2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

güneşş

izemsevi

ben 4yaşından önce oda düşünmüyorum allah nasip ederse 2.çocuk olunca ozaman oda yaparız ozaman ilk bebişimize oda alıcaz ikinci bebişde ablasından kalan beşiği kullancak :k06:

izemsevi

ben dün o kilotlu çoraplardan gördüm minidamlanın 11tl

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 15:13:57
ben 4yaşından önce oda düşünmüyorum allah nasip ederse 2.çocuk olunca ozaman oda yaparız ozaman ilk bebişimize oda alıcaz ikinci bebişde ablasından kalan beşiği kullancak :k06:

canım bir odam boş oda bebişin odası dolucak diye hiç birşey almadım bu odaya yemek masamı koydum bebiş olana kadar ee artık kızımda geliyor hayırlısı ile dedemiz alıcak bizede odasını ilk torunda  :k06:

güneşş

bende bu çorapları aldım kuzuma pembe olan mini damla beyaz olan sebi bebe fiyatını sormayın aklımda yok  :k06: :k06:

izemsevi

güneşş

ben geçen gün bir mağazada gördüm büyüyen beşik beyazlı pembeli ama süperdi ya aklım kaldı taşlı falan bayağı süslü püslü bişeydi ve bol çekmeceli  uyku seti ile birlikte toplam 750 tl idi.. bebek odası olarakta takım satılıyor...ama ben dolabı çalışma masası ve komidini ile birlikte istediğim için bunları takım alıp beşik ayrı olucak ama alırsam o gördüğüm beşiği alırım.süperdi.. :icon_thumright:

izemsevi

kızlar ben çıkıyorum grş öptüm sizi ve bebişlerinizi.

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 15:32:49
kızlar ben çıkıyorum grş öptüm sizi ve bebişlerinizi.

görüşürüz canım bizde öptük seni  :wave: :wave:   :opucuk: 

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Ben fenalardayım yaaa dün oturduğum yerden kalkarken dizim kütledi dünden beri yürüyemiyor üstüne yatamıyor bükemiyorum ve şişti çok ağrım var, anneannem gözden ameliyat oldu onunla ilgileniyorum o yüzden gidemedim doktora inş. yarın sabah gideceğim umarım bişi çıkmaz  :y25: :y25: :y25:

Aytii

hoşgeldin canım  :opucuk: geçmiş olsun çok  :-\ nasıl olduki ?

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 20 Nisan , 2011, 15:40:47
Selam kızlar nasılsınız bakalım? Ben fenalardayım yaaa dün oturduğum yerden kalkarken dizim kütledi dünden beri yürüyemiyor üstüne yatamıyor bükemiyorum ve şişti çok ağrım var, anneannem gözden ameliyat oldu onunla ilgileniyorum o yüzden gidemedim doktora inş. yarın sabah gideceğim umarım bişi çıkmaz  :y25: :y25: :y25:

canım çok geçmiş olsun bencede git ihmal etme daha kötü olmadan acil şifalar canım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Nisan , 2011, 15:43:32
hoşgeldin canım  :opucuk: geçmiş olsun çok  :-\ nasıl olduki ?

Hoşbulduk canım  :opucuk: ya zaten bükerken problem yaşıyordum ağrı oluyordu dün masadan kalkarken aniden küt diye ses geldi ondan sonra üstüne basamaz ve yatamaz oldm bgnde şişmiş, daha yeni göz hastanesinden eve geldik gidemedim yarın mutlaka gideceğim yürüyemiyorum acıdan  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: