2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 10:02:19
hımm anladım kızlar bana dua edin lütfennnnnn :amin: dün dr yazdığı kağıdı personel müdürümüze teslim ettim oda büyük müdürle konuşacak ne olur dua edin olumsuz birşey olmasın kızlar lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :amin:

neden olumsuz bişey olcakki  :dontknow:

izemsevi

ayten burası bizim daire kıllık felan yaparlar ne biliyim kimse hamilenin derdinden anlamıyorki

FeHi

Yuhhhhhh Allah seni bildiği gibi yapsın  :cussing: :cussing: :cussing:

FeHi

Seval İnşallah sorunsuz istedğin gibi gelişir  :amin:

burcu MELEK

günaydın dün söyledim bugün basıma geldi aksam sancılarım vardı yine sabah doktorun yolunu tutuk hemen ntsye bagladı sancım cıktı serum yedim geldim kızım azıcık yaramazlık yapıyor annesine istirahat et mutlaka dedi.doktora olur dedimde kendi kendimede benim elimde olsa dedim  :(  :(

izemsevi

inşallah hilalcim hayırlı bir haber alsam . :amin:

FeHi

15 Nisan , 2011, 10:26:52 #4461 Son düzenlenme: 15 Nisan , 2011, 10:34:58 FeHi
Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 10:21:14
İnşallah bitanem dualarım hamişlerle Allahım yardımcımız olsun aramızda çok fazla yok ben ayakta durmayı bırak kaburga kemiğinin batmasından sırt ağrısından oturamıyorum seni düşünemiyorum bile Allahım sen yardım et arkadaşlarıma  :amin:
Aytenim Rabbim seninde yardımcın olsun
Burcu Hoşgeldin geçmiş olsun canım Bence tavrını koy dinlenmene bak hiç bişi senin ve bebeğinin sağlığından önemli diil sende doktordan rapor al sana kıyanların önüne koyyyyyyyyyyyyyy :cussing:

izemsevi

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 10:26:52
Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 10:21:14
İnşallah bitanem dualarım hamişlerle Allahım yardımcımız olsun aramızda çok fazla yok ben ayakta durmayı bırak kamburga kemiğinin batmasından sırt ağrısından oturamıyorum seni düşünemiyorum bile Allahım sen yardım et arkadaşlarıma  :amin:
Aytenim Rabbim seninde yardımcın olsun
Burcu Hoşgeldin geçmiş olsun canım Bence tavrını koy dinlenmene bak hiç bişi senin ve bebeğinin sağlığından önemli diil sende doktordan rapor al sana kıyanların önüne koyyyyyyyyyyyyyy :cussing:
aslında cok iyi olur valla ev için calışamaz raporu alsam  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: kocam misafir cagıurdında raporu göstersem ne iyi olur  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  yapmak lazım

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 10:31:33
burcum geçmiş olsun kuşum.
sagol canım bu bebişler büyüyünce daha bi yaramaz oluyorlar  :ehi:

FeHi

Ay sorma Burcu nasıl ağırlaştım anlatamam resmen törenle sağa sola dönüyorum yürümeyi desen notayla adım atıyorum ki şimdiden böyleyim 9.aya girince nasıl olcam bilmiyorum  :y25:

izemsevi

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 10:38:56
Ay sorma Burcu nasıl ağırlaştım anlatamam resmen törenle sağa sola dönüyorum yürümeyi desen notayla adım atıyorum ki şimdiden böyleyim 9.aya girince nasıl olcam bilmiyorum  :y25:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: allah iyiliyini versin güldürdün beni cok güzel tarif etmişsin bende öyle cok agırlaştım hele yatkta dönerken tam cin işkencesi  sen tam kac hafta oldun canım bu arada .
Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 10:42:17
kızlar müdürüm tamam demiş  :hello2: :hello2:
süperrrrrrr gözün aydın canım  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz: senin adına cok sevindim

FeHi

FeHi

Burcucum şimdi 32+3'üm 13 gün sonra tam 8 ay oluyorum