2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

hoşgeldin

nasıl geçti toplantı?

tetanozum yok benim artık  :basardim:

izemsevi

toplantı iyiyidi gayet müdürüm beni baya korudu ben seval hanımı yok farzediyorum onun özel durumu var ben onu doğum izni dönüşünde çalıştırcam dedi diğer arkadaşa seval hanımın işlerinin artık takibini siz yapın dedi bu arada kızlar ben 3.doz aşıyı bebek 3aylıkken vurunacakmışım.

Aytii

iyi bari sana kötü bişey dememiş

bana sağlık ocağındaki hemşire bebek doğduktan 5 gün sonra gel dedi topuktan kan mı alınıyomuş ne

izemsevi

evt 5günlükken gidiyorsun topuk kanı alınıyor o ayrı bide aşı varmış bebklerin 3.ayda artık o ne bilmiyorum.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Nisan , 2011, 11:04:59
evt 5günlükken gidiyorsun topuk kanı alınıyor o ayrı bide aşı varmış bebklerin 3.ayda artık o ne bilmiyorum.

onlar rutin aşılardır

dur bakalım bi ozaman gelsinde

izemsevi

senin tetonozun 5dozudmı bitii ayten

Aytii

evet bitti

ben Fransada 4 tanesini burulmuştum 5 senede bir bide bunu vuruldum işte tamam dediler

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın hatunlar :) nasılsınız bakem siz ve bebeleriniz  :love3:

Aytii

günaydın Özi

iyidir sen nasılsın  :opucuk: ben rahmimde bebeğin hareketlerini hissediyorum bu aralar  :laughing7:

izemsevi

hoşgeldin öznur kızlar çok acıktım açlıktan başım ağrıyor yani

Aytii

12 de çıkıyosun değilmi sen yemeğe? muz felan alsaydın yanına keşke

izemsevi

evt canım 12de çıkıyorum yanımd avar muz ama yemekten önce yemeyim diye düşünüyorum.

Aytii

çok açsan ye bence

tansyonun düşmesin birden

°•.ℓανιηуα.•°

ayti valla benimki  de sabahtan beridir hiç durmuyo.  :toothy10: zıpırım benim...

sevalcim ye bişiler. aç bırakma bebişi.  :opucuk:

izemsevi

yedim gitti valla öğlen canım pide istedi ondan yiycem yemkhanede yemiycem çarşıya incem yemekhanede şehriye çorba, bulgur pilavı, türlü tatlı varmış aslında menü güzel ama nebiliyim arkadaş çarşıya iniyor onunla gidiyim değişiklik olur dedim.