2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Gizeeemmmmmm

peki nereye gönderiyorum parayı?? birde bana sepet + 50 adet şeker + yastık nekadar yazarmısın? eğer yastıkla fazla fark yoksa yastığıda alabilirim  ::)

güneşş

Aytii

FeHi

Kızlar öğle yemeklerini yiyip beslediniz mi minişlerinizi
hoşgeldin Güneş

güneşş

hoşbulduk kızlar iyilik çok şükür sizlerde iyisinizdir inş...henüz yemedik geç kalktık geç kahvaltı ettik  :k06: bi yarım saat daha geçsin anca içimiz kıyılmaya başlar  :k06: kıyılmak dediysem anlayın  :hungry:  :hungry:

izemsevi

ayten yastık 15tl ben bugün yolluyorum gizeme oleyyyyy kızımın süslerini hallettik yastık benim paylaştığımı gördüysen ondan

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 13:51:11
ayten yastık 15tl ben bugün yolluyorum gizeme oleyyyyy kızımın süslerini hallettik yastık benim paylaştığımı gördüysen ondan

evet ama hepsi pembe :D ben mavisinide merak ediyorum

nereye gönderiyosun parayı??

izemsevi

canım gizemin hesabına gönderiyorum canım model aynı bir renk farklı değişen birşey yok yani

izemsevi

izemsevi

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Mayıs , 2011, 12:54:41
biberon şekerlerimiz
kapı süsümüz
sepetimiz
   takı yastığımız

bunlar benim sipariş verdiklerim

Aytii

öylede insan yinede o rengini merak ediyo

peki havaleyi nerden yapacaksın?

FeHi

Seval Ya kıs ben anlamadım o sıra yemekle uğraştgm için
Gizem ne diodu anlamadım o söylediği şeyleri ben bilmiyorum resimleri varsa görebilirmym cankuşum ya :icon_scratch:

FeHi

Alıntı yapılan: FeHi - 05 Mayıs , 2011, 13:57:26
Gizem ne diodu anlamadım o söylediği şeyleri ben bilmiyorum resimleri varsa görebilirmym cankuşum ya :icon_scratch:
Kıs resimleri varmış zaten gördüm ve çok beğendim nedirki bunların fiyatları

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 05 Mayıs , 2011, 13:59:10
Alıntı yapılan: FeHi - 05 Mayıs , 2011, 13:57:26
Kıs resimleri varmış zaten gördüm ve çok beğendim nedirki bunların fiyatları

yastık 15 sepet 15

şekerler modele göre değişiyo fiyatı

izemsevi

aytencim havaleyi garanti bankasından yapcam gizeme sorarsın o sana hesap nosunu verir hilalcim cankuşum kapı süsü hastanede kapıya asıyorsun aynı zamanda evdede kullanıyorsun takı yastığınıda bonker teyze ve amcalar getirdikleri çeyrekleri taksınlar diye kullanıyorsun bebk şekeri ister hastanede ister bebğin kırkı çıkınca dağıtıyorsun araba şeklinde olan ise sebet şekerleri onun içine koyup dagıtıyorsun benim eklediğim resimlere bak canım.