2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 13:59:43
ilk 3ay drumun resmen telefon sapığı olmuştum adamaı ota moka herşeye arıyordum ama sağolsun allah razı olsun her seferinde hiç şikayet etmeden konuşur uzun uzun anllatıyordu öyle başdan savma yapmıyor çok seviyorum yani drumu benim kahrımı başka dr çekmezdi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dur bir daha öpücem seni  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 31 Mart , 2011, 13:59:51
balıkesir'de oturuyorum

yaa benim eşim balıkesirli bilirim oraları neresinde.

izemsevi

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 31 Mart , 2011, 13:58:35
ben kendimi öyle sanıyordum bir tek izemsevi sende benim gibiymişin ne olacak bizim halimiz böyle

melek bekle benim doğumu güçlerimizi voltran yapıp normal doğuralımmmmmmmmmm gölgelerin gücü adına ben sevalimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek-çağlar

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 14:02:12
Alıntı yapılan: melek-çağlar - 31 Mart , 2011, 13:58:35
ben kendimi öyle sanıyordum bir tek izemsevi sende benim gibiymişin ne olacak bizim halimiz böyle

melek bekle benim doğumu güçlerimizi voltran yapıp normal doğuralımmmmmmmmmm gölgelerin gücü adına ben sevalimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ay seni beklersem çocuğum 11 aylık doğar sevalimmm :k06:

melek-çağlar

Alıntı yapılan: afra024 - 31 Mart , 2011, 14:01:59
balıkesir'de oturuyorum

merkezdeyim canım ben eşin neresinden

izemsevi

Alıntı yapılan: afra024 - 31 Mart , 2011, 14:01:59
balıkesir'de oturuyorum

afracım bu doğum işi sonuçta ilk doğum ne sezeraynı biliyoruz ne normali oyüzden çevrenin dediklerine göre hareket etme normal doğum yapıpta şaftı kaymış çok kişi biliyorum doğum tamamen yapısal bir durum kimini çok açılır pırt diye çıkar kiminide olmaz ıkın babam ıkınki çıksın tabi çıkana kadarda cart curt hertarafı yırtıyorlar. :'( :'( :'(

izemsevi

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 31 Mart , 2011, 14:00:29
Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 13:59:43
ilk 3ay drumun resmen telefon sapığı olmuştum adamaı ota moka herşeye arıyordum ama sağolsun allah razı olsun her seferinde hiç şikayet etmeden konuşur uzun uzun anllatıyordu öyle başdan savma yapmıyor çok seviyorum yani drumu benim kahrımı başka dr çekmezdi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dur bir daha öpücem seni  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

öp öp öp :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

melek-çağlar

ablam çok zor doğum yaptı çok dikişi vardı keşke sezeryan olsaydım dedi hep bende o zaman tırstım normal doğumdan  :icon_pale:

izemsevi

cankuşlar ben hafifi öne eğildiğimde benim kzı hiç hoşlanmıyor onu farkettim huysuzlanıyor anca baston yutmuş gibi durcam ozaman hoşuna gidiyor

melek-çağlar

rahatına düşkün senin kız anlaşılan sıkıntıya gelemiyor annesi  :binkybaby:

izemsevi

anlamadım valla melek hafifi eğilsem bile sevmiyor birde kızlar eskiden alt kısımda hissediyordum şimdi daha üstta hissediyorum normal demi saçma bir soru sormuş olabilir ama merak.

melek-çağlar

tabi normal büyüdükçe yukarı doğru çıkacak daha sonra yine aşağıya inecek doğuma yakın

izemsevi

kızlar siz 20li haftaları devirmiş hamişler olarak hangi haftadan sonra zaman daha çabuk geçiyor.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 14:09:37
cankuşlar ben hafifi öne eğildiğimde benim kzı hiç hoşlanmıyor onu farkettim huysuzlanıyor anca baston yutmuş gibi durcam ozaman hoşuna gidiyor
canım hamilelikte eğilmek yok
dizlerini büküp çökerek in aşağı yoksa batmalar falanda olur

melek-çağlar

valla tek bildiğim 28.den bu yana yavaş geçiyor bundan sonrası nasıl geçer bilmiyorum