2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 16:55:40
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 16:51:38
Gizem 26 saat nasıl sancı çektin kız  :sad1: geçenlerde okudum birisi 24 saat boşuna sancı çektim komalık oluyodum az daha dedi bilincini kaybediyomuş sonra sezeryana almışlar  :sad1:

Canım akşam üzeri 6 gibi yattım ertesi gün gece 12 de doğumum başladı 1 de doğumum bitti kaç saat sancı çekmiş oluyorum tahmini zaman söyledim size? Ayrıca doğumdan sonrada doğumhaneye gittim kalan parça var mı diye kürtaja genel anestezi verdiler ama kürtaj olmamışım şükür parça kalmamıştı  :amin: :amin:

çok geçmiş olsun canım ya  :sad1: Allahım birdaha yaşatmasın  :amin:

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 16:55:15
Et tırnaktan ayrılabilirmi ? Bu can sensiz dayanabilirmi ? Bu beden nefesi sen olmadan yaşabilir mi ? Sen Kaderimsin, insan kadersiz yaşabilir mi ? Seni Seviyorum Kızımın Annesi

kızlar eşim yazmış bunu  çok duygulandım

wuuuu  :love9: :love9: :love9:

izemsevi

teşekkürler kızlar eşim romantikti ama bu aralar daha bir romantik oldu duygusallaştı bana dün gece diyorki seni kıskanıyorum kızımı benden daha çok görüyorsun heryere seninle geliyor diyor ee dedim ne yapıyım yolun yarısında yoruldum senmi taşı deyim dedim :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 17:01:39
teşekkürler kızlar eşim romantikti ama bu aralar daha bir romantik oldu duygusallaştı bana dün gece diyorki seni kıskanıyorum kızımı benden daha çok görüyorsun heryere seninle geliyor diyor ee dedim ne yapıyım yolun yarısında yoruldum senmi taşı deyim dedim :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: ay bu erkekler komedi yaaa  :toothy10: :toothy10: benimkiside öyle  ;D

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 17:01:39

Tatlım benim eşimde öyle kızım sağolsun onun sayesinde güzel iltifatlar ve sevgi sözcükleri dolu mesajlar alıyorum  :love9: :love9:Ayrıca oda bana nispet yapıyor 9 ay seninle olacak ama ondan sonra ilk aşkı ben olacağım bana düşkün olacak diye  :k06: :k06:

izemsevi

kızlar hepinizi ayrıca miniklerinizi çok öptüm  :hello:

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 17:04:09

bizde seni öptük canım  :hello:

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:51:29
canlarım ben çıkıyorum akşam yemeği hazırlayacagım görüşürüz sonra :wave:
kolay gelsin canımm  grş.. :wave:

Shadowqueen

Görüşürüz tatlım, sende kendine ve yiğenim izemseviye iyi bak :icon_thumright:

Aytii

görüşürüz Seval bende çıkçam kızlar birazdan  :opucuk: :wave:

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 16:52:28
Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 16:49:52
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 16:46:48
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:43:01
Rabbim hayırlısını verisn içimden gecen tabiki normal ama bazıları suni sancı şçekıyormuş 10 saat sonrasında sezeryana alınıyormuş açılma olmuyormuş ya ondan korkuyorum

Bakalım 9. ayda çatı muayenesi oluyormuş doktor ne yorum yapacak çatımla ilgili,gizemcim sen bılıyormusun çatı muayenesi nasıl oluyor sadece alttan muayenemi?

Tatlım gözünü korkutmayayım ama inan ben suni sancı çektim ve gerçekten çok zor ben 26 saat sancı çektim tatlım ama bebek ölü olduğu ve yola girmesi zor olduğu için fakat 1 saatte doğum yaptım. Rabbim yardımcımız olsun  :amin: :amin:

gizem senin diğer bebk kaç haftalıktı canım kaybettiğinde ölü doğum yaptığını biliyordun değilmi ama  :dontknow: bence bu sefer bağla bundaki dileğin kabul olcak belkide.

Tatlım 22 haftalıktı, ben hastaneye yattığımda yaşıyordu canım ama ileri derece sakat olduğu için rahimden kalbini durduracak ilaç verdiler ondan sonra suni sancı çekmeye başladım canım  :crybaby2: :crybaby2: Ama zor zamanlar geçti Rabbim uzun zaman bekletmedi korunmam bittikten sonra hemen hamile kaldım. Rabbim oğlumun ömrünü sağlıkla kızıma versin  :amin: :amin: :amin:

canım çok ama çok geçmiş olsun rabbim bir daha böyle sınavlardan geçirmesin inşallah..kızının ömrü uzun olsun hayırlı olsun inşallahh :amin: :amin:

Shadowqueen

Teşekkür ederim Güneşcim amin cümlemize inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 16:55:15
Et tırnaktan ayrılabilirmi ? Bu can sensiz dayanabilirmi ? Bu beden nefesi sen olmadan yaşabilir mi ? Sen Kaderimsin, insan kadersiz yaşabilir mi ? Seni Seviyorum Kızımın Annesi

kızlar eşim yazmış bunu  çok duygulandım

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love3: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Shadowqueen

Bende çıkıyorum kızlar sizi ve miniklerinizi öptüm görüşürüz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 17:10:03
Bende çıkıyorum kızlar sizi ve miniklerinizi öptüm görüşürüz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

toplu çıkış var bu akşam  :k06: :k06: :k06: öptüm canım grş  :wave: :wave:

FeHi

Güle Güle Cankuş bizde seni çok öptük :wave: