2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Ayten çok tatlılar ya hepsine bayıldım :binkybaby:

güneşş

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 05 Mayıs , 2011, 15:54:44
kızlar net gitti yazamadım cıldırıcam ya sonrada hastaneye gittim yeni döndüm .hepinize tesekür edrim merak ettiniz benimde dün kanamam oldu doktora gittik oda orada bir parca var patalojiye yolayalım iyi huylumu klötü huylumu dedi yarın gel dedi. bugün baska doktora gittim bana asistan bakmış parca filan yokmuş nişan bozulmuş ntsde sancım cıktı evde yet sakın kalkma suyun gelirsede doguma gel dedi hemen ay cok korktum  üfffffffffffffff bebyimin kafası hep asagıdaydı yukarı dönmmüş dogum baslarsa sezeryanan gidersin dedi yavrumda dönecek zamanını buldu yani

canım geçmiş olsunn inşş herşey yolunda gider..rabbim hayırlısı ile kurtarsınn..  :amin: :amin: :amin: :amin:

Aytii

Burcu geçmiş olsun canım ne parçası ben anlamadım  :dontknow: dikkat et bence fazla dolanma ayakta

izemsevi

burcum geçmiş olsun fıstığım nişan geldiyse senin bugün yarın doğum olur herşeyini hazırladınmı :dontknow: ay çok heycanlandım erken değilmi ne kadarlık oldu

FeHi

Burcu Çok geçmiş olsun tatlım şifanın en acilini diliyorum  :amin:

Shadowqueen

BURCUCUM GEÇMİŞ OLSUN TATLIM ÇOK DİKKAT ET KENDİNE YAAAA  :opucuk: İNŞ. HERŞEY YOLUNDA GİDER

burcu MELEK

ay sagolun kızlar evet herseyim hazır dün esimle markete gittim eksiklerimi aldım dogum cantamda cikolata bnile var enerji versin diye ;D canım normalde 33 hafta amam gelişimi 35 hafta 3 günlükmüş amam ödüm kopuyor anlatamam. ve aytencim asagıdan muayenen etti içerde girişte bir parca var dedi salak dünden beri aklım cıktı aglaya aglaya bir hal oldum zaten bugün rahatladım derken ay doguma hazır deyilim imdat diye bagırasım var pisicik sanada gecmiş olsun bitanem kusura bakmayın net yok ayrı ayrı tesekür edmiyorum

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar net gitti yazamadım cıldırıcam ya sonrada hastaneye gittim yeni döndüm .hepinize tesekür edrim merak ettiniz benimde dün kanamam oldu doktora gittik oda orada bir parca var patalojiye yolayalım iyi huylumu klötü huylumu dedi yarın gel dedi. bugün baska doktora gittim bana asistan bakmış parca filan yokmuş nişan bozulmuş ntsde sancım cıktı evde yet sakın kalkma suyun gelirsede doguma gel dedi hemen ay cok korktum  üfffffffffffffff bebyimin kafası hep asagıdaydı yukarı dönmmüş dogum baslarsa sezeryanan gidersin dedi yavrumda dönecek zamanını buldu yani

canım geçmiş olsunn dün bende hastanelerdeydım kanamam olunca apar topar gittik ve erken doğum yapacagım sandım çokşükür tuvalette zorlandıgım için makattan kan gelmiş alttan muayene olmak zorunda kaldım kanama varmı içerde diye ,hangi hastaneye gittin bak lokman hekımde seda hanım var nurunda kanaması oldugunda ona gitmişti yatırmıştı hatta nuru,aklında olsun iyi bir doktor nur atlattı çok şükür o günleri
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 05 Mayıs , 2011, 16:01:58
ay sagolun kızlar evet herseyim hazır dün esimle markete gittim eksiklerimi aldım dogum cantamda cikolata bnile var enerji versin diye ;D canım normalde 33 hafta amam gelişimi 35 hafta 3 günlükmüş amam ödüm kopuyor anlatamam. ve aytencim asagıdan muayenen etti içerde girişte bir parca var dedi salak dünden beri aklım cıktı aglaya aglaya bir hal oldum zaten bugün rahatladım derken ay doguma hazır deyilim imdat diye bagırasım var pisicik sanada gecmiş olsun bitanem kusura bakmayın net yok ayrı ayrı tesekür edmiyorum

sezeryan olacak yani her halukarda?

burcu MELEK

kızlar hemen yatıcam sizleri seviyorum yazarım yine  :opucuk:

izemsevi

burcum iyi eşin yanındaymış dur bakalım belki hemen olmaz ama canım eminmisin nişanın bozulduğuna eğer öyleyse doğuma almaları gerkiyordu çünkü arkadaşım 2ay önce bu şekilde oldu nişanı geldi acil sezeryana aldılar bebkte kiloluydu

burcu MELEK

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 05 Mayıs , 2011, 16:03:54
kızlar hemen yatıcam sizleri seviyorum yazarım yine  :opucuk:
sagol kuzum zaten sedaya gittim bugün amam artık nişan bozuldu sanada gecmiş olsun bebeyim

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:02:56

canım geçmiş olsunn dün bende hastanelerdeydım kanamam olunca apar topar gittik ve erken doğum yapacagım sandım çokşükür tuvalette zorlandıgım için makattan kan gelmiş alttan muayene olmak zorunda kaldım kanama varmı içerde diye ,hangi hastaneye gittin bak lokman hekımde seda hanım var nurunda kanaması oldugunda ona gitmişti yatırmıştı hatta nuru,aklında olsun iyi bir doktor nur atlattı çok şükür o günleri

canım sana da çok geçmiş olsun..birşeyin yok dimi şimdi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 05 Mayıs , 2011, 16:01:58

Tatlım merak etme bebeğin gayet büyümüş yani doğum olsa bile bence sağlıkla gelişir miniğin stres yapma kendine. Ben bile 28 haftalığım sanki bende erken doğuracakmışım gibi geliyor o psikolojik yani ama seninkine doktor demiş. İÇin rahat olsun sadece sağlıkla gelsin zamanı hiç önemli değil tatlım  :opucuk: :opucuk:

FeHi

Ayyy Ayyy böyle duyunca bende korkmaya başladım
Kızlar çok geçmiş olsun ya Allahım gününde doğum yapmayı nasip etsin İnşallah..