2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 16:23:55
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 16:22:23
benim artık 3 haftaya düştü kontrollerim birdahaki aya iki haftada bir giderim artık

Benimde 3 haftaya düştü tatlım 18 Mayısta Zonguldakta gideceğim doktorun özeline, kızımı göreceğim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

benimde bu Cumartesi  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

FeHi

Gerçi kız bebekler geç gelirmiş
Benim kardeş'de 41. hafta da sezeryan doğum yaptı açılma olmadığı için ..
Hem benim dedğim yani o haftaya Nts'ye girmemesi ve doktorun çatısına bakmaması normal mi??

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 16:24:36
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Mayıs , 2011, 16:23:15
Alıntı yapılan: güneşş - 05 Mayıs , 2011, 16:22:51
kız bebekler erken gelir vaktini beklemez diyorlar doğrumu değilmi şimdi  :icon_scratch:  :k06:

yalan onlar yaaa ben 41 haftalık gelmişim  :laughing7:

Kızlar bende tam 9 ay 10 günlük doğmuşum, annem kontrol diye gitmiş 15 dk da doğmuşum keşke bende annem gibi olsam offff

maşallah  :nazar: ahh keşke öyle olsak  :sad1:

güneşş

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar ya ben 32+2 yım normalde ama 33+2 oluyor ultrasona göre elifçikte 2210 gr cıktı dün acilen gittiğimizde kılosunada bakıldı biraz tombik galiba dimi
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 05 Mayıs , 2011, 16:25:13
Gerçi kız bebekler geç gelirmiş
Benim kardeş'de 41. hafta da sezeryan doğum yaptı açılma olmadığı için ..
Hem benim dedğim yani o haftaya Nts'ye girmemesi ve doktorun çatısına bakmaması normal mi??

doktor biraz gerüzekalu bana kalsa  :icon_scratch:

Shadowqueen

Ya benim dünürümü gören var mı epeydir denk gelemiyoruz yaaaa  :caca: :caca: :caca:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:26:09
kızlar ya ben 32+2 yım normalde ama 33+2 oluyor ultrasona göre elifçikte 2210 gr cıktı dün acilen gittiğimizde kılosunada bakıldı biraz tombik galiba dimi

bence tombik değil gayet normal kilosu maşallah gelinime  :nazar: :nazar: :nazar:

kızlar bende onu dıyorum 9. ayda sancın olmasada nst de bakılıyorsunki bence doktor tuhaf biraz ???
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:26:09

Maşallah tatlım sanki azıcık tombik ama daha güzel ne istiyorsun işte ne güzel mıncıklanır  :k06: :k06:

FeHi

:toothy10: :toothy10: :toothy10: Bana da öyle Geldi Ayten
Güneşcim Benim kardeşte kız doğurdu, kuzenimde 42.hafta da kız doğurdu oda kızdı
Ben hep duyuyorum kızlar geç gelir diye tabii kısmet :D

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:27:52
kızlar bende onu dıyorum 9. ayda sancın olmasada nst de bakılıyorsunki bence doktor tuhaf biraz ???
Aynen canım ya bide kıza soruyorum niye doktor almamış seni NTS'ye die kız dioki; sancım olmadığından almıo :icon_scratch:
Amannnn ne garip bişi dimi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 05 Mayıs , 2011, 16:29:45
:toothy10: :toothy10: :toothy10: Bana da öyle Geldi Ayten
Güneşcim Benim kardeşte kız doğurdu, kuzenimde 42.hafta da kız doğurdu oda kızdı
Ben hep duyuyorum kızlar geç gelir diye tabii kısmet :D

Ayyy Allah'Tan ben sezeryan yapacağım kızıma erken kavuşacağım o kadar beklememe gerek yok  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 05 Mayıs , 2011, 16:32:09
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:27:52
Aynen canım ya bide kıza soruyorum niye doktor almamış seni NTS'ye die kız dioki; sancım olmadığından almıo :icon_scratch:
Amannnn ne garip bişi dimi

doktor gerizekalı diyorum ama kız daha da gerizekalıymış  :ehi: yahu o cihaz zaten sinsi sancın olup olmadığını görmek için  :toothy10:

erken gelmesin yaa :) daha çantam hazır değil ne koyacagız kızlar yaa 3 takım pijama takımı,ped,ıslak mendıl,antibakterıyel sabun,iç çamaşırı,emzirme sütyeni,lohusa tacı,diş fırcası deodorant ...baska aklıma gelmeyen varmı

gizemcim tombik olsunda çok tombik olursada sezeryan oluyormuşsun ya 3500 üzerinde olursan oyuzden dıyorum