2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

tşk ederim kızlar iyiyim oğlumda iyi çok şükür. sanırım gündüzleri hareketli geceleri de uyuyo artık ama tabi yine arada bir uyanıyo benim sağ sol dönüşlerimde  :k06: tekmeliyo sonra tekrar duruyo  :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

evet sibel hamileymiş maşallah kasımdan sonra hamiş haberleri dahada arttı cankuşlar dün sağlık ocağına tetenozu vurunmaya gittiğimde ikiz bebekler vardı birini annesi emziriyordu kıza sordum biri kız biri erkekmiş 30haftalık doğmuşlar ve şuan 3aylıklar dedi aslında bekleselerdi şuan daha yeni 2haftaık doğmuş olacaklardı çok şirinlerdi valla onları görünce 30haftada doğdular deyince bir telaşlandım gerçi ikizler erkn doğar ama olsun genede tedbiri elden bırakmamak lazım inşallah birdahaki ay her eksiğimizi tamamlayacağız hem kendimin hem kızımın

Aytii

of ben dün gidecektim alışverişe yine bişeyler alırım diyodum ama eşimin işi çıktı gidemedik bu akşamda gidemicez yarında  :crybaby2: nezaman gidicem kim bilir  :'(

burcu MELEK

kızlar tavla oynuyorum 1.500 puan kazandım   :muzz:  :muzz: ben ondan hastane cantamı hazırladım ne z<aman ne olacagı hiç belli olmaz hazırlayalım dursun

izemsevi

bende hazırlıycam inşallah daha kendimede çanta almadım güzel şık bir çanta almak istiyorum dışarda kullanmak için hastaneye küçük çekmeli valizi ayarlıcam bir sürü şey olcak en güzeli küçük valiz kendimede kıyafet felan koyacağım bebekle ilgili bir sürü kıyafet konulcak oyüzden anca alır süt pompası felan alcam ay kızlar ne çok eksiğimiz varmış meğer ben almazsam eşimin eli ayağına dolaşır şimdi belli etmiyor ama nasıl heycanlı ben tutabilirmiisn diyorum ne olcak tutarım canım diyor ama gecen arkadaşın 2aylık bebeğini eline alırken bile korktu

Aytii

erkekler hep öyle korkuyolar nedense bebekleri tutmaktan  :k06:

izemsevi

kızlar inşallah 11 mayısta tam 27 haftalık oluyoruz 7.ayıma giriyorum  :muzz: :hello2: :nazar:

Aytii

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bizde 7 mayısta kontrole gidiyoruz inşallah  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

izemsevi

ben 11 mayısta giderim çünkü dr tam 27.haftanda gel şeker yüklemeni yapacağım dedi kızlar dün bahsettiğim izin meselesini nasıl öğrencez ya eğer aktarılıyorsa çalıırım ama aktarılmıyorsa sona kadar yani 37.kadar beklemenin bir anlamı kalmıyor değilmi.

°•.ℓανιηуα.•°

sevalcim sen de öğretmensin değil mi. şu izin meselesi benim de kafamda sıkıntı. şimdi ben haziranın başında doğum yapıcam ya, iznimin çoğunluğu tatile denk gelio. 5 hafta da çalışabilirim raporu aldım. bunu eylüle ekletebiliyor muyuz acaba?

Aytii

işte bende bilmiyorum aktarabiliyomusun aktaramıyomusun sonrasına o izni diye  :icon_scratch:

izemsevi

canım ben öğretmen değilim kamuda çalışıyorum arkeolog olarak teknik kadrodayım ben 37.haftaya kadar çalışmak istiyorum temmuz 28 Temmuz- 1 Ağustos arası sezeryan olcak inşallah eğer 37.haftamda ayrılırsam sadece doğum izninin 1haftasını kullanacağım geriye kaln 2hafta yı aktaracakmıyız bende bunu bilmiyorum eğer aktaraayacaksam 37.haftaya kadar beklemem gerekmez yani.

izemsevi

Aytii

burcu MELEK

vay arkadas bugün tam 32 hafta olduk maşallah bize  safakta 52  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz: