2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Nisan , 2011, 11:21:24
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Nisan , 2011, 11:19:56
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Nisan , 2011, 11:13:49
selam hoşgeldin Burcu

aa neden buraya uğramıyoki hiç  ???

selam canım.suanda feysi acık yazdım esiymiş bir haftadır sancıları varmış hastanede yatıyormuş sancıları cıkmış son haberler bunlar

ozaman o doğuracak yakın zaman da  :-\
yok canım dogurmaz cünkü dogurmasın diye gözetimde tutuyorlar artık doktorlar bu konuda cok titiz erken dogum olmasın diye cok mücadele ediyorlar dua edicem allah korusun zamanında dogum yapsın bebyinin ve kendi saglıgı için  :amin:   :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

mrb kızlar nasılsınız?biz pek iyi değiliz sabahlara kadar midemiz yandı ilaçta fayda etmıyor yatarak uyuyamıyoruz oturur pozisyonda yatınca yanma geçiyor artık zor günler başladı dünden beride gözlerim dolu dolu nedensiz çok duygusalım ağlayasım var,aylık adet döngüm aynı zamanda sanırım birazda ondan,iyi hissetmıyorum kendımı hiç :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Nisan , 2011, 11:28:36
mrb kızlar nasılsınız?biz pek iyi değiliz sabahlara kadar midemiz yandı ilaçta fayda etmıyor yatarak uyuyamıyoruz oturur pozisyonda yatınca yanma geçiyor artık zor günler başladı dünden beride gözlerim dolu dolu nedensiz çok duygusalım ağlayasım var,aylık adet döngüm aynı zamanda sanırım birazda ondan,iyi hissetmıyorum kendımı hiç :sad1:
kıyamam sana aglama sakın.gecen haftada ben öyledim bir günde 7 kere filan agladım herhalde ve sebepleri cok komik  :laughing7:  :laughing7: hiç anlatmamayım cok gülersiniz

Aytii

hoşgeldin Pisicik  :opucuk:

of bu yanmalar çoğaldı sitede  :sad1: sanırım 27 haftadan sonra başlıyo bende bu hafta 27 ye giriyorum kısmetse  :amin: okudumda nefes darlığı başlarmış bu dönemde aklıma sen geldin dünür  :-\

Aytii

aynen burcum ya şarkı dinliyorum ona ağlıyorum film izliyorum ona aglıyorum,yaa ağlıyorum işte neden bilmiyorum ağlayasım var çok canım acaip sıkkın arkadasım :crybaby2:şimdi bile aglıyorum öyle yani
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

hoşgeldin kevsercik ve pisicik benimde miğdem yanıyor kızlar abartı değil ama artık yanıyor birde gece nefes darlığı başladı aybüke için sevindim iyi olmasına hayırlısıyla 2-3hafta daha dişini sıkarsa atlatacak :amin:

Aytii

Kevser hoşgeldin kız  :opucuk:

ya mide yanması demeyin bana  :sad1:

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Nisan , 2011, 11:31:36
hoşgeldin Pisicik  :opucuk:

of bu yanmalar çoğaldı sitede  :sad1: sanırım 27 haftadan sonra başlıyo bende bu hafta 27 ye giriyorum kısmetse  :amin: okudumda nefes darlığı başlarmış bu dönemde aklıma sen geldin dünür  :-\

aytenim,hoşbulduk dünürüm.yanma ama ne yanma ben böyle birşey görmedim  midemden gırtlağıma kadar alev alev... gece kalkıp kalkıp cırpınıyormuşum nefes alamıyorum dıye eşim söyluyor ben çogunu hatırlamıyorum bile,bide dünden beri şu üzerimdekı duygusallık adet günüm ayın 20sıydı ya onlamı alakalı acaba canım bişey yapmak ıstemıyo,yemek ıstemıyo,öyle aglıyorumm mıy mıyy kendıme gıcık oluyorummmmmm :caca:

hoşbulduk sevalcim,Allah yardımcın olsun canım umarım artmaz benım git gide arttı ,çok yoruluyorum artık işe gıtmek ıstemıyorummm
aytencım sende mıde yanması olmayabılır bazı arkadaslarımda olmadı ve genellıkle kız çocukta oluyor mıde yanması benım 18. haftada hafıf hafıf baslamıştı taa ozamandan bu yana artarak devam etti sen düşün artık

izemsevi

benim şuan yanıyor mesela bende daha çok kız çocuklarda olur diye duymuştum birde çocuk saçlıysa olur derler ama bakalım artık benim ellerde şişmiş kızlar ayakkabılarım artık olmuyor hamilelik öncesi olan ayakkabılarımı giyemiyorum sizde durumlar nasıl.

Aytii

bende öyle bi şişme yok  :amin: :nazar:

hala yüzüğümü giyiyorum ayakkabılarımı iç çamaşırlarımda oluyo  :nazar: :nazar: :nazar:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Nisan , 2011, 11:32:48
aynen burcum ya şarkı dinliyorum ona ağlıyorum film izliyorum ona aglıyorum,yaa ağlıyorum işte neden bilmiyorum ağlayasım var çok canım acaip sıkkın arkadasım :crybaby2:şimdi bile aglıyorum öyle yani
biliyorum bebyim anlıyorum seni ilerki zamalarda oluyormuş böyle duygusallıklar bende yasadım ama yinede aglama boşver bebişde aglar sonra
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Nisan , 2011, 11:31:49
Burcu anlatsana gülmek istiyorum  :ehi:
1.kocam aksam yemeyinde hayatım yemeyin tuzu biraz azmı sanki dedi diye 2.aşkım çayıma birazdaha dem eklermisin dedi diye 3. beni karpuzum diye sevdiyi için4.haberlerde bir köpeyin kedi yavrusunu sahiplenip kendi yavrusu gibi korudugu için dahada saymamyım fazla rezil olmak istemem  :ehi:  :ehi: