2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

bende çıkayım barii  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:  goncam gelir yemeklerimi ısıtayım masamı hazırlıyımm  akşam telaşı sardı  :k06: :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 17:07:41
görüşürüz Seval bende çıkçam kızlar birazdan  :opucuk: :wave:
Güle Güle Ayten Yarın görüşürüs İnşallah dikkat et kendine öptm çok  :wave:

FeHi

Alıntı yapılan: güneşş - 05 Mayıs , 2011, 17:11:46
bende çıkayım barii  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:  goncam gelir yemeklerimi ısıtayım masamı hazırlıyımm  akşam telaşı sardı  :k06: :k06:
Güle Güle selametle Güneş dikkat et kendine öptm çok :wave:
Bende çıkcam eşim gelir birasdan masayı azırlayım bende

FeHi

Gizemcim çok öptüm seni ve miniğini görüşürüs tatlım Allaha emanet olun
:opucuk:

burcu MELEK

ay kızlar ne komiyim yine hastaneye gittim sabah özele gitmiştim amam biracık erken olacagı için evimin yakınında yeni bir devlet hastanesi var gidip oradki doktorumla konustum cünkü özele suan gidemem küveze alınırsa cok tutar oda aynı seyleri söyledi suyun gelirse gel amam sakın bişey yapma yorulma erken olmaz dedi hadi hayırlısı bakalım

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

günaydınn kızlarrr bugün erkenciyiz oğluşum uyutmadı  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

günaydın canım  :opucuk: bizde uyumuyoruz  :D

izemsevi

Aytii

hoşgeldiniz  :opucuk: günaydın

çatıdan su akıyo iyimi  ???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

burcu meleyim çacuk gel diye diye kızı zorla getircen valla

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2011, 08:44:14
burcu meleyim çacuk gel diye diye kızı zorla getircen valla

ciddi neden erken doğacakmış burcunun bebeği????????

izemsevi

ay kızlar dün sakarlıkta sınır tanımadımmm anlatayım akşam misafirim gelecekti hazırlık yapıyım dedim. eve gittim kek yaptım hemen kalıba döktüm dökerkende ne güzel gözüküyor dedim sonra keki alıp pişmesi için fırına koyacaktımki kekin kalıbı açıldı  (varan-1)ve kek msanın üstünde tepsi vardı allhatan onun içine döküldü elimde boş kek kalıbı kaldımmı sinirlerim bozuldu neyse besmele çekip dökülenin büyük kısmını başka kalıba boşalttım ve fırına verdim sonra börek yapıyım dedim eşim lor çökelek almıştı onun kabını açıyım derken çökeleğin büyük kısmı yere döküldü (varan-2) sonra böregin içine maydonoz koyayım dedim maydonozları ayıkladım sonra eşim geldi aşkım sen neyapıyorsun dedi ne yapıyım maydonozları ayıklıyorum börege koycam dedim ayıklıyorsunda sen maydonozları çöpe saplarını masaya ayıklıyorsun dedi ben sağlam tarafları çöpe işe yaramayanlarıda masaya ayırmışım :k06: ya dün böyle bir gündü eşim bu kız sende akıl felan bırakmadı dedi sen iyi değilsin git biraz yat dedi :toothy10: :toothy10: :toothy10: neyseki sakarlıkta sınır tanımayan ben ortaya yenecek birşeyler çıkardım :k06: :ehi: