2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

burcu bizim bebişi öğrendiğimiz gün bitti :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

burcu MELEK

aynen canım ondan merak ettim bende bi bizmi yasadık acaba bu sorunu die baskalarıda varmış  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :toothy10:  :toothy10:

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Nisan , 2011, 14:09:24
Kızlar ben karar verdim kendi işimi kuracağım. Bebek kurabiyeleri yapıp satacağım, sizce nasıl? İlk başta evden yapılabilen ve internetten sipariş alınabilen bir iş hem kızımlada vakit geçirme şansım olacak  :icon_thumright:

valla gizemcim süer fikir eğer yaparsan uygun fiyata ilk ben sipariş veririm gecen araştırdım bir yerde 4,5 bir yerde 5,90 olmaz yani bu fiyatlar çok pahalı sonuçta en az 50tane yaptırmak lazım sen imalatı süslemyi nasıl yapcaksın bunlarıda düşündünmü. :dontknow:

serife26

ben de bebeği öğrendikten sonra sanki 1 defa oldu bişe diye anımsıyorum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
başkada yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bitti bizimki,ztn ben ıykk oluyorum,yorgunum abi ya sürekli :laughing7: :laughing7: :laughing7:

izemsevi

tedbiri elden bırakmayacaksın 9ayda olmasın kimse olmayınca ölmez yani zaten eşimde kesinlikle istemedi öyle yani.

<<AyBüKe>>

Selam güzel anneler  :wave: 

Ne güzel herkesler burdaymış bizde geldik kızımla  :)  Nasılsınız cümleten  :D

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 14:19:33
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Nisan , 2011, 14:09:24
Kızlar ben karar verdim kendi işimi kuracağım. Bebek kurabiyeleri yapıp satacağım, sizce nasıl? İlk başta evden yapılabilen ve internetten sipariş alınabilen bir iş hem kızımlada vakit geçirme şansım olacak  :icon_thumright:

valla gizemcim süer fikir eğer yaparsan uygun fiyata ilk ben sipariş veririm gecen araştırdım bir yerde 4,5 bir yerde 5,90 olmaz yani bu fiyatlar çok pahalı sonuçta en az 50tane yaptırmak lazım sen imalatı süslemyi nasıl yapcaksın bunlarıda düşündünmü. :dontknow:

Canım benim herşeyi düşündüm tarifleri yazdım şimdi kalıpları ve yapmak için malzemeleri uygun fiyata bulmaya çalışıyorum alacağım.Zaten böyle bir işe girersem piyasadan 0.50-1 tl arasında daha ucuza yapacağım ki bir farkım olsun ve sipariş alabileyim  :k06: Daha vaktimiz var nasılsa ben herşeyi halledeyim sana haber veririm canım  :icon_thumright:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 14:21:16
tedbiri elden bırakmayacaksın 9ayda olmasın kimse olmayınca ölmez yani zaten eşimde kesinlikle istemedi öyle yani.
aynen benim kocamda istemedi korktu daha öncede bir düşük yaptıgım için herhalde ama normal dogum için iyi diyorlar oda kafamı karıstırıyor  :dontknow:  :dontknow:  :dontknow:

izemsevi

yeni gelen hamişler hoşgeldiniz valla gizemcim bence max 3olmalı mesela bebk şekeri gibi bebk şekerindede 1,5tlyede var 5tlyede var bence kurabiyede böyle olmalı fiyat seçeneği olmalı ben mesela didem cafenin bebek kurabiyelerini çok ama çok beğendim süperler ama fiyat oldukça yüksek geldi.

serife26

a.selam,hoşgeldin aybuke :wave: :wave:

bebek kurabiyelerini bebek doğunca yasin fln okutup,orda mı dağıtacaksınız?

izemsevi

valla burcum kim demiş normal doğuma kolaylık oluyor diye ya boşver sen herkesin her dediğini onlar minareyi çalmış kılıfınıda bulmuşlar misali.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 14:25:24
yeni gelen hamişler hoşgeldiniz valla gizemcim bence max 3olmalı mesela bebk şekeri gibi bebk şekerindede 1,5tlyede var 5tlyede var bence kurabiyede böyle olmalı fiyat seçeneği olmalı ben mesela didem cafenin bebek kurabiyelerini çok ama çok beğendim süperler ama fiyat oldukça yüksek geldi.

Tatlım işte maliyet hesaplaması yaparak bir fiyat ortaya çıkartılmalı bana maliyeti 2.75 tl ye gelirse ben 3 tl ye veremem en az 3.5 tl ye vermem lazım ki bir kazancım olsun. Alınacak o kadar çok şey var ki ben şimdi hepsini liste yapıp bütçe ayarlamam lazım onları aldıktan sonra zaten fiyat çıkartır sizede söylerim. Ayrıca ciddi anlamda bu işi yaparsam tabiki piyasaya göre sizlere daha uyguna yaparım merak etme  :icon_thumright: Ayrıca bende herşeyi araştıracağım didem cafe de ki kadar güzel şeyler yapmaya çalışacağım  ;D

izemsevi

şerifecim tercih meselesi kimi yasinde dağıtıyor kimi hastanede kimide eve gelen misafire veriyor ben 80tane bebk şekeri yaptırcam onu mevlütde dağıtcam ama bebk kurabiyesini hastanede vermek istiyorum inşallah.

Aytii

Fehi..................................08 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
cigdems..........................12 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
mavinur .............................. 12 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Aybüke....................................14 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
afra024...............................16 Haziran 2011  :love9:  (erkek)  :love7:
melek-çağlar.................... 17 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Hayat29............................20 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
burcu MELEK ................... 22 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
•❤•pisicikk•❤•   ................... 27 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
sekerbebe.......................04 Temmuz 2011  :love9: (kız)  :love7:
güneş..........................05 Temmuz 2011  :love9: (kız) :love7:
selam bakis.................06 Temmuz 2011  :love9:
Emine86......................08 Temmuz 2011  :love9:
Şerife26...................11 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Nur..............................15 Temmuz 2011 :love9: (erkek)  :love7:
**yeşim** ...................... 16 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Shadowqueen.............22 Temmuz 2011  :love9: (kız)  :love7:
๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑..........27 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Sarı_civciv.......................28 Temmuz 2011   :love9: (kız)  :love7:
izemsevi.........................04 Ağustos 2011  :love9: (kız) :love7:
mihrimah.......................13 Ağustos 2011  :love9:
ahsenelkasas..............14 Ağustos 2011  :love9:
Muhribe.............................15 Ağustos 2011  :love9: (erkek)  :love7:
umut83.............................19 Ağustos 2011  :love9: (kız) :love7:
sevecen.............................25 Ağustos 2011  :love9:
tatlı bebek.........................31 Ağustos 2011  :love9:

KIZLAR YAZ ANNESİ OLUP LİSTEDE OLMAYANLAR LÜTFEN YAZSINLAR EKLİYELİM  :opucuk: :opucuk:

:binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby: