2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: sekerbebe - 02 Mayıs , 2011, 17:11:32
Alıntı yapılan: sekerbebe - 02 Mayıs , 2011, 17:02:27
karnın  büyüdümü baya kız?ben bazen otrdugum yerden kalkamıyom.bide ne kadar çok tuvalete gidiyom ben ya.gezmeye desenız hiç gidesim yok çünkü aartmandan inesiye kadar hemen gelıyo çişim..bıktım ama bundan carsıda illa gidiyom yıne parayla offf :sad1: :sad1: :sad1:
slm cnm safak 13 ne demek dogummu yapıcaksın  :love7: :love7: :love7:

Canım ben geçen sene bu zamanlarda basket topu gibiydim şimdi oğlumun ilk yaş günü için şafak sayıyorum :k06: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: sekerbebe - 02 Mayıs , 2011, 17:09:09
kızlar bebişlerine neler aldınız hazırlık olarak bakalım..ben 3 tane  5li zıbın takımını aldım 2 elbise aldım.6 corap aldım renk renk.biberon aldım küçük ve minik..oyun parkını aldım baskada battanıye  havllusunu aldım daha neler almamm gerek hiç bilmiyom acemilik  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ben kıyafetlerini  aldım hep odasını hazırladım.bıcısı için küvet aldım başk da bi şey almadm henüz
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

sekerbebe

DOGUM NASIL NASIL Bİ ŞEY ANLATSANA BİZE CNM.NOMALMİ SEZARYEN Mİ YAPTIN :love3: :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bu arada hadi bakalım girin bizim sayfamıza oğlumu görün :nazar:

http://sekercuvalim.blogspot.com

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: sekerbebe - 02 Mayıs , 2011, 17:15:00
DOGUM NASIL NASIL Bİ ŞEY ANLATSANA BİZE CNM.NOMALMİ SEZARYEN Mİ YAPTIN :love3: :love3:
Canım ben 36.haftaya girdiğim gün acil sezeryanla doğum yaptım oğlum keseyi patlatınca suyum bitmişti ve aynı zamanda zaten tersti :k06:
Allah doğum zamanı mucizevi bir güç veriyor anneye sanki dağları yakar yıkar modunda hissediyorsun o yüzden korkunuz filan kalmıyor sizlerde böyle olacaksınız :nazar:

sekerbebe

benim kızda keseyiy ırtcak gibi gelıyo bana  :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aman zamanında gelsin dua et :amin:
Ben bir de gece-gündüz vardiyalı bir sistemde çalışıyorum o zamanda öyleydim 32.haftama kadar da çalışmıştım belki evde otursaydım zamanında doğururdum bilemiyorum ama paşanın fırlamalığı tabii  orası ayrı :ehi:

sekerbebe

sezaryen olunca kanaman oldumu yıne cnm?

Aytii

kızlar ben çıkıyorum iyi akşamlar  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar kendinize ve minnoşlara çok cici bakın ben kaçıyorum işe gideceğim hazırlanıyım anca makyaj filan :k06: :opucuk: :hello:

Kanama dediğin lohusalıktakinden bahsediyorsan öyle denilen gibi 40 gün filan sürmedi yani taş çatlasa 1 hafta filan sürdü hemde azcık azcık kişiden kişiye göre değişebiliyor zaten :icon_thumright:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sekerbebe

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bende kabus görüyorum çoğu gece zaten zor uyuyorum  :icon_pale: :icon_pale: