2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

oh az kalmış oğuz paşayı göreceksin nasılda büyüdü kimbilir  :nazar:
benimde pazar günü randevum çok kalaba oluyor dediğin gibi benim doktorunda randevuları o yüzden pazar günü gidiyorum işyerinde sorun çıkmasın diye

Aytii

ya normalde bende cumartesi giderdim hep ama doktorumun programı değişmiş perşembeye aldılar  :-\ vardır bir hikmet diyorum  :dontknow: zaten cumarteside doğum günüme denk geliyo o gün olmaması iyi oldu

melek-çağlar

olsun daha iyi bir an önce görücen oğluşunu

Aytii

evet öyle olacak inşallah  :amin:

sabırsızım ama o sıra beklemek yokmu  :sad1: birde tahlillerim olacak o günü  :icon_pale:

melek-çağlar

sende eşim gibi sabırsızlanıyorsun demek her gidişimizde yanımda oluyor daha çağırmayacaklar mı, ne kadar bekliycez, kaç kişi var önümüzde deli ediyor beni.

bu sefer benimde yine tahlilim varmış ne olduğunuda bilmiyorum geçen gittiğimde öyle demişti :dontknow:

Aytii

eşimde öyle oyüzden bende sabırsızlanıyorum bir an önce girmek için çünkü gece çalışıyo bu hafta ve uykusunu bölecek beni getirmek için  :-\ oda öyle sabırsızlanıyo çok gidince eşin gibi beni gıcık ediyo ama bir yandan oda haklı yani sözde özel hastaneye gidiyoruz ama  :dontknow:

melek-çağlar

özel ama yapacak bişey yok malesef doktorumuzdan da çok memnunuz sıra beklemeye razıyım ben

Shadowqueen

Tekrar selam kızlar, bizde kızımla ikinci tetenoz aşımızı olduk geldik ama bu sefer daha çok acıdı aşı. Kızımın kalp atışlarıda maşallah çok güzeldi. Siz neler yapıyorsunuz bakalım?

melek-çağlar

melek-çağlar

ikinci aşıda o kadar acımadı benim bir kaç arkadaşda aynı şeyi söyledi ama yapanın eli ağırdı herhalde

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 11 Nisan , 2011, 15:06:37
özel ama yapacak bişey yok malesef doktorumuzdan da çok memnunuz sıra beklemeye razıyım ben

aynen bende çok memnunum zaten oyüzden katlanıyorum bu kadar şeye :D

hoşgeldin Gizem

ben kendi adıma iyiyim canım sağol sende aşı olmuşsun geçmiş olsun  :opucuk: ben bir kere oldum daha olmıcam

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Nisan , 2011, 15:09:27
Alıntı yapılan: melek-çağlar - 11 Nisan , 2011, 15:06:37

aynen bende çok memnunum zaten oyüzden katlanıyorum bu kadar şeye :D

hoşgeldin Gizem

ben kendi adıma iyiyim canım sağol sende aşı olmuşsun geçmiş olsun  :opucuk: ben bir kere oldum daha olmıcam

Sağol canım iyi olmana sevindim, valla bana 5 doz aşı yazdı ama birdaha hamileliklerimde aşı olmama gerek olmayacağını söyledi bende oluyorum işte. Birdaha ki inş. kızımla birlikte gideceğiz ekimde oda aşılarını olacak teyzeleri  :k06:

Aytii

evet hayat boyu 5 doz yeterli dedi hemşire bana

ben zamanında her 5 senede bir 4 tane yaptırmışım toplamda geçen ayda 5.inciyi tamamlamış oldum

melek-çağlar

ben çıkıyorum kızlar kendinize ve bebişlerinize iyi bakın. işler birikti yine beni bekliyor