2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 15 Nisan , 2011, 16:54:10
tşkler Hilal  :opucuk:

hoşgeldin bu arada

Gizem dondurma yapmaz ishal ya  :-\ ama boğazların ondan oldu o kesin

Canım boğazlarım önemli değil bende faranjit var sıcak içemem pek o yüzden herşeyi buz gibi içiyorum ondan dolayı hep şişer  :k06: Ama bu ishal feci yaptı beni olmazsa eşime bez aldırıcam  :k06: :k06:

Aytii

çocuktan önce kendine al bezleri kalite kontrol yapmış olursun hem Gizem  :ehi: :ehi:

FeHi

:toothy10: :toothy10: :toothy10: ishal'e leplebi iyi geliodu galiba Gizem onu bi dene istersen canım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 15 Nisan , 2011, 16:58:34
çocuktan önce kendine al bezleri kalite kontrol yapmış olursun hem Gizem  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:

Ya canım zaten inan doğumdan sonra bez kullanmayı düşünüyorum çünkü benim kanamam normalde de çok oluyor heryeri batırıyorum hastanede de rezil olmak istemiyorum. Kilot gibi olan bezler varmış doktora danışayım diyorum sezeryandan sonra dikişe zarar vermezse cidden alıcam  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 16:59:18
:toothy10: :toothy10: :toothy10: ishal'e leplebi iyi geliodu galiba Gizem onu bi dene istersen canım

Tatlım bizim ev markete çok uzak yaaa çıkamam hiç valla  :k06: :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 17:01:46

Ya canım zaten inan doğumdan sonra bez kullanmayı düşünüyorum çünkü benim kanamam normalde de çok oluyor heryeri batırıyorum hastanede de rezil olmak istemiyorum. Kilot gibi olan bezler varmış doktora danışayım diyorum sezeryandan sonra dikişe zarar vermezse cidden alıcam  :icon_thumright:

sen aynı benim görümce gibisin oda aslan burcu  :)

burcu MELEK

yine beceremedim bu konularda biraz kıtımda hepsini birden nasıl yapıcam canım yaptım diyelim nasıl kopyalıycam :crybaby2:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 15 Nisan , 2011, 17:04:45
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 17:01:46

sen aynı benim görümce gibisin oda aslan burcu  :)

Kız iyi anlamda mı kötü anlamda mı???????:k06: :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 17:09:41
yine beceremedim bu konularda biraz kıtımda hepsini birden nasıl yapıcam canım yaptım diyelim nasıl kopyalıycam :crybaby2:

Canım buradan cevap yaza tıkla açılan sayfa dursun önünde ondan sonra dediğim siteden tek tek resmi ekle ikinci sıradaki linki buraya kopyala bekle sonra ordan 2-3-4 işte sıra ile resimleri ekle linkleri alt alta bu sayfaya koy ve sonra gönder de. Bilmem anlatabildim mi  :k06:

Shadowqueen

Bizde kızımla kendimize yorgunluk nescafesi yaptık ohhhh misss, isteyen var mı  :ehi: :ehi:

Kayınpederime leblebi siparişi verdim gelirken alacak  :D

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 17:14:35
Bizde kızımla kendimize yorgunluk nescafesi yaptık ohhhh misss, isteyen var mı  :ehi: :ehi:

Afiyet olsun şekerciklere bizde eşlik edelim kızımla hemen yapıp geliyorum

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 17:18:36
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 17:14:35

Afiyet olsun şekerciklere bizde eşlik edelim kızımla hemen yapıp geliyorum

Sağol tatlım bekliyoruz bizde sizi  :opucuk: