2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 15:44:51
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 26 Nisan , 2011, 15:37:35
Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 15:32:52
Ayten Merkeze epey uzağım ondan sordum eczanede bulabilirmiyim diye..
Gebelik dolayısıylada pek gözüm kesmiyo merkeze inmeye
Burcu Metronun altından aldın dimekkkkk :D
kız yok metronun altından almadım metrodan cıkıyosun izmir cıkısından dısarı direk asagı iniyorsun solda
Bende geçenlerde biras iyi hissettim kendimi sosyete pazarına bi bakayım dedim orda öyle şeyler görmedim
İnşallah haftasonuna kendimi iyi hissedrmde bi bakarım dediğin yere Burcucum
valla canım ben hastane cantamı bile hazırladım sen benden büyüksün bildiyim kadarıyla gec bile kalmışsın. bide nerede dogum yapacaksın karar verdinmi

FeHi

Tatlım benim çantamı kayınvalidem hazırlıcak benim sadece hoşuma gitti ondan sordum
Askeri hastane de yapcam doğumu
sen nerde yapcksn

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 16:07:31
Tatlım benim çantamı kayınvalidem hazırlıcak benim sadece hoşuma gitti ondan sordum
Askeri hastane de yapcam doğumu
sen nerde yapcksn
hım anladım canım iyimiş ozaman bende lokman hekimde yapıcam sincandakinde

Aytii

Hilal askeri hastanelerde normal yaptırıyolar genelde diye biliyorum ama  :dontknow:

burcu MELEK

kızlar cevap vermediniz okul tatili erkenemi alındı bilen yokmu

Aytii

ben Türkiyeye Fransız kalıyorum Burcu bana sorma  :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 26 Nisan , 2011, 16:08:57
Hilal askeri hastanelerde normal yaptırıyolar genelde diye biliyorum ama  :dontknow:
Aytenim doğrudur, benim doktor da asker geçende kontrole gittiğimde bebek doğuma kadar ters durursa seni mecburen sezeryana alcas dedi, dışarda bekleyen doktorun hastalarına sormuştum zaten aralarında sezeryan olcak olanlarda vardı bitanem

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 26 Nisan , 2011, 16:11:41
kızlar cevap vermediniz okul tatili erkenemi alındı bilen yokmu
Burcu benimde bilgim yok Valla

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 26 Nisan , 2011, 16:14:46
ben Türkiyeye Fransız kalıyorum Burcu bana sorma  :ehi:
:toothy10:  :toothy10:   :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  kızlar ben nezaman doktora gitsem kafası hep asgıda maşallah hilalcim senin tam kac hafta ve en son kilosu nekadardı

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 16:15:13
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 26 Nisan , 2011, 16:08:57
Aytenim doğrudur, benim doktor da asker geçende kontrole gittiğimde bebek doğuma kadar ters durursa seni mecburen sezeryana alcas dedi, dışarda bekleyen doktorun hastalarına sormuştum zaten aralarında sezeryan olcak olanlarda vardı bitanem

eee? sen sezeryan olcam dememişmiydin geçen gün? ya adam sana normal olabilirsin derse  ???

FeHi

Burcu benim bugün tam 34+0 kafası yukarda kızımın aşağı inesi yok cadının İnşallah ozaman kadar hanfendi aşağı iner  ;D

FeHi

Kıs değişio düşüncem günden güne :icon_scratch:
Dün dedim ya sana Allaha bıraktım o neyi uygun görürse bana onu olcam diye  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 16:21:14
Kıs değişio düşüncem günden güne :icon_scratch:
Dün dedim ya sana Allaha bıraktım o neyi uygun görürse bana onu olcam diye  :k06:

orası öyle zatende :D ben yinede hala normal diyorum

geçen gün doktorum bana sezeryanda olsan gününü doldurmasını beklerim dedi

sanırım bu çocuk kilolu olacak senin kıçın küçük sen bunu çıkaramazsın yavrucuğum diiimek istedi  :laughing7:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Nisan , 2011, 16:18:49
Burcu benim bugün tam 34+0 kafası yukarda kızımın aşağı inesi yok cadının İnşallah ozaman kadar hanfendi aşağı iner  ;D
canım benimkide hiç yukarı cıkmadı hep aşagıda bazen tuhafıma gidiyor nasıl rahat ediyor diye. dün resim istedik elleri yüzündeydi önce acmadı baya salladı doktor oda kafasını salladı ama yüzünü yinede acmadı sonradan actı gözlerini acıp kapadı gördük alnını kasıdı  cok güzeldi bu arada burnu bana benziyor onuda cözdük alnıda babasına  :k06:  :k06:

FeHi

:toothy10: :toothy10: :toothy10: İlahi Ayten beni gülme krizine soktun kıs
anam çıkcaklar ama nası çıkcaklar o şuan muallakta öyle senim benim kararımla da gelmiolar işte
daha doğmadan nasıl doğcaklarına kendileri karar veriolar cicim
bak sen normal istiyorum diosun ama Oğuz beyimiz normal gelmicek gibi görünüo bacım :sunny: