2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Nisan , 2011, 12:47:56
masallah kızlar hepinize inanın suan yerinizde olmak için canımı bile verirdim allah evlatlarınızı size bagıslasın inş en kısa süredede isteyen herkese nasip etsin kusura bakmayın bugün biraz duygusalımda

Canım benim çok sağol ama o can sana lazım çünkü sende yakın zamanda anne olacaksın ve bebişlerini büyüteceksin, sadece daha zamanı var demek ki Rabbim en hayırlısını bilir lütfen üzme kendini tatlım  :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

bilmiyorum cnm bu aralar dayanamıyorum nedene allah kimseyi evlat yokluguyla sınamasın inş hepinizde kolayca doğum yapar kucagınıza alırsınız evlatlarınızı ve ömür boyu mutlu olursunuz

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

fehicim ben geldim hiç hoşgeldin bile demedin aşk olsunn :-\ ne güzel cnm maaşallah ya 34. haftadasın demek şikayetin falan varmı peki o haftalarda agrı falan oluyormu,birde doktorun doğum tercihi hakkında birşey söyledimi bellimi

canancımmmm canımm inşallah en hayırlı zamanda Rabbim sanada nasip edecek bak forumdaki arkadaslarımızda bir bir hamıle kalıyor kevser,eylül,ilkay..... inşallah sende hakkında en doğru ve hayırlı zamnda meleğine kavuşacaksın canım,dua et bol bol
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HASRET!M S@N@

ediyorum cnm bnem hemde heran her saniye inş olacak tatlımda bu aralar bun apek dayanamıyorum içim cok acıyor

HASRET!M S@N@

desteğiniz için cok tesekkürler kızlar

Shadowqueen

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Nisan , 2011, 12:51:33
bilmiyorum cnm bu aralar dayanamıyorum nedene allah kimseyi evlat yokluguyla sınamasın inş hepinizde kolayca doğum yapar kucagınıza alırsınız evlatlarınızı ve ömür boyu mutlu olursunuz

Sağol canım sağol inş. sende bu güzel duyguyu tadacaksın, seni anlıyorum gerçekten zordur ama inan birgün seninde olacak. Rabbim cümlemize sağlıklı ve hayırlı evlatlar doğurmak nasip olsun  :amin: :amin: :amin:

Aytii

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Nisan , 2011, 12:48:43
Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 12:47:33
Almiramı da ben yirimmmm
Maşallah 88 gün sonra teyze oluyorummmmm :nazar: :nazar: :nazar:

Tatlım siz isime karar veremediniz mi hala?
Eşim ismimin anlamının diğer bi versiyonu olsun istiyo Şimdilik Ayça diyor bakalım ozaman kadar değişrmi yoksa ölemi kalırmı hiç bilmiyorum

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 13:00:07
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Nisan , 2011, 12:48:43
Alıntı yapılan: FeHi - 25 Nisan , 2011, 12:47:33
Almiramı da ben yirimmmm
Maşallah 88 gün sonra teyze oluyorummmmm :nazar: :nazar: :nazar:

Tatlım siz isime karar veremediniz mi hala?
Eşim ismimin anlamının diğer bi versiyonu olsun istiyo Şimdilik Ayça diyor bakalım ozaman kadar değişrmi yoksa ölemi kalırmı hiç bilmiyorum

Hadi bakalım tatlım hayırlısı olsun, ismiyle gelsin prenses  :nazar:

FeHi

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Nisan , 2011, 12:51:33
Amin bitanem güzel dileklerin için...
İnşallah yakın zamanda bizde senin için güzel doğum temennilerinde bulunuruz  :amin: :amin: :amin:
Senden Gebeyim haberini duymayı çok istiyorum buna inan :amin: :amin: :amin:

melek-çağlar

yemeğimizi yedik geldik sabah beri kımıldamıyordu benim oğlanda eşim aradı tam hareket ettimi diye sordu o ara hareketlendi  :k06:

Shadowqueen

Kızlar ben çıkıyorum, anneannemin maaşını alıp ödemeleri yapacağız, birde bebek mağazalarına bakıcam yazlık ciciler gelmiş belki yeni bişiler alırım kızıma  :love9: :love9:

Hepinizi çok öpüyorum kendinize ve meleklerine iyi bakın sonra görüşürüz  :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar biz okula giidyoruz öpüyoruz sizi :opucuk: :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

melek-çağlar