapımı içmedim ben ondan oldu dedim de kurtuldum  ;D

Ben daha doğuma girmeden alttan bakan bakana valla    :violent1:  Artık alıştım da açıyorum kendiliğimden  :ehi: :ehi:

Burcu'cum geçmiş olsun canım bu bebişler neden böyle erken gelmek için acele ediyolar bilmiyorumki  :sad1:  Bol bol dinlen bak canım ben kalkmadan yatıyorum haftalardır yoksa çoktan doğururdum .. Ağır işler sakın ha sakın yapma  :nono:

izemsevi

iyi hadi bakalım öyle olsunnnnnnnn burcu açıktım sanırsam kızlar ben kızımı resmen gögüs altımda hissediyorum oraya kadar çıkıyorlarmıki bebekler ya anlamadım :dontknow: