2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

nekadar geç çıkarsan okadar iyi oyüzden sana 20 temmuzda çık dedim ben yoksa sana kalmış bişi

izemsevi

evt onu biliyorum hilal inanmıyorum ya ben temmuzun ilk haftasıda çalışıp ayrılcam diye düşünüyordum şimdi 1hafta daha uzadı neyse minik kızım sağlıkla doğsunda tek dileğim bu inşallah iş yerinde doğurmam :k06:

FeHi

Eyvah Kocam gelcek 5'te ben daha yemek yapmadım yine kaptırdım kendimi buraya hemen patatesleri haşlamaya koyim de o gelmeden patatesli böreği fırına atim ya tabiiiiiiiii yetiştirebilirsem

Aytii

yetişirsin yetişirsin Bismillah de olur sakarlık yapma  :k06:

izemsevi

yetişir kabuklarını soy daha çabuk haşlannır ve pratik olur hesabımdan 7gün sonra izne çıkcam

izemsevi

kızlar hafta sonlarını saymazsam tam izne ayrılmama 60 gün var inşallah :hello2: :hello2: :hello2:

FeHi

[size=24pt]ACİL CEVAP[/size]
Kızlar patatesim az kalmış markete gitmek zaman kaybı olur
yoğurtlu sarmısaklı makarnanın yanına ne gider

Aytii

FeHi

izemsevi

yoğurtlu yapma olan patateslerinle birlikte bir köfte yap fırına ver onlar fırında olurken sende makarnanı yap yanınada şehriye çorba yap ohhhhhhhhh

hümeyra_t_e

slm kızlarr nasılsınız bakalım napıyosunuz ben giremiyorum bu aralar fazla

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Nisan , 2011, 15:44:48
yoğurtlu yapma olan patateslerinle birlikte bir köfte yap fırına ver onlar fırında olurken sende makarnanı yap yanınada şehriye çorba yap ohhhhhhhhh
AAAAAAA bak buda iyi fikir hiç vakit kaybetmeden başlasam iyi olur çok tşk ederm kızlar

Aytii

izemsevi

hoşgeldin afra önemi yok kuzum haydi bakalım daha fazla zaman kaybetme yoksa adam sadece domates ekmek yiycek bu gidişle :ehi: ayten 60gün var izne ayrılmama resmi tatilleri,hafta sonlarını hesapladım tam 60gün hatta yarınıda saymazsam  :k06: :ehi: :ehi: :ehi: 59

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Nisan , 2011, 15:48:02
:k06:

rica ederim canik  :opucuk:

Ayten okadar enterasandır ki seni rüyamda gördüm 2 gece önce
bardakları çalkalayım gelip anlatcam